Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Junior / Orange Green / 48KG
(Sunday)
Färdig
Paloma Souza
Team Jucao
Vann på Walkover
Maria Sousa Team Jucao
Male / Adult / Blue / 85KG
(Sunday)
5-20
Färdig
Victor Silva
Barreto Jiu Jitsu
Andre Veloso Gracie Barra Vann på poäng - 04:13
Female / Adult / Blue / 70KG
(Sunday)
6-33
Färdig
Bruna Farah
Barreto Jiu Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Monica Silva Kirius Brazilian Jiu-jitsu Team
Boys Gi / Kids 3 / Yellow / 42KG
(Sunday)
1-34
Färdig
Bruce Sousa
Juquinha
Vann på Submission - 01:01
Arthur Cardoso Centro Olimpico De Samambaia Sul
Girls Gi / Junior / Orange Green / 48KG
(Sunday)
2-34
Färdig
Aylla Silva
Gracie Barra
Vann på poäng - 03:00
Paloma Souza Team Jucao
Male / Adult / Black / 62KG
(Sunday)
3-24
Färdig
DANIEL FAGUNDES
Scorpyon Jiu Jitsu
Vann på Submission
Jheymisson Albuquerque The Wanderer
Male / Master 1 / Brown / 94KG
(Sunday)
8-22
Färdig
Andre Lima
Rodrigo Reis
Wesley Moura JOAO ROQUE Vann på poäng - 05:00
Male / Adult / Blue / 94KG
(Sunday)
4-29
Färdig
Jhonata Dias
Equipe Cyclop
Vann på Submission - 01:23
Djalma Neto Gracie Barra
Boys Gi / Kids 1 / Grey / 24KG
(Sunday)
1-31
Färdig
Enzo Teixeira
Gfteam
Vann på poäng - 02:00
Marcus Casas Gracie Barra
Female / Adult / Blue / 70KG
(Sunday)
6-31
Färdig
Lisa Campos
Rodrigo Reis
Vann på poäng - 05:00
Stephanie Lemos Cei Jiu Jitsu
Male / Adult / Blue / 120KG
(Sunday)
5-25
Färdig
Pablo Fernandes
MINEIRINHO JIU JITSU
Vann på poäng - 05:00
Helio Campos Juquinha
Male / Adult / Blue / 77KG
(Sunday)
4-26
Färdig
Vinicius Coelho
Checkmat International
Vann på Submission - 04:09
Jadson Miranda JFC Almeida JJ
Male / Adult / Purple / 85KG
(Sunday)
7-20
Färdig
Juan Naves
Equipe Cyclop
Vann på poäng - 06:00
Carlos Duarte Gfteam
Male / Adult / Black / 69KG
(Sunday)
3-25
Färdig
Adriano Rocha
Alliance
Jorge Nakamura Gfteam Vann på domslut - 06:00
Boys Gi / Teen / Orange Green / 56KG
(Sunday)
2-38
Färdig
Ayrton Nunes
Lucivam Araujo Jiu-jitsu
Vann på Submission - 01:08
Romulo Jesus Team Jucao
Female / Adult / Brown Black / 95KG
(Sunday)
8-21
Färdig
Ingridd Sousa
NS Brotherhood
Vann på Submission - 04:24
Liliane Andrade Fct
Boys Gi / Teen / Orange Green / 62KG
(Sunday)
2-41
Färdig
Gabriel Alves
Team Jucao
Ryan Borges Gfteam Vann på Submission - 01:04
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 30KG
(Sunday)
1-37
Färdig
Caio Rios
Projeto Social Campeao
Vann på Submission - 00:40
Joao Neres Soul Fighters
Male / Adult / Blue / 77KG
(Sunday)
4-25
Färdig
Matheus Martins
FABRICIO INTERNATIONAL TEAM - FIT
Taynan Santos Gracie Barra Vann på poäng - 05:00
Female / Adult / Blue / 62KG
(Sunday)
6-30
Färdig
ANA REIS
Gracie Barra
VITORIA SILVA Er Jiu-jitsu Vann på Submission - 03:58
Male / Master 1 / Brown / 85KG
(Sunday)
8-23
Färdig
HAMILTON ROCHA
Juquinha
Vann på poäng - 05:00
TIAGO GONÇALVES Gracie Barra Asa Sul
Boys Gi / Kids 3 / Yellow / 30KG
(Sunday)
1-33
Färdig
Victor Santos
Gracie Barra
Carlos Silva Er Jiu-jitsu Vann på poäng - 02:00
Male / Adult / Black / 69KG
(Sunday)
Färdig
Humberto Bernardes
BARBOSA JJ
Vann på Walkover
EVANDRO FILHO Five Rounds
Boys Gi / Teen / Orange Green / 56KG
(Sunday)
2-39
Färdig
Rafael Carvalho
Barreto Jiu Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Romulo Jesus Team Jucao
Male / Master 2 / Black / 120KG
(Sunday)
5-28
Färdig
Diogenes Costa
FIGHTERS TEAM
Leonardo Da Silva Juquinha Vann på poäng - 05:00
Female / Adult / Blue / 55KG
(Sunday)
6-24
Färdig
Aline Silva
Lucivam Araujo Jiu-jitsu
Vann på poäng - 05:00
Wenddy Ciriano Gracie Barra
Male / Adult / Black / 69KG
(Sunday)
3-26
Färdig
Humberto Bernardes
BARBOSA JJ
Pedro Roque Nova União International Vann på Submission - 05:30
Male / Adult / Blue / 94KG
(Sunday)
4-30
Färdig
Davi A
Juquinha
David Sousa Gracie Barra Vann på poäng - 05:00
Boys Gi / Teen / Orange Green / 62KG
(Sunday)
2-42
Färdig
Wesley Santos
Team Jucao
Luis Silva Er Jiu-jitsu Vann på poäng - 03:00
Male / Adult / Purple / 94KG
(Sunday)
7-26
Färdig
Andrei Rechi
Gracie Barra
Vann på Submission - 05:32
Antonio Kaike Angelim Correa Zenith Bjj
Boys Gi / Kids 3 / Yellow / 42KG
(Sunday)
1-35
Färdig
Miguel Costa
Zenith Bjj
Arthur Cardoso Centro Olimpico De Samambaia Sul Vann på poäng - 02:00
Male / Master 1 / Brown / 85KG
(Sunday)
8-24
Färdig
Eric MacHado
LUTA MAIS
LEONARDO SOUZA BARBOSA JJ Vann på poäng - 05:00