Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Day 2)
5-35
Afgelopen
Carlos Medina Alvarez
Commando Group
Didier Fernando Villa Moncada Commando Group Gewonnen via Overgave - 00:58
Youth Men's GI / Blue / 94KG
(Day 2)
Afgelopen
Abdulla Ahmed Aldarmaki
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Ebrahim Almansoori Al Jazira Jiu-Jitsu Club Gewonnen via Walkover
Men's GI / Blue / Master 1 / 69KG
(Day 2)
2-33
Afgelopen
Ovidio Chanta
Commando Group
Gewonnen via Punten - 05:00
Jorge Polanco Polanco Commando Group
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 2)
4-30
Afgelopen
Ahmed Aljaberi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Kareem Mohammed Sharjah Self-defence Sports Club Gewonnen via Overgave - 03:23
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Day 2)
6-32
Afgelopen
Reynard Jones Precedinis
Roger Gracie Academy Dubai
Mario Arboleda Commando Group Gewonnen via Punten - 05:30
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Day 2)
1-34
Afgelopen
Rashid Abdulghani Al-Ali
Sharjah Self-defence Sports Club
Muhammad Askardaev Sharjah Self-defence Sports Club Gewonnen via Overgave - 01:17
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Day 2)
6-33
Afgelopen
Fredy Arboleda
Commando Group
Mesfer Al Ateeg Riyadh Combat- Riyadh Bjj Team Gewonnen via Overgave - 02:39
Men's GI / Blue / Master 1 / 69KG
(Day 2)
2-32
Afgelopen
Jorge Cabrera
Commando Group
Gewonnen via Overgave - 01:25
Reinaldo Avendano Commando Group
Men's GI / Blue / Master 1 / 62KG
(Day 2)
1-38
Afgelopen
Hector Londono
Commando Group
Ali Mohamed M.O.D UAE Gewonnen via Overgave - 03:27
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 2)
4-31
Afgelopen
Abdulla Zhomartuly
Kazakhstan National Team
Gewonnen via Overgave - 02:04
Humaid Allem Al Ali Sharjah Self-defence Sports Club
Youth Men's GI / Blue / 94KG
(Day 2)
7-28
Afgelopen
JASIM Alhosani
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Punten - 04:00
Waddah Abushaikha Sharjah Self-defence Sports Club
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 2)
4-32
Afgelopen
Saif Alameri
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Punten - 04:00
Mohamed Khaled Alawlaqi Baniyas Jiu-Jitsu Club
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Day 2)
5-30
Afgelopen
Alogaily Alzaabi
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Marcio Lucas PALMS SPORTS - TEAM 777 Gewonnen via Punten - 04:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 62KG
(Day 2)
1-39
Afgelopen
Alfonso Munoz Daza
Commando Group
Gewonnen via Punten - 05:00
Dueber Daniel Quinones Lopez Commando Group
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 2)
3-34
Afgelopen
Ahmed Alhebsi
Emirates Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Punten - 05:00
Jeiner Montero Commando Group
Men's GI / Blue / Master 1 / 69KG
(Day 2)
2-34
Afgelopen
Jagler Lozano Jimenez
Commando Group
Jorge Aquino Commando Group Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Day 2)
6-34
Afgelopen
Anton Tretiakov
UFC GYM Middle East
Gewonnen via Punten - 05:00
Luis Anibal Acevedo Ferrer Commando Group
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 2)
3-35
Afgelopen
Talal Mohamed
ADNOC
Gewonnen via Punten - 05:00
Jonas Lopez Ramos Commando Group
Men's GI / Blue / Master 1 / 120KG
(Day 2)
5-33
Afgelopen
Ruben Chavez Sanchez
Commando Group
Leonardo Arias Commando Group Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 69KG
(Day 2)
2-35
Afgelopen
Billy Restrepo Suarez
Commando Group
Jorge Cabrera Commando Group Gewonnen via Overgave - 01:33
Men's GI / Blue / Master 2 / 69KG
(Day 2)
7-30
Afgelopen
Jose Camilo Rubio Buitrago
Commando Group
Gewonnen via Punten - 05:00
Hector Gomez Morales Commando Group
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Day 2)
2-39
Afgelopen
Yerson Bedoya
Commando Group
Gewonnen via Overgave - 02:46
Carlos Francisco Lemus Galicia Commando Group
Men's GI / Blue / Master 1 / 62KG
(Day 2)
1-40
Afgelopen
Emiler Pacheco
Commando Group
Beyer Guais Commando Group Gewonnen via Overgave - 01:51
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 2)
4-33
Afgelopen
Hamza Dardas
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
David Gaidamak Davi Ramos JJ Academy Gewonnen via Punten - 04:00
Men's GI / Purple / Master 1 / 120KG
(Day 2)
6-38
Afgelopen
Roman Vekhbi
Sharjah Self-defence Sports Club
Gewonnen via Punten - 05:00
Oscar Lenis Commando Group
Men's GI / Blue / Master 1 / 62KG
(Day 2)
1-41
Afgelopen
Frances Sigaya
Roger Gracie Academy Dubai
Gewonnen via Punten - 05:00
Wilmer Bedoya Commando Group
Men's GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Day 2)
5-36
Afgelopen
Frederik Michaelsen
Team Nogueira Dubai
Abdel Fattah Ibrahim Cobra Fitness, Abu Dhabi Gewonnen via Overgave - 03:25
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 2)
3-36
Afgelopen
John Gutierrez
Commando Group
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 04:08
Luis Alberto Beltran Vega Commando Group
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 2)
4-34
Afgelopen
Abdulla Alzaabi
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Kareem Mohammed Sharjah Self-defence Sports Club Gewonnen via Punten - 04:00
Men's GI / Blue / Master 2 / 69KG
(Day 2)
7-31
Afgelopen
Roland Ricanor
UFC GYM Middle East
Jose Yate Commando Group Gewonnen op Beslissing - 06:00
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Day 2)
6-35
Afgelopen
Mario Arboleda
Commando Group
Mesfer Al Ateeg Riyadh Combat- Riyadh Bjj Team Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 2)
3-37
Afgelopen
Niver Antonio Castrillon Hernandez
Commando Group
Juan Lopez Commando Group Gewonnen via Punten - 05:00