Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Saturday)
1-22
Finished
Anton Dolgolikov
Checkmat International
Won by points - 05:00
Vladimir Razumov Strela Team
Boys GI / Infant / White / 30KG
(Saturday)
3-31
Finished
Igor Kalachev
Strela Team
Won by Submission - 00:51
Renal Bikmeev Jungle BJJ
Men's GI / Brown / Master 2 / 94KG
(Saturday)
4-23
Finished
Roman Chebotov
Gracie Barra Hamburg
Won by Submission - 04:12
Nikolaj Prokosev Checkmat International
Boys GI / Kids 3 / Grey / 27KG
(Saturday)
2-25
Finished
Pavel Trockii
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Won by points - 02:00
Daniil Tyrikov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Saturday)
3-32
Finished
Ivan Ivanov
Strela Team
Won by points - 03:00
Imil Galiullin Jungle BJJ
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Saturday)
2-26
Finished
Osman Iskhakov
Gracie Barra Sevastopol
Artem Fattakhov Checkmat International Won by points - 03:00
Boys GI / Junior / Yellow / 50KG
(Saturday)
3-33
Finished
Denis Vankov
Academy ZENIT Russia
Won by Submission - 00:27
Nikita Shikhov GRACIE BARRA EKATERINBURG
Women's GI / Purple / Professional / 70KG
(Saturday)
4-24
Finished
Anna Chmutova
Sapsan Team
Alsu Yanshina Strela Team Won by Submission - 01:06
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Saturday)
1-23
Finished
Iurii Kuznetsov
Checkmat International
Aleksey Pushkin Titan Jiu Jitsu Won by Submission - 03:40
Boys GI / Junior / Grey / 55KG
(Saturday)
3-34
Finished
Arseny Pervov
Academy ZENIT Russia
Mikhail Vedernikov Jungle BJJ Won by points - 03:00
Boys GI / Kids 3 / Grey / 27KG
(Saturday)
2-27
Finished
Demid Mikhaulov
Checkmat International
Pavel Trockii MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA Won by points - 02:00
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Saturday)
4-25
Finished
Nikita Lazarev
Strela Team
Vladislav Safonov Zr Team Association Won by points - 05:00
Women's GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-24
Finished
Anna Demidova
Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Won by points - 05:00
Aleksandra Pondiakova Universal Jiu Jitsu
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Saturday)
3-35
Finished
Semen Belyaev
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Timofei Botalov Gracie Barra Sevastopol Won by Submission - 01:17
Women's GI / Purple / Professional / 55KG
(Saturday)
2-28
Finished
Maria Odintsova
Academy ZENIT Russia
Won by Submission - 05:00
Aisha Magomedova Strela Team
Boys GI / Junior / Yellow / 50KG
(Saturday)
3-36
Finished
Arsen Alibekov
Strela Team
Won by Submission - 00:13
Nikita Shikhov GRACIE BARRA EKATERINBURG
Boys GI / Junior / Grey / 55KG
(Saturday)
3-37
Finished
Platon Filippenkov
GRACIE BARRA EKATERINBURG
Won by points - 03:00
Arseny Pervov Academy ZENIT Russia
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Saturday)
1-25
Finished
Timofey Smyslov
Zr Team Association
Won by points - 05:00
Renat Sadicov Zr Team Association
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Saturday)
2-29
Finished
Fedor Krushinskikh
GRACIE BARRA EKATERINBURG
Roman Stepanov Academy ZENIT Russia Won by points - 03:00
Boys GI / Junior / White / 34KG
(Saturday)
3-38
Finished
Ilnaz Nizamov
Jungle BJJ
Dmitrii Grigorev Jungle BJJ Won by points - 03:00
Boys GI / Infant / Yellow / 38KG
(Saturday)
2-30
Finished
Bogdan Chibisov
Russian Budo-Center
Won by Submission - 00:26
Artem Zubarovskij Academy ZENIT Russia
Boys GI / Junior / Yellow / 50KG
(Saturday)
3-39
Finished
Denis Vankov
Academy ZENIT Russia
Won by points - 03:00
Arsen Alibekov Strela Team
Women's GI / Brown / Black / Professional / 62KG
(Saturday)
4-27
Finished
Tatiana Smirnova
Gracie Barra Birmingham
Won by points - 05:00
Anastasiia Leonovich Frota Academy
Women's GI / Purple / Professional / 70KG
(Saturday)
4-26
Finished
Varvara Afanaseva
Strela Team
Anna Chmutova Sapsan Team Won by points - 05:00
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Saturday)
2-31
Finished
Osman Iskhakov
Gracie Barra Sevastopol
Won by points - 03:00
Fedor Krushinskikh GRACIE BARRA EKATERINBURG
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Saturday)
1-26
Finished
Alexander Redvanov
Gojira Jiu-Jitsu
Won by points - 05:00
Iurii Kuznetsov Checkmat International
Boys GI / Junior / Grey / 55KG
(Saturday)
3-40
Finished
Mikhail Vedernikov
Jungle BJJ
Won by Decision - 04:00
Platon Filippenkov GRACIE BARRA EKATERINBURG
Boys GI / Kids 3 / White / 24KG
(Saturday)
4-28
Finished
Nikolay Novikov
Jungle BJJ
Won by points - 02:00
Artem Kiselev Jungle BJJ
Boys GI / Junior / Orange/Green / 45KG
(Saturday)
3-41
Finished
Rafael Nurdinov
Jungle BJJ
Egor Kuzmenko Academy ZENIT Russia Won by points - 03:00
Girls GI / Infant / White - Grey / 44KG
(Saturday)
2-32
Finished
Varvara Zhukova
GRACIE BARRA EKATERINBURG
Won by points - 03:00
Marina Pisareva LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Women's GI / Blue / Amateur / 49KG
(Saturday)
1-27
Finished
Natala Galiakberova
Strela Team
Won by Submission - 04:31
Yana Gulieva Gracie Barra Birmingham
Boys GI / Kids 3 / White / 24KG
(Saturday)
4-29
Finished
VLADIMIR SHCHEKATUROV
Jungle BJJ
Won by points - 02:00
Matvey Pikula LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ