Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
Gotowy
Deniz Kaymak
Bjj Team Basel
Wygrana walkowerem
THEO TERETCHENKO Ten Chi Budokan
Male Gi / Blue / Master 1 / 120KG
(Day 1)
Gotowy
Bruno Menoret
Académie Pythagore
Ljubisa Radovanovic Bjj4life Wygrana walkowerem
Male Gi / Blue / Master 1 / 120KG
(Day 1)
Gotowy
Yussuf Agbo
Wygrana walkowerem
Bruno Menoret Académie Pythagore
Boys Gi / Infant / White - Grey / 30KG
(Day 1)
2-1
Gotowy
Ibragim Dombaev
BERKUT Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Adam Loustan MOKA TEAM 443
Boys Gi / Junior / Grey / 37KG
(Day 1)
1-1
Gotowy
Kamaludan Sepiyev
MOKA TEAM 443
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Bastien Turcat Pslpb Cicero Costha
Boys Gi / Infant / White - Grey / 30KG
(Day 1)
2-3
Gotowy
Adam Boulabarj
Pslpb Cicero Costha
Temirlan Valiyev MOKA TEAM 443 Wygrane przez Poddanie (submission)
Boys Gi / Infant / Yellow / 38KG
(Day 1)
3-1
Gotowy
Adam Guerini
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:01
Joel Noten Gracie Barra Netherlands
Boys Gi / Infant / Yellow / 38KG
(Day 1)
3-2
Gotowy
Mohammed-iyad Frigui
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Gadjimurad Ahmedov MOKA TEAM 443
Girls Gi / Infant / Grey - Yellow / 40KG
(Day 1)
1
Gotowy
SELMA SAIT OUERSIGHNI
Elite Jiujitsu
Siryne Ben Ali Pslpb Cicero Costha Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Boys Gi / Junior / Grey - Yellow / 42KG
(Day 1)
4
Gotowy
Isaac Gomez
Ten Chi Budokan
Kheiredine Ochando Bilal Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:59
Boys Gi / Infant / White - Grey / 30KG
(Day 1)
2-2
Gotowy
Ibragim Dombaev
BERKUT Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission)
Reda El Khmlichi Pslpb Cicero Costha
Boys Gi / Junior / Grey / 37KG
(Day 1)
1-2
Gotowy
Yassine Arif
C.E.N.S. Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Bastien Turcat Pslpb Cicero Costha
Juvenile Gi Male / White / 66KG
(Day 1)
1-4
Gotowy
Nour Habert
IFT (INFINITY)
Esteban Castro Y Pena Gracie Barra Anderlecht Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Junior / Orange/Green / 50KG
(Day 1)
3-5
Gotowy
Tidiane Guisse
Bilal Jiu Jitsu
Tiago Castro Y Pena Gracie Barra Anderlecht Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi / Infant / Grey - Yellow / 40KG
(Day 1)
2
Gotowy
Emmy Audoin
Académie Pythagore
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
SELMA SAIT OUERSIGHNI Elite Jiujitsu
Boys Gi / Infant / Grey / 34KG
(Day 1)
2-6
Gotowy
ISLAM SEPIYEV
MOKA TEAM 443
Alexander Enikeev A-Force BJJ International Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Juvenile Gi Male / White / 66KG
(Day 1)
1-5
Gotowy
Khadjimourad Aliyev
MOKA TEAM 443
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Adam Draoui Pslpb Cicero Costha
Girls Gi / Infant / Grey - Yellow / 40KG
(Day 1)
3
Gotowy
Siryne Ben Ali
Pslpb Cicero Costha
Emmy Audoin Académie Pythagore Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
Boys Gi / Infant / Yellow / 38KG
(Day 1)
3-3
Gotowy
Joel Noten
Gracie Barra Netherlands
Gadjimurad Ahmedov MOKA TEAM 443 Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Boys Gi / Junior / Orange/Green / 50KG
(Day 1)
3-6
Gotowy
Ahcene Larbi
SPIRIT
Wygrana na punkty - 03:00
Tidiane Guisse Bilal Jiu Jitsu
Boys Gi / Junior / Grey / 37KG
(Day 1)
1-3
Gotowy
Kamaludan Sepiyev
MOKA TEAM 443
Yassine Arif C.E.N.S. Academy Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Infant / White - Grey / 30KG
(Day 1)
2-4
Gotowy
Reda El Khmlichi
Pslpb Cicero Costha
Adam Boulabarj Pslpb Cicero Costha Wygrane przez Poddanie (submission)
Boys Gi / Junior / Grey - Yellow / 42KG
(Day 1)
5
Gotowy
HUDHAYFA GONZALES
Bilal Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Isaac Gomez Ten Chi Budokan
Girls Gi / Teen / Orange/Green / 57KG
(Day 1)
3-8
Gotowy
Ines Boulabarj
Pslpb Cicero Costha
Wygrana na punkty - 03:00
ALIYA GONZALES Bilal Jiu Jitsu
Boys Gi / Infant / Grey / 34KG
(Day 1)
2-7
Gotowy
ISLAM KERIMOV
MOKA TEAM 443
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Zakaria Temassi Pslpb Cicero Costha
Juvenile Gi Male / White / 66KG
(Day 1)
1-6
Gotowy
Nour Habert
IFT (INFINITY)
Wygrana na punkty - 04:00
Adam Draoui Pslpb Cicero Costha
Boys Gi / Junior / Yellow / 34KG
(Day 1)
7
Gotowy
Yasser Draoui
Pslpb Cicero Costha
Wygrana na punkty - 03:00
Gabin Guillotin Pslpb Cicero Costha
Boys Gi / Infant / Yellow / 38KG
(Day 1)
3-4
Gotowy
Adam Guerini
Mohammed-iyad Frigui Wygrana na punkty
Boys Gi / Junior / Orange/Green / 50KG
(Day 1)
3-7
Gotowy
Tiago Castro Y Pena
Gracie Barra Anderlecht
Ahcene Larbi SPIRIT Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 56KG
(Day 1)
2-10
Gotowy
Bilel Bensaid
Ultimate Jiu-Jitsu Academy
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Ethan Forrez Asc
Boys Gi / Junior / Grey - Yellow / 42KG
(Day 1)
6
Gotowy
Kheiredine Ochando
Bilal Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
HUDHAYFA GONZALES Bilal Jiu Jitsu
Juvenile Gi Male / Blue / 66KG
(Day 1)
1-8
Gotowy
Tom Olivier
Académie Pythagore
Abdoul Israpilov MOKA TEAM 443 Wygrana na punkty - 04:00