Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
21
Finished
Kien Luu
Gracie Barra St.Peters
Michael Deng Gracie Barra Oceania Won by Submission - 01:34
Female Gi / Blue / Adult / 70KG
(Saturday)
2-24
Finished
Teneka Gascoigne
Gracie Barra Oceania
Chiara Hildenbrand Gracie Barra Oceania Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
24
Finished
Varun Mehrotra
Unity Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Nathan Calingao SJJA Australia
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
22
Finished
Owen Miller
Gracie Barra Oceania
Terrence White Alliance Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
Finished
Anthony Goffin
Alliance
Won by Walkover
Hussain Jamali Roots Bjj
Male Gi / Purple / Adult / 85KG
(Saturday)
3 - 28
Finished
John Mcaleer
Gracie Barra Oceania
Won by Submission - 04:14
Daniel Low Dark Carnival
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
1-22
Finished
Max Binder
Marcelino Freitas BJJ
Won by Submission - 01:07
Joshua Fattore Gracie Barra Oceania
Male Gi / Blue / Master 2 / 94KG
(Saturday)
2-21
Finished
Toby Harrison
Gracie Barra Oceania
Unknown User Alliance Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
1-23
Finished
Jordan Lavis
WOLFLIFE ACADEMY
Jesse Lifu-Bligh Gracie Barra Oceania Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(Saturday)
25
Finished
SERGIO SUGARAVA DA SILVA JUNiOR
Legacy
Won by Submission - 00:53
David Toms Gfteam
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
27
Finished
Marc Manzoni
Gracie Barra St.Peters
Won by points - 05:00
Justin Konarski Gracie Barra Oceania
Female Gi / Blue / Adult / 70KG
(Saturday)
2-26
Finished
Violet Hancock
Gracie Barra Oceania
Racheal Vinecombe Dominance Will-Machado Won by points - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 94KG
(Saturday)
3 - 29
Finished
Nick Wiles
Southern Cross Jiu-Jitsu Academy
Joshua Primmer Gracie Barra Oceania Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
1-24
Finished
Ed Diserens
Vanderson Pires Jiu Jitsu Team
Won by points - 05:00
Ammar Topalovic Gracie Barra Oceania
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
26
Finished
Nam Mai
Dominance Will-Machado
Nay Kyaw Gracie Humaita Australia Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
23
Finished
Kien Luu
Gracie Barra St.Peters
Won by points - 05:00
Owen Miller Gracie Barra Oceania
Female Gi / Blue / Adult / 70KG
(Saturday)
2-27
Finished
Fiorella Bonfiglioli
Vanderson Pires Jiu Jitsu Team
Chiara Hildenbrand Gracie Barra Oceania Won by points - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Saturday)
3 - 26
Finished
Marc Wilson-Sachs
Gracie Barra Oceania
Won by Disqualification (disqualification)
Suwit Kimsat Chave de Ouro
Male Gi / Purple / Adult / 94KG
(Saturday)
3 - 30
Finished
Ricky Pachon
Gracie Barra Oceania
Won by points - 05:00
Chris Triantopoulos Immersion Mixed Martial Arts
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
1-25
Finished
Anthony Goffin
Alliance
Fillip Rubes Gracie Barra Oceania Won by points - 01:50
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(Saturday)
26
Finished
Liam Jeffares
ORIGEM JIU-JITSU
Won by Submission - 02:59
David Toms Gfteam
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
28
Finished
Varun Mehrotra
Unity Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:35
Unknown User Gracie Humaita Australia
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
Finished
Unknown User
Gfteam
Dong Hoon Shin Mybjj Team Won by Walkover
Male Gi / Blue / Master 2 / 94KG
(Saturday)
2-22
Finished
Matthew Newcombe
Gracie Barra Oceania
Won by Submission - 02:10
Unknown User Alliance
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Saturday)
3 - 27
Finished
William Bunn
Team Perosh Mixed Martial Arts
Won by Submission - 02:25
Unknown User Guigo Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / 120KG
(Saturday)
31
Finished
Robert Flett
Legacy
Che Quaedvlieg Galeb Brothers Brazilian Jiu Jitsu Won by Decision - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
24
Finished
Michael Deng
Gracie Barra Oceania
Won by Submission - 01:33
Terrence White Alliance
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Saturday)
2-31
Finished
Adrian Hart
Legacy
Won by Submission - 03:31
Jordan Owen Southern Cross Jiu-Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
1-27
Finished
Jeremy Vanier
Vanderson Pires Jiu Jitsu Team
Hussein Chohan Gracie Barra Oceania Won by points - 05:00
Female Gi / Purple / Adult / 95KG
(Saturday)
3 - 33
Finished
Tessa Michniewski
Guigo Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Joanne Kiely SJJA Australia
Male Gi / Blue / Master 1 / 94KG
(Saturday)
28
Finished
Matt Lock
Gracie Barra Oceania
Ned Tobin High Rollers Won by points - 05:00
Female Gi / Blue / Adult / 70KG
(Saturday)
2-28
Finished
Arabella Celine Julian
Australian Elite Team
Won by Submission - 03:36
Racheal Vinecombe Dominance Will-Machado