Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Kids 2 / Grey / 26KG
(Day 1)
M3-1
Finished
Chirilovici Filip
Federatia de Jiu-jitsu Moldova
Won by Submission - 01:06
Mihai Gheghici
Boys Gi / Kids 2 / White / 30KG
(Day 1)
M2-1
Finished
Blanovschii Vladimir
Federatia de Jiu-jitsu Moldova
Luca Andrei Absoluto Bjj ( Romania ) Won by points - 02:00
Boys Gi / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
Finished
Zaharia Rafael Marc
Roots System Brasov
David Daniel Codreanu Icon Romania Won by Walkover
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 38KG
(Day 1)
M4-4
Finished
David Costieanu
Mill Hill BJJ
Won by Decision - 02:00
Rares Boldor Absoluto Bjj ( Romania )
Boys Gi / Kids 3 / White / 30KG
(Day 1)
M2-4
Finished
Mihail Bojenco
Absoluto Bjj ( Romania )
Won by Decision - 02:00
Stefan Manuel Rosca Icon Romania
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
M3-5
Finished
Alexandr Tuzlucov
Absoluto Bjj ( Romania )
Won by points - 02:00
Volodymyr Cherniev Uabjj
Boys Gi / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
M1-1
Finished
Cezar Nicolas Manea
Bittan Academy Brasov
Won by points - 02:00
BUJOR LEONID Resilience BJJ Romania
Boys Gi / Kids 2 / Grey / 30KG
(Day 1)
M3-2
Finished
Chirilovici Filip
Federatia de Jiu-jitsu Moldova
Won by Submission - 00:25
David Tender Absoluto Bjj ( Romania )
Boys Gi / Kids 2 / White / 34KG
(Day 1)
Finished
Lozinski Artiom
Federatia de Jiu-jitsu Moldova
Won by Walkover - 01:05
Blanovschii Vladimir Federatia de Jiu-jitsu Moldova
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
M3-6
Finished
Alexandru Furfurica
Absoluto Bjj ( Romania )
Volodymyr Cherniev Uabjj Won by points - 02:00
Boys Gi / Kids 2 / White / 30KG
(Day 1)
M2-2
Finished
Rares Carciug
Shi tei do ko
Blanovschii Vladimir Federatia de Jiu-jitsu Moldova Won by Submission - 01:27
Boys Gi / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
M1-3
Finished
Corenciuc Daniel
Federatia de Jiu-jitsu Moldova
Won by Submission - 00:49
Sorocean Alexei Federatia de Jiu-jitsu Moldova
Boys Gi / Kids 2 / Grey / 30KG
(Day 1)
M3-3
Finished
Stefan Stama
Icon Romania
David Tender Absoluto Bjj ( Romania ) Won by Submission - 00:32
Boys Gi / Kids 3 / White / 30KG
(Day 1)
M2-5
Finished
DARIUS NICOLAS CAMENIC
Giorgio Iordache Icon Romania Won by points - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / White / 24KG
(Day 1)
Finished
Alex Semchuk
Shi tei do ko
Tudor Ionescu Absoluto Bjj ( Romania ) Won by Walkover
Boys Gi / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
M1-2
Finished
David Daniel Codreanu
Icon Romania
Won by Submission - 00:57
Cezar Nicolas Manea Bittan Academy Brasov
Boys Gi / Kids 2 / White / 34KG
(Day 1)
M4-1
Finished
Tanase Aaron
Federatia de Jiu-jitsu Moldova
Won by Submission - 01:10
Blanovschii Vladimir Federatia de Jiu-jitsu Moldova
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 24KG
(Day 1)
M2-7
Finished
Vrabie David
Burlacu Bjj
Won by points - 02:00
Mihai Gheghici Icon Romania
Boys Gi / Infant / Grey / 27KG
(Day 1)
M3-8
Finished
Daniel Colisnicenco
Absoluto Bjj ( Romania )
Won by Decision
ANDRII TIAHUNOV Uabjj
Boys Gi / Kids 3 / White / 24KG
(Day 1)
M1-4
Finished
Vlad Framuzache
Shi tei do ko
Craciun Eduard Gethika Constanta Won by points - 02:00
Girls Gi / Infant / White / 32KG
(Day 1)
M4-6
Finished
Alecsia Andreea Mocanu
Anna Veretska Uabjj Won by Submission - 00:44
Girls Gi / Infant / White / 32KG
(Day 1)
M4-7
Finished
Stefania Mocanu
Icon Romania
Won by points - 03:00
Mihaela Framuzache Shi tei do ko
Boys Gi / Kids 3 / White / 38KG
(Day 1)
M1-6
Finished
Dragos Fatu
Absoluto Bjj ( Romania )
Won by points - 02:00
COSMIN GEORGE BOGHIU Icon Romania
Boys Gi / Kids 2 / White / 30KG
(Day 1)
M2-3
Finished
Luca Andrei
Absoluto Bjj ( Romania )
Won by points - 02:00
Blanovschii Vladimir Federatia de Jiu-jitsu Moldova
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
M3-7
Finished
Alexandr Tuzlucov
Absoluto Bjj ( Romania )
Volodymyr Cherniev Uabjj Won by points - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / White / 30KG
(Day 1)
M2-6
Finished
Mihail Bojenco
Absoluto Bjj ( Romania )
Won by points - 02:00
Giorgio Iordache Icon Romania
Boys Gi / Infant / White / 38KG
(Day 1)
M1-7
Finished
Gugiu Fatu Alexandru
Gethika Constanta
Won by Submission - 01:44
Antonio Avram Shi tei do ko
Boys Gi / Kids 2 / White / 34KG
(Day 1)
M4-2
Finished
Lozinski Artiom
Federatia de Jiu-jitsu Moldova
Tanase Aaron Federatia de Jiu-jitsu Moldova Won by Submission - 00:20
Boys Gi / Kids 2 / Grey / 30KG
(Day 1)
M3-4
Finished
Chirilovici Filip
Federatia de Jiu-jitsu Moldova
Won by Submission - 00:29
David Tender Absoluto Bjj ( Romania )
Girls Gi / Infant / White / 44KG
(Day 1)
M4-9
Finished
Daniela Ioana Marin
Won by Submission - 01:45
Andrada Elena Eftimie
Boys Gi / Infant / Grey / 27KG
(Day 1)
M3-9
Finished
BANGRAZI GABRIEL
Resilience BJJ Romania
Raul Stefan Roman Icon Romania Won by points - 03:00
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 24KG
(Day 1)
M2-8
Finished
George Preda
Icon Romania
Mihai Gheghici Icon Romania Won by Submission - 00:51