Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Purple / Master 2 / 77KG
(Day 2)
7-40
Afgelopen
Jaime Alexis
Commando Group
Elkin Castano Commando Group Gewonnen via Overgave - 02:10
Men's GI / Blue / Master 1 / 62KG
(Day 2)
1-46
Afgelopen
Alfonso Munoz Daza
Commando Group
Gewonnen via Punten - 05:00
Mark Magabo De Ramos ATRIXION COMBAT SPORTS
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Day 2)
3-43
Afgelopen
Saul Morales
Commando Group
Gewonnen via Overgave - 01:46
Miguel Angel Bustos Pelaez Commando Group
Men's GI / Purple / Master 2 / 62KG
(Day 2)
6-41
Afgelopen
Leonardo Matoma Otavo
Commando Group
Adrian Suarez Commando Group Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Day 2)
5-42
Afgelopen
Luis Carlos Calderon
Commando Group
Saul Olave Commando Group Gewonnen via Overgave - 00:48
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Day 2)
2-42
Afgelopen
Abdelkader Bouadjadja
Team Nogueira Dubai
Yerson Bedoya Commando Group Gewonnen via Overgave - 01:14
Men's GI / Blue / Master 2 / 69KG
(Day 2)
7-34
Afgelopen
Abraham Reyes
Commando Group
Gewonnen via Punten - 05:00
Jose Camilo Rubio Buitrago Commando Group
Men's GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Day 2)
4-42
Afgelopen
Jhon Jimenez
Commando Group
Gewonnen via Punten - 05:00
Ivan Silva Castellanos Commando Group
Men's GI / Purple / Master 1 / 120KG
(Day 2)
Afgelopen
Oscar Lenis
Commando Group
Gewonnen via Walkover
Waseem Abu Shoosha ADNOC
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Day 2)
3-44
Afgelopen
Wahidullah Emran
Sharjah Self-defence Sports Club
Gewonnen via Overgave - 01:53
Victor Afanador Commando Group
Men's GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Day 2)
5-43
Afgelopen
Sanan Zeynalov
Renzo Gracie Academy Azerbaijan
Gewonnen via Punten - 05:00
Harry Araratt Commando Group
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Day 2)
1-49
Afgelopen
Jorge Luis Ordonez Garcia
Commando Group
Virgilio De Agustin Commando Group Gewonnen via Overgave - 01:44
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Day 2)
2-43
Afgelopen
Mohamed Alnaqbi
M.O.D UAE
Hamad Alhamadi ADNOC Gewonnen via Overgave - 04:00
Men's GI / Purple / Master 1 / 120KG
(Day 2)
6-40
Afgelopen
Roman Vekhbi
Sharjah Self-defence Sports Club
Gewonnen via Punten - 05:00
Ismael El Rhazoui M.O.D UAE
Men's GI / Blue / Master 2 / 69KG
(Day 2)
7-35
Afgelopen
Jose Miguel Ortiz
Commando Group
Gewonnen via Overgave - 02:53
Jose Yate Commando Group
Men's GI / Purple / Master 1 / 56KG
(Day 2)
5-47
Afgelopen
Rashed Khameis Almemari
M.O.D UAE
Sultan Saif M.O.D UAE Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Day 2)
4-43
Afgelopen
Marcos Moran
Commando Group
Alexander Ordonez Commando Group Gewonnen via Overgave - 04:46
Men's GI / Blue / Master 2 / 120KG
(Day 2)
2-46
Afgelopen
Vyacheslav Lender
UAEJJ ARENA
Gewonnen via Overgave - 01:08
Mohamed Binzobaa ADNOC
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 2)
3-40
Afgelopen
Talal Mohamed
ADNOC
Gewonnen op Beslissing - 06:00
John Gutierrez Commando Group
Men's GI / Blue / Master 2 / 120KG
(Day 2)
2-47
Afgelopen
Angel Maria Rentaria Palacios
Commando Group
Gewonnen via Punten - 05:00
Vitaly Savchenko Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Day 2)
1-50
Afgelopen
Edwin Ramirez Rojas
Commando Group
Rashed Amiri Matador Jiu Jitsu Academy Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Purple / Master 2 / 62KG
(Day 2)
6-43
Afgelopen
Javier Valbuena Gutierrez
Commando Group
Gewonnen via Punten - 05:00
Luis Blanco Commando Group
Men's GI / Blue / Master 1 / 62KG
(Day 2)
1-47
Afgelopen
Antonio Pico
Commando Group
Mark Magabo De Ramos ATRIXION COMBAT SPORTS Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Day 2)
5-44
Afgelopen
Gadzhimirza Osmanov
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Punten - 05:00
Saul Olave Commando Group
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Day 2)
3-45
Afgelopen
Eduin Ramirez
Commando Group
Gewonnen via Overgave - 01:39
Yerson Leon Dagua Commando Group
Men's GI / Purple / Master 2 / 77KG
(Day 2)
7-41
Afgelopen
Dairo Gordillo
Commando Group
Imankulov Marlis Kyrgyzstan Top Team Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Purple / Master 2 / 62KG
(Day 2)
6-42
Afgelopen
Obed Andrade
Commando Group
Gewonnen via Overgave - 02:34
Adrian Suarez Commando Group
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 2)
3-41
Afgelopen
Ahmed Alhebsi
Emirates Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Overgave - 01:41
Juan Lopez Commando Group
Men's GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Day 2)
4-44
Afgelopen
Azat Sadvakassov
Kazakhstan National Team
Gewonnen via Punten - 05:00
John Edwin Polania Zapata Commando Group
Men's GI / Blue / Master 2 / 94KG
(Day 2)
7-38
Afgelopen
Jose Huerfano
Commando Group
Gewonnen via Overgave - 04:05
Ahmed Belhyool M.O.D UAE
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Day 2)
1-51
Afgelopen
Mikhail Hurynovich
Team Gerson Carvalho Brazilian Jiu-Jitsu
Gewonnen via Overgave - 02:48
Virgilio De Agustin Commando Group
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Day 2)
3-46
Afgelopen
Mansurjon Mukhtorzoda
Sharjah Self-defence Sports Club
Gewonnen via Overgave - 02:47
Luis Munoz Morales Commando Group