Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Day 1)
6-15
Dokončeno
Carlos Kadu
PITBULL BROTHERS
John Guedes Sarigracie Top Team Won by Submission - 03:14
Boys GI / Junior / Grey / 50KG
(Day 1)
3-15
Dokončeno
Lucas Santos
Salinópolis jiu-jitsu
Won by Disqualification (disqualification) - 01:21
Davi Brito Qg Da Luta
Boys GI / Teen / White / 50KG
(Day 1)
4-15
Dokončeno
Unknown User
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Luis Franca Snakes Jiu-jitsu Won by points - 03:00
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 30KG
(Day 1)
1-11
Dokončeno
Kauai Santos
Alliance Parnaiba
Enzo Gomes Checkmat International Won by Submission - 00:23
Youth Men's GI / Blue / 55KG
(Day 1)
6-12
Dokončeno
Pablo Lima
Hope Jiu Jitsu
Won by Decision
Davis Carmo Hope Jiu Jitsu
Boys GI / Infant / White / 42KG
(Day 1)
2-13
Dokončeno
Samuel Lima
Hope Jiu Jitsu
Lewis Bailly Pibullbrothers Won by Disqualification (disqualification) - 02:53
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 30KG
(Day 1)
Dokončeno
Benjamin Reyes
Checkmat International
Won by Walkover
Davi Pereira Lótus Club Félix
Boys GI / Junior / Yellow / 45KG
(Day 1)
3-18
Dokončeno
Pedro Santos
Assad
Won by Submission - 00:33
Moisés Sá SAS TEAM
Youth Men's GI / Blue / 50KG
(Day 1)
6-8
Dokončeno
Gleidson Torres
Brasa Jiu Jitsu
Myckael Costa Berg Won by points - 04:00
Boys GI / Teen / White / 50KG
(Day 1)
4-14
Dokončeno
Pedro Lucas
Mg Team
Carlos Gomes Guigo Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Boys GI / Junior / Yellow / 55KG
(Day 1)
3-21
Dokončeno
Romulo Maia
Zr Team Association
Won by points - 03:00
Jorge Sousa Dgt
Boys GI / Kids 3 / Grey / 24KG
(Day 1)
1-15
Dokončeno
Eliel Morais
Gracie Humaita
Gleidson Lima Ct Junior/Arena Boto Won by Submission - 00:44
Boys GI / Infant / Grey / 30KG
(Day 1)
2-9
Dokončeno
Luiz Azevedo
Hope Jiu Jitsu
Kayo Barbosa Ubuntu Jiu Jitsu Oficial Won by Submission - 02:37
Boys GI / Junior / Yellow / 37KG
(Day 1)
3-24
Dokončeno
Matheus Alves
PITBULL BROTHERS
Iago Washington Checkmat International Won by points - 03:00
Youth Men's GI / White / 73KG
(Day 1)
5-11
Dokončeno
Zacqueu Angelo
Tーrex Jiuーjitsu Academy
Won by points - 04:00
Angelo Fernandes Bezerra Team
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Day 1)
6-14
Dokončeno
Carlos Veloso
Zr Team Association
Won by Submission - 02:15
Savio Carneiro Nova União International
Boys GI / Teen / White / 50KG
(Day 1)
4-16
Dokončeno
Ermesson Souza
Assad
Paulo Magalhães KARKARA BJJ Won by Submission - 02:51
Girls GI / Kids 3 / Grey / 40KG
(Day 1)
1-19
Dokončeno
Luana Felix
Assad
Won by points - 02:00
Pérola Leitão Origens Jiu Jitsu
Youth Men's GI / Blue / 55KG
(Day 1)
6-13
Dokončeno
Alan Silva
Zr Team Association
Eduardo Sobrinho Squadron Won by points - 04:00
Youth Women's GI / White / 57KG
(Day 1)
5-18
Dokončeno
Maria Freitas
Zr Team Association
Won by Submission - 02:21
Sarah Araujo Ct Junior/Arena Boto
Boys GI / Junior / Grey - Yellow / 78KG
(Day 1)
3-13
Dokončeno
Joao Santana
Blec
Marcos Lessa New Prime Won by Submission - 01:33
Boys GI / Infant / White - Grey - Yellow / 50KG
(Day 1)
2-14
Dokončeno
Paulo Araujo
Karkara
Francisco Pacífico Hope Jiu Jitsu Won by Submission - 01:48
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Day 1)
4-20
Dokončeno
Matheus Maia
Tーrex Jiuーjitsu Academy
Won by Decision - 03:00
Ivaldo Wellyson Qg Da Luta
Boys GI / Junior / Yellow / 45KG
(Day 1)
3-19
Dokončeno
Antônio Amorim
Ares BJJ
Won by points - 03:00
Moisés Sá SAS TEAM
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Day 1)
4-21
Dokončeno
Efraim Dayves
Bd Team Hunters
Won by points - 03:00
Kayron Bjj Nine Nine
Youth Men's GI / White / 66KG
(Day 1)
5-10
Dokončeno
Carlos Oliveira
Snakes Jiu-jitsu
Carlos Nogueira Bravos Fight Team Won by points - 04:00
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Day 1)
6-16
Dokončeno
Richard Veloso
Zr Team Association
João Nascimento Pslpb Cicero Costha Won by Submission - 02:05
Boys GI / Junior / Grey / 50KG
(Day 1)
3-16
Dokončeno
Joao Tomaz
Campeoes Do Amanha
Lucas Santos Salinópolis jiu-jitsu Won by Submission - 02:25
Boys GI / Kids 3 / Grey / 42KG
(Day 1)
Dokončeno
Kaylan Andrade
Checkmat International
Won by Walkover
Julio Campos Cesar Campos
Youth Women's GI / Blue / 48KG
(Day 1)
5-28
Dokončeno
Mariane Nascimento
Checkmat International
Won by points - 04:00
Jennifer Lima AVANTE JIU JITSU
Boys GI / Kids 2 / White - Grey / 30KG
(Day 1)
1-6
Dokončeno
Arthur Gomes
Campeoes Do Amanha
Won by Submission - 00:36
Fernando Castelo Hope Jiu Jitsu
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Day 1)
4-22
Dokončeno
Unknown User
Zr Team Association
João Freires Hope Jiu Jitsu Won by Submission - 01:17