Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women's GI / Blue / Amateur / Roosterweight (Under 49KG)
(Friday)
5-33
Finished
Lorrane Moreno
Maré Top Team
Eduarda Andrade Paulo Nogueira JIU-JITSU Won by points - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-28
Finished
Habib Hamouda
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Tauã Bispo Fju - Bjj Won by points - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-29
Finished
Jezreel Rocha
SAS TEAM
Paulo Chinguita Alliance Won by Submission - 02:02
Men's GI / Blue / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
6-30
Finished
Jaime Garcia
Nova União International
Won by points - 05:00
Lukas Moreira Gfteam
Para Jiu-Jitsu / Male / Class C2 - L3
(Friday)
9-28
Finished
Igor Nogueira
COWBOY JIU-JITSU OFICIAL
Won by Submission - 02:07
Vandre Santos Ratos De Tatâme
Para Jiu-Jitsu / Male / Class E3 - E4
(Friday)
8-19
Finished
Rawlinson Araujo
Gfteam
Won by points - 05:00
Marcus Madruga Gracie Barra
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-30
Finished
Joao Pedro De Melo Gutierrez
Commando Group
Won by Submission - 02:22
Victor Luiz Commando Group
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-22
Finished
Junior Santos
Gfteam
Nata Lourenco Gracie Barra Won by points - 05:00
Men's GI / Blue / Master 1 / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
22
Finished
Fabricio Do Carmo
Ratao Jiu Jitsu internacional
Guilherme Leite Carlson Gracie Team Won by Submission - 03:06
Women's GI / Blue / Amateur / Roosterweight (Under 49KG)
(Friday)
5-34
Finished
Ellen Rocha
Escola Léo Brazilian Jiujitsu
Carolina Tavares FAQUIR BROTHERS Won by Submission - 00:30
Women's GI / Blue / Master 1 / Middleweight (Under 70KG)
(Friday)
9-30
Finished
Claudia Gonzalez
Ratao Jiu Jitsu internacional
Won by points - 05:00
Jocelyn HERNANDEZ ZAMORANO Nova União International
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-29
Finished
Rodrigo Nader
Checkmat International
Ignacio Magaldi Nova União International Won by points - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-31
Finished
Eduardo De Seixas
Commando Group
Won by Submission - 01:51
KAUA GUIMARAES Geração Upp
Men's GI / White / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
8-13
Finished
João Marinho
Renzo Gracie Ipanema
Won by points - 05:00
BERNARDO VIEIRA Brigadeiro Brazilian Jiujitsu
Men's GI / Blue / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
5-37
Finished
Luciano Ferreira
Gfteam
Daniel Benitez Gracie Barra Asuncion Paraguay Won by Submission - 03:09
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-32
Finished
Filipe Couto
Commando Group
Joab Reis Six Blades Jiu-Jitsu Won by points - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
21
Finished
William Rodrigues
Toca Do Samurai
Won by points - 05:00
Joao Lopes Gracie Humaita
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
1-27
Finished
KAIQUE SOUZA
Geração Upp
Andres Echavarria Gfteam Won by points - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-23
Finished
NICKOLLAS SILVA
SEMEL
Won by points - 05:00
Matheus Sereno SAS TEAM
Men's GI / White / Master 1 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
6-28
Finished
Gabriel Ferreira
Crown Jiu-jitsu Academy
Frederico Bezerra De Albuquerque Filho Commando Group Won by points - 05:00
Men's GI / Blue / Master 3 / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
9-31
Finished
Arthur Souza
Gfteam
Sergio Villasanti Gracie Barra Asuncion Paraguay Won by points - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-30
Finished
MICHAEL SOUZA
Nova União International
Won by Submission - 03:27
Joao Silva AKXE BJJ
Women's GI / Blue / Amateur / Roosterweight (Under 49KG)
(Friday)
5-36
Finished
Lorrane Moreno
Maré Top Team
Won by Submission - 04:12
Ellen Rocha Escola Léo Brazilian Jiujitsu
Men's GI / White / Master 1 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
Finished
Jefferson Souza
Alliance
Felipe Rios Cohab Chile Won by Walkover
Men's GI / White / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
8-14
Finished
Davi Santos
Maré Top Team
Paulo Hora Gracie Humaita Won by Submission - 00:45
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-33
Finished
Erik Lira
Gfteam
Won by points - 05:00
Paulo Chinguita Alliance
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
1-25
Finished
Alessander Firmino
Hazáq Jiu-Jitsu
Won by points - 05:00
Lucas Farias Ctmr
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-24
Finished
LUCAS MACHADO
Brigadeiro Brazilian Jiujitsu
Gabriel Medeiros Gfteam Won by points - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-31
Finished
Eduardo Sobrinho
Gfteam
Won by points - 05:00
Erick Barbosa Ctkarral
Men's GI / Blue / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
5-35
Finished
Joaquin Sodero
Gfteam
Won by Disqualification (disqualification) - 01:23
Ricardo Pinto TJJ School
Women's GI / Blue / Master 1 / Middleweight (Under 70KG)
(Friday)
9-32
Finished
Antonieta Faundez
Cohab Chile
Won by Submission - 02:38
Jocelyn HERNANDEZ ZAMORANO Nova União International
Men's GI / White / Master 2 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
6-29
Finished
Wilson Araujo
Gfteam
Álvaro Fraga Gfteam Won by Decision - 04:07