Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Infant / 34KG / Grey
(Day 1)
1-1
Окончено
Jiovani Santos
Academia CP
Won by points - 03:00
Licinio Trindade Matilha Bjj Angola
Boys Gi / Infant / 42KG / White
(Day 1)
2-1
Окончено
Roney Lacerda
DOJO JIU JITSU
Won by Submission - 02:22
Ednei De Castro DOJO JIU JITSU
Boys Gi / Junior / 37KG / White
(Day 1)
3-1
Окончено
Julio Demba
Gfteam
Won by Submission - 01:13
Miguel Kicuca Rx Team / Calasans
Boys Gi / 30KG / Infant / White & Grey
(Day 1)
4-1
Окончено
Nelmo Paulo
Matilha Bjj Angola
Won by Disqualification (disqualification)
Ricardo Neto Gfteam
Boys Gi / Infant / 42KG / Grey
(Day 1)
4-2
Окончено
Vivaldi Soares Da Silva
Gracie Barra Angola
Won by Submission - 00:22
Marcos Jardim DOJO JIU JITSU
Girls Gi / 48KG / Junior / Yellow - Oranga - Green
(Day 1)
3-3
Окончено
Yura Ataide
Gracie Barra Angola
Won by points - 03:00
Luziane Torres Academia CP
Boys Gi / 45KG / Junior / Grey
(Day 1)
4-3
Окончено
Ruben Carvalho
Matilha Bjj Angola
Won by points - 03:00
Zeferino Cicalote Rx Team / Calasans
Boys & Girls Gi / Junior / 50KG / Grey - Orange/Green
(Day 1)
2-4
Окончено
Amadeu Ucuahamba
Aliança Do Tatame Angola
Won by Disqualification (disqualification)
Nivaldo Pina Rx Team / Calasans
Girls Gi / 40KG / Infant / Grey
(Day 1)
1-2
Окончено
Micaela Pena Soares De Campos
Z1 Academy
Jiovania Santos Academia CP Won by points - 03:00
Boys & Girls Gi / Junior / 50KG / Grey - Orange/Green
(Day 1)
2-5
Окончено
Nuno Freitas
Gracie Barra Angola
Diego Ferreira Rx Team / Calasans Won by points - 03:00
Boys Gi / Teen / 46KG / Grey & Orange/Green
(Day 1)
1-3
Окончено
Jorge Mingas
Gracie Barra Angola
Eduardo Loures Gfteam Won by points - 03:00
Boys Gi / 45KG / Junior / Orange/Green
(Day 1)
4-4
Окончено
Angelino Upenda
Gracie Barra Angola
Won by Submission - 02:26
Wagner Peralta Academia CP
Girls Gi / 57KG / Teen / White & Orange /Green
(Day 1)
3-4
Окончено
Ana Vilela
Academia CP
Won by points - 03:00
Karen Da Silva Academia CP
Boys Gi / Infant / 42KG / White
(Day 1)
2-2
Окончено
Pedro Neto
DOJO JIU JITSU
Won by Submission - 02:35
Ednei De Castro DOJO JIU JITSU
Boys Gi / Junior / 62KG / Yellow - Orange/Green
(Day 1)
4-5
Окончено
Marcio Jardim
DOJO JIU JITSU
Alessandro Abias Renzo Gracie Angola Won by Submission - 02:11
Juvenile Gi Female / White / 57KG
(Day 1)
1-4
Окончено
Irene Ribeiro
Gfteam
Won by points - 04:00
Etelvina Curado Rx Team / Calasans
Juvenile Gi Male / Blue / 60KG
(Day 1)
3-7
Окончено
Anderson Rosa
Z1 Academy
Claudio Alexandre Gracie Barra Angola Won by Submission - 02:33
Boys Gi / Junior / 62KG / Yellow - Orange/Green
(Day 1)
4-6
Окончено
Paulo Fundoes
Aliança Do Tatame Angola
Sanderson Graca Matilha Bjj Angola Won by Submission - 01:20
Boys Gi / 55KG / Junior / Orange/Green
(Day 1)
2-8
Окончено
Hermani Airosa
Matilha Bjj Angola
Won by points
Kluivert Carlos Z1 Academy
Boys Gi / Teen / 56KG / White
(Day 1)
4-9
Окончено
Kiene Demba
Gfteam
Won by Submission - 00:15
Tiago Santiago Rx Team / Calasans
Juvenile Gi Male / White / 60KG
(Day 1)
1-5
Окончено
Mizael Antonio
Z1 Academy
Won by Submission - 03:18
Aurio Teixeira Rx Team / Calasans
Boys Gi / Junior / 37KG / White
(Day 1)
3-2
Окончено
Julio Demba
Gfteam
Won by Submission - 02:27
Jose Ricardo Academia CP
Boys Gi / Junior / 62KG / Yellow - Orange/Green
(Day 1)
4-7
Окончено
Marcio Jardim
DOJO JIU JITSU
Paulo Fundoes Aliança Do Tatame Angola Won by Submission - 00:47
Boys Gi / Infant / 42KG / White
(Day 1)
2-3
Окончено
Roney Lacerda
DOJO JIU JITSU
Won by points - 03:00
Pedro Neto DOJO JIU JITSU
Boys Gi / Teen / 56KG / White
(Day 1)
4-10
Окончено
Josue Mukoro
Renzo Gracie Angola
Won by points - 03:00
Nico Armada Aliança Do Tatame Angola
Girls Gi / 57KG / Teen / White & Orange /Green
(Day 1)
3-5
Окончено
Zinda De Jesus
Aliança Do Tatame Angola
Won by points - 03:00
Karen Da Silva Academia CP
Juvenile Gi Male / White / 60KG
(Day 1)
1-7
Окончено
Benvindo Francisco
Academia CP
Won by Submission - 00:16
Joel Fernandes Aliança Do Tatame Angola
Boys & Girls Gi / Junior / 50KG / Grey - Orange/Green
(Day 1)
2-6
Окончено
Nivaldo Pina
Rx Team / Calasans
Nuno Freitas Gracie Barra Angola Won by Disqualification (disqualification)
Boys Gi / Teen / 62KG / Yellow - Orange/Green
(Day 1)
4-13
Окончено
Paul Neto
Z1 Academy
Won by Submission - 02:01
Delcio Abilio Academia CP
Boys Gi / 55KG / Junior / Orange/Green
(Day 1)
2-9
Окончено
Helio Serodio
Renzo Gracie Angola
William Simposya Matilha Bjj Angola Won by points - 03:00
Juvenile Gi Male / White / 66KG
(Day 1)
3-8
Окончено
Unknown User
Renzo Gracie Angola
Candido Ucuahamba Aliança Do Tatame Angola Won by points - 03:54
Boys Gi / Junior / 62KG / Yellow - Orange/Green
(Day 1)
4-8
Окончено
Alessandro Abias
Renzo Gracie Angola
Sanderson Graca Matilha Bjj Angola Won by points - 03:00