Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Black / Adult / 94KG
(Day 1)
Färdig
Giannis Proios
Gracie Barra Greece
Vann på Walkover
Adam Wardzinski Checkmat International
Male Gi / Black / Adult / 69KG
(Day 1)
Färdig
Francisco Jonas Andrade
Pslpb Cicero Costha
Vann på Walkover
Gabriel Rosberg Art Of Roll
Boys Gi / Kids 3 / White / 30KG
(Day 1)
3-1
Färdig
Boyan Iliev
Twisted Jiu Jitsu
Vann på Submission - 01:08
Hristo Hristo Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Boys Gi / Kids 2 / White / 30KG
(Day 1)
1-1
Färdig
Krasimir Dochev
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Viktor Severinov Twisted Jiu Jitsu Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
2-1
Färdig
Grisha Papazov
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Svetoslav Georgiev Twisted Jiu Jitsu Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 24KG
(Day 1)
3-2
Färdig
Stefan Terziev
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Vann på poäng - 02:00
Arman Sherbechyan Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
2-2
Färdig
Vihren Vlaesku
Twisted Jiu Jitsu
Vann på Submission - 01:19
Mihail Angelov Twisted Jiu Jitsu
Boys Gi / Kids 2 / White / 30KG
(Day 1)
1-2
Färdig
Daniel Nikolov
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Vann på Submission - 00:44
Krasimir Dochev Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Boys Gi / Infant / Yellow / 38KG
(Day 1)
3-3
Färdig
Georgy Boychev
Twisted Jiu Jitsu
Martin Gospodinov Twisted Jiu Jitsu Vann på Submission - 00:14
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 84KG
(Day 1)
3-6
Färdig
Unknown User
ATOS
Vann på poäng - 03:00
Tudor-Andrei Braescu Absoluto Bjj ( Romania )
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 34KG
(Day 1)
2-5
Färdig
Petyr Yordanov
Twisted Jiu Jitsu
Vann på Submission - 00:54
Daniel Tanev Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Boys Gi / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
1-4
Färdig
Kaloyan Georgiev
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Vann på Submission - 01:47
Ivo Baharov Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
2-3
Färdig
Grisha Papazov
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Vann på poäng - 02:00
Mihail Angelov Twisted Jiu Jitsu
Boys Gi / Kids 2 / White / 30KG
(Day 1)
1-3
Färdig
Viktor Severinov
Twisted Jiu Jitsu
Daniel Nikolov Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Infant / Yellow / 38KG
(Day 1)
3-4
Färdig
Boris Moskovski
Twisted Jiu Jitsu
Vann på Submission - 01:11
Georgy Boychev Twisted Jiu Jitsu
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
2-4
Färdig
Svetoslav Georgiev
Twisted Jiu Jitsu
Vann på poäng - 02:00
Vihren Vlaesku Twisted Jiu Jitsu
Boys Gi / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
1-5
Färdig
Samuil Ganchev
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Vann på poäng - 02:00
Ivo Baharov Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Day 1)
3-7
Färdig
Dimityr Dochev
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Atanas Iliev Twisted Jiu Jitsu Vann på Submission - 01:15
Juvenile Gi Female / White / 63KG
(Day 1)
3-10
Färdig
Petko Yanev
Gracie Jiu-Jitsu Academy
Zhaklin Ivanova Gracie Jiu-Jitsu Academy Vann på Submission - 02:49
Girls Gi / Kids 3 / Grey / 36KG
(Day 1)
1-7
Färdig
Liliya Stoyanova
Twisted Jiu Jitsu
Vann på poäng - 02:00
Venera Raycheva Twisted Jiu Jitsu
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 50KG
(Day 1)
2-8
Färdig
Kristiyan Andreev
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Vann på poäng - 02:00
Preslav Denchev Twisted Jiu Jitsu
Girls Gi / Kids 3 / White - Yellow / 48KG
(Day 1)
1-8
Färdig
Sofiya Khlibova
Gfteam
Vann på poäng - 03:00
Monika Ivanova Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Boys Gi / Infant / Yellow / 38KG
(Day 1)
3-5
Färdig
Martin Gospodinov
Twisted Jiu Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Boris Moskovski Twisted Jiu Jitsu
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 34KG
(Day 1)
2-6
Färdig
Boris Georgiev
Twisted Jiu Jitsu
Vann på poäng - 02:00
Daniel Tanev Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Boys Gi / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
1-6
Färdig
Kaloyan Georgiev
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Samuil Ganchev Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 50KG
(Day 1)
2-9
Färdig
Ivan Nikolov
Twisted Jiu Jitsu
Preslav Denchev Twisted Jiu Jitsu Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Day 1)
3-8
Färdig
Valeri Georgiev
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Vann på poäng - 03:00
Dimityr Dochev Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Boys Gi / Junior / Yellow / 37KG
(Day 1)
1-9
Färdig
Martin Hristov
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Alexander Delchev Alliance Vann på poäng - 03:00
Girls Gi / Junior / Grey/Yellow/Orange/Green / 48KG
(Day 1)
2-11
Färdig
Monika Grancharova
Twisted Jiu Jitsu
Vann på Submission - 00:17
Anelia Dimova Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 34KG
(Day 1)
2-7
Färdig
Petyr Yordanov
Twisted Jiu Jitsu
Vann på poäng - 02:00
Boris Georgiev Twisted Jiu Jitsu
Boys Gi / Kids 3 / Grey - Yellow / 27KG
(Day 1)
1-12
Färdig
Lev Kobelev
Pslpb Cicero Costha
Vann på poäng - 02:00
Presiyan Krastev Twisted Jiu Jitsu
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Day 1)
3-9
Färdig
Atanas Iliev
Twisted Jiu Jitsu
Vann på Submission - 02:17
Valeri Georgiev Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association