Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Day 2)
5-35
Färdig
Carlos Medina Alvarez
Commando Group
Didier Fernando Villa Moncada Commando Group Vann på Submission - 00:58
Youth Men's GI / Blue / 94KG
(Day 2)
Färdig
Abdulla Ahmed Aldarmaki
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Ebrahim Almansoori Al Jazira Jiu-Jitsu Club Vann på Walkover
Men's GI / Blue / Master 1 / 69KG
(Day 2)
2-33
Färdig
Ovidio Chanta
Commando Group
Vann på poäng - 05:00
Jorge Polanco Polanco Commando Group
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 2)
4-30
Färdig
Ahmed Aljaberi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Kareem Mohammed Sharjah Self-defence Sports Club Vann på Submission - 03:23
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Day 2)
6-32
Färdig
Reynard Jones Precedinis
Roger Gracie Academy Dubai
Mario Arboleda Commando Group Vann på poäng - 05:30
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Day 2)
1-34
Färdig
Rashid Abdulghani Al-Ali
Sharjah Self-defence Sports Club
Muhammad Askardaev Sharjah Self-defence Sports Club Vann på Submission - 01:17
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Day 2)
6-33
Färdig
Fredy Arboleda
Commando Group
Mesfer Al Ateeg Riyadh Combat- Riyadh Bjj Team Vann på Submission - 02:39
Men's GI / Blue / Master 1 / 69KG
(Day 2)
2-32
Färdig
Jorge Cabrera
Commando Group
Vann på Submission - 01:25
Reinaldo Avendano Commando Group
Men's GI / Blue / Master 1 / 62KG
(Day 2)
1-38
Färdig
Hector Londono
Commando Group
Ali Mohamed M.O.D UAE Vann på Submission - 03:27
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 2)
4-31
Färdig
Abdulla Zhomartuly
Kazakhstan National Team
Vann på Submission - 02:04
Humaid Allem Al Ali Sharjah Self-defence Sports Club
Youth Men's GI / Blue / 94KG
(Day 2)
7-28
Färdig
JASIM Alhosani
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Vann på poäng - 04:00
Waddah Abushaikha Sharjah Self-defence Sports Club
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 2)
4-32
Färdig
Saif Alameri
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Vann på poäng - 04:00
Mohamed Khaled Alawlaqi Baniyas Jiu-Jitsu Club
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Day 2)
5-30
Färdig
Alogaily Alzaabi
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Marcio Lucas PALMS SPORTS - TEAM 777 Vann på poäng - 04:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 62KG
(Day 2)
1-39
Färdig
Alfonso Munoz Daza
Commando Group
Vann på poäng - 05:00
Dueber Daniel Quinones Lopez Commando Group
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 2)
3-34
Färdig
Ahmed Alhebsi
Emirates Jiu-Jitsu Club
Vann på poäng - 05:00
Jeiner Montero Commando Group
Men's GI / Blue / Master 1 / 69KG
(Day 2)
2-34
Färdig
Jagler Lozano Jimenez
Commando Group
Jorge Aquino Commando Group Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Day 2)
6-34
Färdig
Anton Tretiakov
UFC GYM Middle East
Vann på poäng - 05:00
Luis Anibal Acevedo Ferrer Commando Group
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 2)
3-35
Färdig
Talal Mohamed
ADNOC
Vann på poäng - 05:00
Jonas Lopez Ramos Commando Group
Men's GI / Blue / Master 1 / 120KG
(Day 2)
5-33
Färdig
Ruben Chavez Sanchez
Commando Group
Leonardo Arias Commando Group Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 69KG
(Day 2)
2-35
Färdig
Billy Restrepo Suarez
Commando Group
Jorge Cabrera Commando Group Vann på Submission - 01:33
Men's GI / Blue / Master 2 / 69KG
(Day 2)
7-30
Färdig
Jose Camilo Rubio Buitrago
Commando Group
Vann på poäng - 05:00
Hector Gomez Morales Commando Group
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Day 2)
2-39
Färdig
Yerson Bedoya
Commando Group
Vann på Submission - 02:46
Carlos Francisco Lemus Galicia Commando Group
Men's GI / Blue / Master 1 / 62KG
(Day 2)
1-40
Färdig
Emiler Pacheco
Commando Group
Beyer Guais Commando Group Vann på Submission - 01:51
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 2)
4-33
Färdig
Hamza Dardas
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
David Gaidamak Davi Ramos JJ Academy Vann på poäng - 04:00
Men's GI / Purple / Master 1 / 120KG
(Day 2)
6-38
Färdig
Roman Vekhbi
Sharjah Self-defence Sports Club
Vann på poäng - 05:00
Oscar Lenis Commando Group
Men's GI / Blue / Master 1 / 62KG
(Day 2)
1-41
Färdig
Frances Sigaya
Roger Gracie Academy Dubai
Vann på poäng - 05:00
Wilmer Bedoya Commando Group
Men's GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Day 2)
5-36
Färdig
Frederik Michaelsen
Team Nogueira Dubai
Abdel Fattah Ibrahim Cobra Fitness, Abu Dhabi Vann på Submission - 03:25
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 2)
3-36
Färdig
John Gutierrez
Commando Group
Vann via diskvalificering - 04:08
Luis Alberto Beltran Vega Commando Group
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 2)
4-34
Färdig
Abdulla Alzaabi
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Kareem Mohammed Sharjah Self-defence Sports Club Vann på poäng - 04:00
Men's GI / Blue / Master 2 / 69KG
(Day 2)
7-31
Färdig
Roland Ricanor
UFC GYM Middle East
Jose Yate Commando Group Vann på domslut - 06:00
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Day 2)
6-35
Färdig
Mario Arboleda
Commando Group
Mesfer Al Ateeg Riyadh Combat- Riyadh Bjj Team Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 2)
3-37
Färdig
Niver Antonio Castrillon Hernandez
Commando Group
Juan Lopez Commando Group Vann på poäng - 05:00