Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Brown / Professional / Welterweight (Under 77KG)
(Sunday)
4-18
Färdig
Victor Afanador
Commando Group
Khalifa Alhosani Baniyas Jiu-Jitsu Club Vann på Submission - 00:18
Men's GI / Black / Professional / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Sunday)
8-14
Färdig
Dmitrii Vostrikov
Gfteam
Yatan Bueno Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy Vann på Submission - 03:33
Men's GI / Black / Professional / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Sunday)
5-14
Färdig
Manuel Filho
Rodrigo Pinheiro Brazilian Jiu Jitsu
Luiz Henrique Betta Da Silva VisionBJJ Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / Welterweight (Under 77KG)
(Sunday)
4-19
Färdig
Tulio Eduardo Pita
Checkmat International
Vann på Submission - 00:34
Ali Al Rikabi M.O.D UAE
Men's GI / Black / Professional / Welterweight (Under 77KG)
(Sunday)
Färdig
Krzysztof Suchorabski
Copacabana Fight Club
Jose Matias M.O.D UAE Vann på Walkover
Men's GI / Purple / Professional / Middleweight (Under 85KG)
(Sunday)
1-17
Färdig
Edxon Osorio
Commando Group
Ahmed Alani M.O.D UAE Vann på Submission - 00:52
Men's GI / Brown / Professional / Welterweight (Under 77KG)
(Sunday)
4-20
Färdig
Sebastian Manga Mesa
Commando Group
Alexander Ordonez Commando Group Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / Light Featherweight (Under 56KG)
(Sunday)
10-14
Färdig
Mohammed Alshehhi
M.O.D UAE
Altamir Junior Commando Group Vann på Submission - 01:05
Men's GI / Brown / Professional / Lightweight (Under 69KG)
(Sunday)
11-17
Färdig
Yerson Leon Dagua
Commando Group
Giuliano Spera Pslpb Cicero Costha Vann på Submission - 01:13
Men's GI / Black / Professional / Lightweight (Under 69KG)
(Sunday)
6-14
Färdig
MATHEUS ONDA
Barbosa Jiu-Jitsu
Dzhimsher Razmadze Gojira Jiu-Jitsu Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / Lightweight (Under 69KG)
(Sunday)
3-14
Färdig
Jose Miguel Ortiz
Commando Group
Vann via diskvalificering - 01:05
Mohamed Khaled Alawlaqi Baniyas Jiu-Jitsu Club
Men's GI / Black / Professional / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Sunday)
8-15
Färdig
FELIPE BEZERRA
Commando Group
Vann på Submission
Matheus Felipe Xavier Commando Group
Men's GI / Brown / Professional / Light Featherweight (Under 56KG)
(Sunday)
10-16
Färdig
Ahmed Ali
M.O.D UAE
Mayed Alshehhi Baniyas Jiu-Jitsu Club Vann på Submission - 00:48
Men's GI / Brown / Professional / Middleweight (Under 85KG)
(Sunday)
9-17
Färdig
Cadmiel Farias
Commando Group
Vann på poäng - 05:00
Mehran Basafa M.O.D UAE
Men's GI / Black / Professional / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Sunday)
5-16
Färdig
Clemer Canario
Commando Group
Marcos Carrozzino Gfteam Vann via diskvalificering - 01:12
Men's GI / Purple / Professional / Lightweight (Under 69KG)
(Sunday)
3-25
Färdig
Sidney Bernaldez
Gracie Barra Dubai
Vann på Submission - 02:05
Murad Ismiyev JGBJJ TEAM
Men's GI / Brown / Professional / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Sunday)
Färdig
Jorge Mario Montoya Lopez
Commando Group
Asset Akyzhanov Checkmat International Vann på Walkover
Men's GI / Purple / Professional / Lightweight (Under 69KG)
(Sunday)
3-15
Färdig
John Gutierrez
Commando Group
Vugar Eyubov Commando Group Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / Welterweight (Under 77KG)
(Sunday)
8-19
Färdig
Farahzod Sulaimonov
M.O.D UAE
Bolat Kozhamkelov ADMA Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / Lightweight (Under 69KG)
(Sunday)
11-18
Färdig
Alexander Portela Quintero
Commando Group
Ali Mubarak M.O.D UAE Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / Welterweight (Under 77KG)
(Sunday)
4-21
Färdig
Abdulla Alblooshi
M.O.D UAE
Aldiyar Serik Alatau Academy Vann på poäng - 05:00
Women's GI / Brown / Black / Professional / Lightweight (Under 62KG)
(Sunday)
10-15
Färdig
Maria Luisa Delahaye
Gfteam
Violeta Angelova Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association Vann på Submission - 02:58
Men's GI / Black / Professional / Featherweight (Under 62KG)
(Sunday)
6-20
Färdig
Kalel Santos
Pslpb Cicero Costha
Vann på domslut - 06:00
Shoya Ishiguro Carpe Diem Brazilian Jiu-Jitsu
Men's GI / Brown / Professional / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Sunday)
7-17
Färdig
Hazza Farhan
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Guilherme Gomes Commando Group Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Black / Professional / Welterweight (Under 77KG)
(Sunday)
1-12
Färdig
Jefferson Alves Goteu
Commando Group
Lucas Protasio Checkmat International Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / Light Featherweight (Under 56KG)
(Sunday)
10-17
Färdig
Jerzy Izdebski
Zlomiarz Team Gdansk
Vann på poäng - 05:00
Altamir Junior Commando Group
Men's GI / Brown / Professional / Middleweight (Under 85KG)
(Sunday)
9-18
Färdig
Gabriel Santos
M.O.D UAE
Vann på Submission - 04:48
Yovani Rodriguez Garzon Commando Group
Men's GI / Purple / Professional / Lightweight (Under 69KG)
(Sunday)
3-16
Färdig
Mubarak Alnaamani
M.O.D UAE
Vann på poäng - 05:00
Jose Miguel Ortiz Commando Group
Men's GI / Black / Professional / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Sunday)
8-16
Färdig
Tacio Carneiro
VisionBJJ
Yatan Bueno Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Black / Professional / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Sunday)
Färdig
Gustavo Borges
Gfteam
Vann på Walkover
Manuel Filho Rodrigo Pinheiro Brazilian Jiu Jitsu
Men's GI / Brown / Professional / Welterweight (Under 77KG)
(Sunday)
4-22
Färdig
Shamil Balaev
Kazakhstan National Team
Vann på poäng - 05:00
Sultan Alhosani Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Men's GI / Brown / Professional / Lightweight (Under 69KG)
(Sunday)
11-19
Färdig
Adilzhan Tursunov
Strela Alliance
Christian Lara Commando Group Vann på Submission - 04:49