Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
1-4
Gotowy
Wilkssongley Silva
Commando Group
Wygrana na punkty - 05:00
Abdulla AlJaberi Nest Martial Arts
Men's NO-GI / Purple / Professional / 69KG
(Sunday)
5-6
Gotowy
Mana Alzaabi
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Ahmed Janahi E7 Grappling Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Sunday)
4-3
Gotowy
Omer Deniz
Checkmat International
Shamil Abulmuslimov Top Team Fight Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:48
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
1-5
Gotowy
Mansour Alsayed
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Yaqoub Doty Sharjah Sports Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Sunday)
4-4
Gotowy
Zahi Phram
UAEJJ ARENA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
George Wolfe St Albans Submission Grappling
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 94KG
(Sunday)
5-3
Gotowy
Amir Kuraev
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 05:00
Shamil Aliev Top Team Fight Club
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 62KG
(Sunday)
2-4
Gotowy
Ayoub Yao
Sharjah Sports Club
Wygrana na punkty - 05:00
Josh De Vera 10Th Planet Jiu Jitsu
Men's NO-GI / Purple / Professional / 56KG
(Sunday)
3-7
Gotowy
Faisal Al Omairi
M.O.D UAE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Ahmad Moghrabi Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
1-2
Gotowy
Abdallah Altamimi
Sharjah Self-defence Sports Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:35
Unknown User Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
2-7
Gotowy
Akrama Al Araimi
Wygrana na punkty - 05:00
Seyar Noor 10Th Planet Jiu Jitsu
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Sunday)
4-6
Gotowy
Ilya Belski
Alliance
Wygrana na punkty - 05:00
Khaifan Almansoori UAEJJ ARENA
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 56KG
(Sunday)
3-3
Gotowy
Sultan Alhanaee
M.O.D UAE
Saeed Al Ali Sharjah Self-defence Sports Club Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 94KG
(Sunday)
5-4
Gotowy
Aleksandar Kojadinovic
Entropy Jiu Jitsu
Umar Mustafa Team Gladiators by Primal Gym Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
1-6
Gotowy
Humaid Almuallem
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Naim Khater Sharjah Self-defence Sports Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:53
Men's NO-GI / Purple / Professional / 69KG
(Sunday)
5-7
Gotowy
Falah Yousuf
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Mohamed Karim Team Gladiators by Primal Gym Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
2-8
Gotowy
Raad ALRUWAIS
M.O.D UAE
Zakaria Drai Entropy Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Sunday)
4-5
Gotowy
Mohamad Amiri
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Marwan Abdelaziz Sharjah Self-defence Sports Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Men's NO-GI / Purple / Professional / 56KG
(Sunday)
3-8
Gotowy
Salem Sultan Aldhaheri
M.O.D UAE
Wygrana na punkty - 05:00
Obaid Al Omairi M.O.D UAE
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Sunday)
4-7
Gotowy
Ali Omar
UFC GYM Middle East
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:01
Shamil Abulmuslimov Top Team Fight Club
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 56KG
(Sunday)
3-4
Gotowy
Salim Alnuaimi
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Sultan Alhanaee M.O.D UAE
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
1-8
Gotowy
Mohammed Niyaz
Walidbros Team
Ekonian Ayeta UFC GYM Middle East Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 56KG
(Sunday)
3-5
Gotowy
Ahmed Almahri
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:08
Saeed Al Ali Sharjah Self-defence Sports Club
Men's NO-GI / Purple / Professional / 69KG
(Sunday)
5-8
Gotowy
Rycksson Vieira
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 05:00
Ahmed Janahi E7 Grappling Club
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 94KG
(Sunday)
Gotowy
Shamil Aliev
Top Team Fight Club
Aleksandar Kojadinovic Entropy Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
1-9
Gotowy
Mohammed Khamis AlFarsi
Oman Sur Academy
Abdallah Altamimi Sharjah Self-defence Sports Club Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 62KG
(Sunday)
2-5
Gotowy
Jovidon Umarov
Sharjah Self-defence Sports Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:46
Aidarbek Bakbergen Kazakhstan National Team
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
2-9
Gotowy
Mohammed Alameri
M.O.D UAE
Talal Al Balushi Bruna Moro Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
2-10
Gotowy
Mansour Al Shamsi
UFC GYM Middle East
Shujo Rajabov Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Sunday)
4-8
Gotowy
Zahi Phram
UAEJJ ARENA
Pedro Nascimento Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:06
Men's NO-GI / Purple / Professional / 56KG
(Sunday)
3-9
Gotowy
Faisal Al Omairi
M.O.D UAE
Wygrana na punkty - 05:00
Rashed Almarzooqi M.O.D UAE
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
1-7
Gotowy
Ali Mannoun
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Mohamad Mamdouh Team Gladiators by Primal Gym Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:56
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
2-11
Gotowy
Shukrullo Mamasoliev
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Faisal Al Balushi Bruna Moro Brazilian Jiu Jitsu