Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Purple / Master 2 / 77KG
(Day 2)
7-40
Gotowy
Jaime Alexis
Commando Group
Elkin Castano Commando Group Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Men's GI / Blue / Master 1 / 62KG
(Day 2)
1-46
Gotowy
Alfonso Munoz Daza
Commando Group
Wygrana na punkty - 05:00
Mark Magabo De Ramos ATRIXION COMBAT SPORTS
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Day 2)
3-43
Gotowy
Saul Morales
Commando Group
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Miguel Angel Bustos Pelaez Commando Group
Men's GI / Purple / Master 2 / 62KG
(Day 2)
6-41
Gotowy
Leonardo Matoma Otavo
Commando Group
Adrian Suarez Commando Group Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Day 2)
5-42
Gotowy
Luis Carlos Calderon
Commando Group
Saul Olave Commando Group Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Day 2)
2-42
Gotowy
Abdelkader Bouadjadja
Team Nogueira Dubai
Yerson Bedoya Commando Group Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Men's GI / Blue / Master 2 / 69KG
(Day 2)
7-34
Gotowy
Abraham Reyes
Commando Group
Wygrana na punkty - 05:00
Jose Camilo Rubio Buitrago Commando Group
Men's GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Day 2)
4-42
Gotowy
Jhon Jimenez
Commando Group
Wygrana na punkty - 05:00
Ivan Silva Castellanos Commando Group
Men's GI / Purple / Master 1 / 120KG
(Day 2)
Gotowy
Oscar Lenis
Commando Group
Wygrana walkowerem
Waseem Abu Shoosha ADNOC
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Day 2)
3-44
Gotowy
Wahidullah Emran
Sharjah Self-defence Sports Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Victor Afanador Commando Group
Men's GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Day 2)
5-43
Gotowy
Sanan Zeynalov
Renzo Gracie Academy Azerbaijan
Wygrana na punkty - 05:00
Harry Araratt Commando Group
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Day 2)
1-49
Gotowy
Jorge Luis Ordonez Garcia
Commando Group
Virgilio De Agustin Commando Group Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Day 2)
2-43
Gotowy
Mohamed Alnaqbi
M.O.D UAE
Hamad Alhamadi ADNOC Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Men's GI / Purple / Master 1 / 120KG
(Day 2)
6-40
Gotowy
Roman Vekhbi
Sharjah Self-defence Sports Club
Wygrana na punkty - 05:00
Ismael El Rhazoui M.O.D UAE
Men's GI / Blue / Master 2 / 69KG
(Day 2)
7-35
Gotowy
Jose Miguel Ortiz
Commando Group
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Jose Yate Commando Group
Men's GI / Purple / Master 1 / 56KG
(Day 2)
5-47
Gotowy
Rashed Khameis Almemari
M.O.D UAE
Sultan Saif M.O.D UAE Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Day 2)
4-43
Gotowy
Marcos Moran
Commando Group
Alexander Ordonez Commando Group Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:46
Men's GI / Blue / Master 2 / 120KG
(Day 2)
2-46
Gotowy
Vyacheslav Lender
UAEJJ ARENA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Mohamed Binzobaa ADNOC
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 2)
3-40
Gotowy
Talal Mohamed
ADNOC
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
John Gutierrez Commando Group
Men's GI / Blue / Master 2 / 120KG
(Day 2)
2-47
Gotowy
Angel Maria Rentaria Palacios
Commando Group
Wygrana na punkty - 05:00
Vitaly Savchenko Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Day 2)
1-50
Gotowy
Edwin Ramirez Rojas
Commando Group
Rashed Amiri Matador Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Master 2 / 62KG
(Day 2)
6-43
Gotowy
Javier Valbuena Gutierrez
Commando Group
Wygrana na punkty - 05:00
Luis Blanco Commando Group
Men's GI / Blue / Master 1 / 62KG
(Day 2)
1-47
Gotowy
Antonio Pico
Commando Group
Mark Magabo De Ramos ATRIXION COMBAT SPORTS Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Day 2)
5-44
Gotowy
Gadzhimirza Osmanov
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 05:00
Saul Olave Commando Group
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Day 2)
3-45
Gotowy
Eduin Ramirez
Commando Group
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Yerson Leon Dagua Commando Group
Men's GI / Purple / Master 2 / 77KG
(Day 2)
7-41
Gotowy
Dairo Gordillo
Commando Group
Imankulov Marlis Kyrgyzstan Top Team Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Master 2 / 62KG
(Day 2)
6-42
Gotowy
Obed Andrade
Commando Group
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Adrian Suarez Commando Group
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 2)
3-41
Gotowy
Ahmed Alhebsi
Emirates Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Juan Lopez Commando Group
Men's GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Day 2)
4-44
Gotowy
Azat Sadvakassov
Kazakhstan National Team
Wygrana na punkty - 05:00
John Edwin Polania Zapata Commando Group
Men's GI / Blue / Master 2 / 94KG
(Day 2)
7-38
Gotowy
Jose Huerfano
Commando Group
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:05
Ahmed Belhyool M.O.D UAE
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Day 2)
1-51
Gotowy
Mikhail Hurynovich
Team Gerson Carvalho Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Virgilio De Agustin Commando Group
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Day 2)
3-46
Gotowy
Mansurjon Mukhtorzoda
Sharjah Self-defence Sports Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Luis Munoz Morales Commando Group