Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Junior / White / 55KG
(Day 1)
2-72
Finished
Bold-Erdene Ankhbayar
Govisumber Aimag
Chinzorig Bayasgalan Jiu Jitsu Methods Mongolia Won by points - 03:00
Girls GI / Junior / White / 48KG
(Day 1)
1-56
Finished
Munkh-Uchral Oyuntsetseg
Erkhes jiu jitsu club
Won by Submission - 00:53
Suvdaa Amirlan Bayalag club
Boys GI / Junior / Yellow / 50KG
(Day 1)
2-73
Finished
Davaajargal Davaadorj
School of 74
Soderdene Munkh Ochir Magic 13 Won by Submission - 00:34
Boys GI / Teen / White / 42KG
(Day 1)
3-67
Finished
Amgalanbaatar Taivanjargal
Dayan shonkhor
Won by points - 03:00
Gan Ochir Ganzug Bayalag club
Boys GI / Junior / White / 50KG
(Day 1)
1-57
Finished
Tenuun Purevsuren
Gobi Panthera BJJ
Won by Submission - 01:07
Bishrel Batdelger Dornogovi jiu jitsu
Boys GI / Junior / Yellow / 50KG
(Day 1)
2-74
Finished
Baysal Badral
Rebel Grappling Mongolia
Mungunbagana Usukhjargal Garuda Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 00:27
Girls GI / Junior / Grey / 52KG
(Day 1)
1-58
Finished
Orgilmaa Azzaya
Thunder BJJ Academy
Won by Submission - 01:49
Anu Erdenebaatar Terguun Khuchten
Boys GI / Junior / White / 55KG
(Day 1)
2-75
Finished
Nasanbat Sukhbat
Dornogovi jiu jitsu
Won by Submission - 00:38
Amin-Erdene Ragchaasuren Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Boys GI / Junior / Yellow / 50KG
(Day 1)
2-76
Finished
Davaajargal Davaadorj
School of 74
Baysal Badral Rebel Grappling Mongolia Won by points - 03:00
Girls GI / Teen / White / 48KG
(Day 1)
3-68
Finished
Enkhtur Enkhtsatsral
Dornod Marshall Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:08
Enkhjin Gansukh Ralph Gracie Mongolia
Girls GI / Junior / Yellow / 52KG
(Day 1)
1-59
Finished
Khaliun Batjargal
Terguun Khuchten
Uyanga Altantsog Rebel Grappling Mongolia Won by Submission - 01:17
Boys GI / Teen / White / 50KG
(Day 1)
3-69
Finished
Enerel Munkhtuwshin
Gobi Panthera BJJ
Won by points - 03:00
Otgonbaatar Khurelbaatar Sho Gi Jiu Jitsu Academy
Boys GI / Junior / White / 50KG
(Day 1)
1-60
Finished
Irmuun Itgelbayr
Dornogovi jiu jitsu
Tserengombo Bayarbat Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar Won by points - 03:00
Girls GI / Junior / Yellow / 44KG
(Day 1)
2-77
Finished
Maraljingoo Lkhagvajav
Ralph Gracie Mongolia
Tenuun Nyamkhuu Garuda Jiu Jitsu Academy Won by points - 03:00
Boys GI / Teen / White / 42KG
(Day 1)
3-70
Finished
Ochir Altanbagana
Bayalag club
Won by points - 03:00
Mygmarjaw Todrolkhuu Dornod Marshall Jiu Jitsu
Boys GI / Junior / Grey / 60KG
(Day 1)
1-61
Finished
Ankhbayar Uchral
Terguun Khuchten
Won by points - 03:00
Usukhbayar Baasandalai Bayalag club
Boys GI / Junior / Yellow / 45KG
(Day 1)
2-78
Finished
Ivan Byrgin
Frota Academy
Won by points - 03:08
Uuganbayar Altanshagai Ralph Gracie Mongolia
Girls GI / Teen / Yellow / 44KG
(Day 1)
1-62
Finished
Gegeenzaya Altanshagai
Magic 13
Nomin Buyannemekh Terguun Khuchten Won by points - 03:00
Girls GI / Teen / White / 48KG
(Day 1)
3-71
Finished
Tselmuun Battur
Sho Gi Jiu Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Enkhjin Gansukh Ralph Gracie Mongolia
Boys GI / Junior / Yellow / 50KG
(Day 1)
2-79
Finished
Soderdene Munkh Ochir
Magic 13
Mungunbagana Usukhjargal Garuda Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 00:45
Girls GI / Junior / Yellow / 44KG
(Day 1)
2-80
Finished
Indra Buyanmunkh
Gobi Panthera BJJ
Won by points - 03:00
Maraljingoo Lkhagvajav Ralph Gracie Mongolia
Boys GI / Junior / Grey / 60KG
(Day 1)
1-63
Finished
Khuslen Natsagdorj
Magic 13
Usukhbayar Baasandalai Bayalag club Won by points - 03:00
Girls GI / Teen / White / 48KG
(Day 1)
3-72
Finished
Otgonzaya Byambasuren
Magic 13
Enkhtur Enkhtsatsral Dornod Marshall Jiu Jitsu Won by Submission - 00:26
Boys GI / Teen / White / 50KG
(Day 1)
3-73
Finished
Munkhchuluun Ganbat
Gobi Panthera BJJ
Won by points - 03:00
Otgonbaatar Khurelbaatar Sho Gi Jiu Jitsu Academy
Boys GI / Junior / White / 60KG
(Day 1)
1-64
Finished
Munkhbat Tamir
Elf Sport Academy
Won by Submission - 00:38
Ariunbold Munkh-Erdene Sho Gi Jiu Jitsu Academy
Boys GI / Junior / Yellow / 45KG
(Day 1)
2-81
Finished
Purevnyam Batmandakh
Magic 13
Uuganbayar Altanshagai Ralph Gracie Mongolia Won by points - 03:00
Girls GI / Junior / White / 63KG
(Day 1)
1-65
Finished
Aminkhur Oyundalai
Erkhes jiu jitsu club
Undral Lkhagvasuren Bayalag club Won by points - 03:00
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Day 1)
3-74
Finished
Batbayar Dawaabaatar
Dornogovi jiu jitsu
Won by points - 03:00
Erdenebaatar Nandin-erdene Dornogovi jiu jitsu
Boys GI / Junior / Yellow / 55KG
(Day 1)
2-82
Finished
Nomtoibayar Ganzorig
Magic 13
Chinzorig Chinbat Magic 13 Won by points - 03:00
Boys GI / Junior / Grey / 60KG
(Day 1)
1-66
Finished
Ankhbayar Uchral
Terguun Khuchten
Won by Submission - 02:21
Usukhbayar Baasandalai Bayalag club
Boys GI / Junior / White / 60KG
(Day 1)
1-67
Finished
Ezenbileg Baasansuren
Dornogovi jiu jitsu
Won by Decision - 04:00
Ariunbold Munkh-Erdene Sho Gi Jiu Jitsu Academy
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Day 1)
3-75
Finished
Orgilbold Bymbaa
Dornogovi jiu jitsu
Tulga Enkhtur Garuda Jiu Jitsu Academy Won by points - 03:00