Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth Men's GI / Blue / 81KG
(Day 2)
7-20
Završeno
Mohamed Eizat Mohamed
Sharjah Self-defence Sports Club
Yerali Khalelov Kazakhstan National Team Pobeda po poenima - 04:00
Men's GI / Blue / Master 2 / 62KG
(Day 2)
6-21
Završeno
Carlos Erazo
Commando Group
Pobedio Završnicom - 01:13
Harol Gomez Commando Group
Boys GI / Teen / Yellow / 56KG
(Day 2)
2-18
Završeno
Sultan Helal Alqubaisi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 02:37
Unknown User Kyrgyzstan Top Team
Youth Men's GI / Blue / 55KG
(Day 2)
4-18
Završeno
Jad Tabbara
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 03:06
Ghaith Albalooshi M.O.D UAE
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Day 2)
6-24
Završeno
Jose Mauricio Lopez Moreno
Commando Group
Duflan Barrera Commando Group Pobedio Završnicom - 02:08
Girls GI / Teen / Orange/Green / 63KG
(Day 2)
5-17
Završeno
Sara Tarek
Emirates Jiu-Jitsu Club
Taif Alhammadi PALMS SPORTS - TEAM 777 Pobeda po poenima - 03:00
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Day 2)
1-26
Završeno
Adam Seif
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Khalifa Almansoori Al Ain Jiu-Jitsu Club Pobedio Odlukom - 04:01
Youth Women's GI / Blue / 52KG
(Day 2)
7-16
Završeno
Mouza Al Rashdi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 04:00
Sophie Watkins Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Youth Men's GI / Blue / 46KG
(Day 2)
3-19
Završeno
Abdalla Albustani
Sharjah Self-defence Sports Club
Falah Ibrahim Alharbi Al Jazira Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 04:00
Girls GI / Teen / Yellow / 63KG
(Day 2)
1-21
Završeno
Aysha Mohamed Aljneibi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 03:00
Shamma Al Azizi Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Men's GI / Blue / Master 2 / 62KG
(Day 2)
6-20
Završeno
Oscar Alberto Giraldo Amaya
Commando Group
Jose Males Sotelo Commando Group Pobeda po poenima - 05:00
Youth Women's GI / Blue / 48KG
(Day 2)
4-16
Završeno
Ana Julia Da Aparecida
ADMA
Marim Hassan Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy Pobedio Završnicom - 00:44
Youth Men's GI / Blue / 46KG
(Day 2)
3-21
Završeno
Mansoor Alblooshi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 01:22
Theyab Juma Al Darmaki Al Ain Jiu-Jitsu Club
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Day 2)
5-20
Završeno
Haza Khalid Alhosani
Sharjah Self-defence Sports Club
Davud Abdulmanonov Kyrgyzstan Top Team Pobedio Završnicom - 03:10
Youth Women's GI / Blue / 40KG
(Day 2)
1-24
Završeno
Latifa Bamadhaf
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Andrea Isabelle Pascual PALMS SPORTS - TEAM 777 Pobeda po poenima - 04:00
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Day 2)
2-23
Završeno
Wadima Alsaedi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Remas Mohamed Alrashdi Al Jazira Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 04:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 2)
3-23
Završeno
Yener Ibanez
Commando Group
Pobeda po poenima - 05:00
Jhon Carlos Ebrat Commando Group
Youth Women's GI / Blue / 52KG
(Day 2)
7-17
Završeno
Eva Alsadig Bashar
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 03:11
Shamsa Ibrahim Alameri Baniyas Jiu-Jitsu Club
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Day 2)
5-21
Završeno
Rasambek Gezalov
Strela Team
Pobedio Završnicom - 01:15
WALID HAMMICHE Sharjah Self-defence Sports Club
Youth Men's GI / Blue / 55KG
(Day 2)
4-19
Završeno
Nurzaman Toktonazarov
Kyrgyzstan Top Team
Pobeda po poenima - 04:00
Mohammed Waild Baniyas Jiu-Jitsu Club
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Day 2)
1-27
Završeno
Saif Jamaan Mubarak Almansoori
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Sheraliev Shaimardan Kyrgyzstan Top Team Pobedio Završnicom - 01:39
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Day 2)
2-25
Završeno
Umalkhair Mumtaz Ali
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 04:00
Celine Khoury Team Nogueira Dubai
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Day 2)
6-25
Završeno
Luis Anibal Acevedo Ferrer
Commando Group
Pobeda po poenima - 05:00
Jose Carrillo Commando Group
Youth Men's GI / Blue / 81KG
(Day 2)
7-19
Završeno
Hussain Alhasan
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Rasul Isaev Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club Pobedio Završnicom - 03:44
Youth Men's GI / Blue / 46KG
(Day 2)
3-20
Završeno
Kamal Mohammad
Sharjah Self-defence Sports Club
Pobedio Završnicom - 01:28
Falah Ibrahim Alharbi Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Day 2)
1-28
Završeno
Loiy Ibrahim
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Khalifa Almansoori Al Ain Jiu-Jitsu Club Pobedio Završnicom - 02:29
Youth Men's GI / Blue / 55KG
(Day 2)
4-20
Završeno
Ahmad Karit
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 04:00
Suhail Alhosani Sharjah Self-defence Sports Club
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 2)
3-24
Završeno
Jarlizon Moreno
Commando Group
Pobedio Završnicom - 00:19
Omar Andres Vasco Sosa Commando Group
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 2)
3-25
Završeno
Carlos Cadena
Commando Group
Pobedio Završnicom - 04:12
John Perez Commando Group
Girls GI / Teen / Orange/Green / 63KG
(Day 2)
5-18
Završeno
Jameela Saubaih Alrasbi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Pobedio Odlukom - 04:00
Taif Alhammadi PALMS SPORTS - TEAM 777
Men's GI / Blue / Master 2 / 62KG
(Day 2)
6-22
Završeno
Oscar Alberto Giraldo Amaya
Commando Group
Pobeda po poenima - 05:00
Harol Gomez Commando Group
Youth Men's GI / Blue / 81KG
(Day 2)
7-21
Završeno
Suleyman Imanverdiyev
Kazakhstan National Team
Hazza Faisal Alhassani Al Ain Jiu-Jitsu Club Pobedio Završnicom - 03:31