Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
2-22
Finished
Nachyn Sat
ARTE SUAVE BJJ ACADEMY MONGOLIA
Won by Submission - 01:49
Bekhtur Gonchigjav Dotood khergiin ikh surguuli(University of Internal affairs, Mongolia)
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
2-18
Finished
Elbegsaikhan Chinzorig
ARTE SUAVE BJJ ACADEMY MONGOLIA
Won by points - 05:00
Unknown User Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Master 2 / 120KG
(Saturday)
Finished
Chinbat Tsend-Ayush
Dornogovi jiu jitsu
Won by Walkover
Ganzorig Enkhbold Anduud
Girls Gi / Infant / White / 48KG
(Saturday)
3-21
Finished
Odgerel Baasan-Ochir
Suld Sport Khoroo
Baigalmaa Bayarmaa Bayalag club Won by points - 03:00
Girls Gi / Infant / White / 32KG
(Saturday)
1-17
Finished
Myagmarnaran Enkhchimeg
Ralph Gracie Mongolia
Won by Submission - 00:29
Gan-Erdene Munkhjargal Shine badrakh jiu jitsu
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
2-23
Finished
Nikolay Bogdanov
Strela Team
Won by Submission - 00:45
Otgonbaatar Galsanpuntsag Bayalag club
Male Gi / White-Blue / Adult / 120KG
(Saturday)
1-16
Finished
Baatarbold Batsukh
Shine badrakh jiu jitsu
Won by points - 05:00
Orgilbaatar Sukhbat Shine badrakh jiu jitsu
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
2-19
Finished
Batgal Sumiya
Garuda Jiu Jitsu Academy
Gantulkhuur Ariunbileg Garuda Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 04:44
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Saturday)
3-24
Finished
Tumurchudur Khurelbaatar
Sukhbaatar aimag
Won by points - 03:00
Tuul Munkhsuld Ralph Gracie Mongolia
Girls Gi / Infant / White / 48KG
(Saturday)
3-22
Finished
Khulan Batbaatar
Bayalag club
Won by Submission - 01:36
Odgerel Baasan-Ochir Suld Sport Khoroo
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
2-24
Finished
Timur Rakhimkulov
Strela Team
Sukhbat Khadbaatar Monde Bjj Won by points - 05:00
Boys Gi / Infant / White / 42KG
(Saturday)
1-18
Finished
Erdemdolgion Nergui
Bayangol sum
Luke Cousyn Garuda Jiu Jitsu Academy Won by points
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Saturday)
3-19
Finished
Ganzorig Elbegsaikhan
ARTE SUAVE BJJ ACADEMY MONGOLIA
Fedor Politkovskiy Strela Team Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
2-20
Finished
Elbegsaikhan Chinzorig
ARTE SUAVE BJJ ACADEMY MONGOLIA
Gantulkhuur Ariunbileg Garuda Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 01:20
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
2-25
Finished
Choi Wonchang
Tri-Force U.C.T
Won by points - 05:00
Nachyn Sat ARTE SUAVE BJJ ACADEMY MONGOLIA
Girls Gi / Infant / White / 48KG
(Saturday)
3-23
Finished
Baigalmaa Bayarmaa
Bayalag club
Won by points - 03:00
Khulan Batbaatar Bayalag club
Boys Gi / Infant / White / 42KG
(Saturday)
1-20
Finished
Temuulen Bayarjavkhlan
Garuda Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 02:30
Anand Naranbaatar Garuda Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Infant / White / 42KG
(Saturday)
1-19
Finished
Luke Cousyn
Garuda Jiu Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Tuvshinjargal Batsuren Suld Sport Khoroo
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Saturday)
3-25
Finished
Tumurchudur Khurelbaatar
Sukhbaatar aimag
Won by points - 03:00
Davaadalai Bayarsaikhan Ralph Gracie Mongolia
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
2-26
Finished
Nikolay Bogdanov
Strela Team
Won by Submission - 02:31
Sukhbat Khadbaatar Monde Bjj
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Saturday)
3-26
Finished
Temuujin Mendsaikhan
Arkhangai aimag
Ganbadral Munkhbat Garuda Jiu Jitsu Academy Won by Decision - 03:00
Male Gi / Blue / Master 2 / 120KG
(Saturday)
Finished
Chinbat Tsend-Ayush
Dornogovi jiu jitsu
Won by Walkover
Ganzorig Enkhbold Anduud
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
Finished
Tsogtjargal Khunbish
ARTE SUAVE BJJ ACADEMY MONGOLIA
Won by Walkover
Bekhtur Gonchigjav Dotood khergiin ikh surguuli(University of Internal affairs, Mongolia)
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
2-27
Finished
Otgonbaatar Galsanpuntsag
Bayalag club
Won by Submission - 02:37
Timur Rakhimkulov Strela Team
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Saturday)
3-29
Finished
Kherlenbaatar Enkhzaya
Arkhangai aimag
Won by points - 03:00
Bazargur Tamir Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Saturday)
2-38
Finished
Altansukh Batmunkh
ARTE SUAVE BJJ ACADEMY MONGOLIA
Erdenebayar Munkh-Erdene Erch Won by points - 05:00
Boys Gi / Infant / White / 42KG
(Saturday)
1-21
Finished
Tuvshinjargal Batsuren
Suld Sport Khoroo
Anand Naranbaatar Garuda Jiu Jitsu Academy Won by points - 03:00
Boys Gi / Infant-Junior / White / 50KG
(Saturday)
1-23
Finished
Danzan Togtokhbayar
Garuda Jiu Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Borkhuu Tuvshinbayar Ralph Gracie Mongolia
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Saturday)
3-27
Finished
Davaadalai Bayarsaikhan
Ralph Gracie Mongolia
Temuujin Mendsaikhan Arkhangai aimag Won by Submission - 00:36
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Saturday)
3-30
Finished
Ankhbayar Otgontsetseg
Bayalag club
Won by Submission - 00:50
Tulga Erdenebayar Garuda Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Infant-Junior / White / 50KG
(Saturday)
1-24
Finished
Tamir Munkh-Od
Bayangol sum
Shagdarsuren Munkhkhishig Ralph Gracie Mongolia Won by Submission - 00:59
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Saturday)
3-31
Finished
Kherlenbaatar Enkhzaya
Arkhangai aimag
Munkhbayar Tserenchimed Sukhbaatar aimag Won by points - 03:00