Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls GI / Kids 3 / White - Grey / 36KG
(Saturday)
2-1
Finished
Sofia Ivakina
Universal Jiu Jitsu
Alexia Parker Jtsu Academy Won by points - 02:00
Boys GI / Kids 2 / White - Grey / 23KG
(Saturday)
3-1
Finished
Hadi Smagulov
Black Belt Qazaqstan
Won by Submission - 00:24
Gabriel Janiashvili Gymnasia BJJ
Boys GI / Kids 3 / White / 24KG
(Saturday)
1-1
Finished
Demetre Giorgashvili
Gymnasia BJJ
Albert Oganesan Gojira Jiu-Jitsu Won by Submission - 01:31
Boys GI / Kids 3 / White / 24KG
(Saturday)
1-2
Finished
Arthur Mkhitaryan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Won by points - 02:00
Lasha Simonishvili Jtsu Academy
Boys GI / Kids 2 / Grey / 26KG
(Saturday)
3-2
Finished
Luka Tsibliashvili
Gymnasia BJJ
Mark Kononuchenko Gymnasia BJJ Won by Submission - 00:10
Girls GI / Kids 3 / White - Grey / 36KG
(Saturday)
2-2
Finished
Alisa Opriatna
Universal Jiu Jitsu
Elene Tsibliashvili Gymnasia BJJ Won by points - 02:32
Boys GI / Kids 3 / Grey / 27KG
(Saturday)
3-3
Finished
David Pak
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Won by points - 02:00
David Vardanyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Boys GI / Kids 3 / White / 38KG
(Saturday)
1-3
Finished
Aleksandre Qevkhishvili
Gymnasia BJJ
Tevdore Tsariia Gymnasia BJJ Won by points - 02:00
Boys GI / Kids 3 / White / 30KG
(Saturday)
2-3
Finished
Albert Hakobyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Won by Submission - 01:28
Lazare Papashvili Jtsu Academy
Boys GI / Kids 3 / White / 24KG
(Saturday)
1-4
Finished
Demetre Giorgashvili
Gymnasia BJJ
Lasha Simonishvili Jtsu Academy Won by points - 02:00
Boys GI / Kids 2 / Grey / 26KG
(Saturday)
3-4
Finished
Mark Chebotarevich
Gymnasia BJJ
Luka Tsibliashvili Gymnasia BJJ Won by points - 02:46
Girls GI / Kids 3 / White - Grey / 36KG
(Saturday)
2-4
Finished
Sofia Ivakina
Universal Jiu Jitsu
Won by Decision - 03:00
Alisa Opriatna Universal Jiu Jitsu
Boys GI / Kids 3 / White / 38KG
(Saturday)
1-5
Finished
Akaki Akhvlediani
Gymnasia BJJ
Won by Decision - 02:00
Aleksandre Qevkhishvili Gymnasia BJJ
Boys GI / Kids 3 / Grey / 27KG
(Saturday)
3-5
Finished
Aleqsandre Banetishvili
Legion Brazilian Jiu Jitsu
David Vardanyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia Won by points - 02:00
Boys GI / Kids 3 / White / 30KG
(Saturday)
2-5
Finished
Benjamin Pollack
Gymnasia BJJ
Won by points - 02:00
Lazare Papashvili Jtsu Academy
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Saturday)
1-6
Finished
Aleksandre Duchidze
Legion Brazilian Jiu Jitsu
Luka Banetishvili Legion Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Boys GI / Infant / White / 38KG
(Saturday)
3-6
Finished
Unknown User
Gymnasia BJJ
Sebastian Chkhenkeli Gymnasia BJJ Won by Submission - 00:45
Boys GI / Kids 2 / Grey / 26KG
(Saturday)
3-7
Finished
Mark Kononuchenko
Gymnasia BJJ
Won by Submission - 00:25
Luka Tsibliashvili Gymnasia BJJ
Boys GI / Kids 3 / White / 27KG
(Saturday)
2-6
Finished
Bogdan Moskvin
Universal Jiu Jitsu
Adam Penzev Checkmat International Won by Submission - 00:48
Boys GI / Kids 3 / White / 24KG
(Saturday)
1-7
Finished
Albert Oganesan
Gojira Jiu-Jitsu
Arthur Mkhitaryan Legacy Jiu-Jitsu Armenia Won by points - 02:00
Boys GI / Kids 3 / Grey / 27KG
(Saturday)
3-8
Finished
David Pak
Mario Bros BJJ Kazakhstan
David Vardanyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia Won by Submission - 00:52
Girls GI / Kids 3 / White - Grey / 36KG
(Saturday)
2-7
Finished
Alexia Parker
Jtsu Academy
Won by Submission - 01:14
Elene Tsibliashvili Gymnasia BJJ
Boys GI / Infant / White / 38KG
(Saturday)
3-9
Finished
David Nakeuri
Gymnasia BJJ
Vladislav Prokopenko Universal Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Boys GI / Kids 3 / White / 38KG
(Saturday)
1-8
Finished
Tevdore Tsariia
Gymnasia BJJ
Won by points - 02:48
Akaki Akhvlediani Gymnasia BJJ
Boys GI / Kids 3 / White / 30KG
(Saturday)
2-8
Finished
Albert Hakobyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Won by points - 02:00
Benjamin Pollack Gymnasia BJJ
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Saturday)
3-10
Finished
Miroslav Chigarskikh
Universal Jiu Jitsu
Demetre Mikadze Gymnasia BJJ Won by points - 03:00
Boys GI / Junior / White / 45KG
(Saturday)
1-9
Finished
Narek Sargsyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Won by Submission - 01:18
Nicholas Mkrtichyan Jtsu Academy
Boys GI / Kids 3 / White / 27KG
(Saturday)
2-9
Finished
Kviatkovskii Grigorii
Gymnasia BJJ
Won by Disqualification (disqualification)
Bogdan Moskvin Universal Jiu Jitsu
Boys GI / Junior / Grey / 45KG
(Saturday)
1-10
Finished
Konstantin Ursu
Gymnasia BJJ
Davit Kandelaki Gymnasia BJJ Won by points - 03:00
Boys GI / Infant / Grey / 30KG
(Saturday)
2-10
Finished
Volodymyr Yaremchuk
Gymnasia BJJ
Demetre Goloshvili Jtsu Academy Won by points - 03:00
Boys GI / Infant / White / 38KG
(Saturday)
3-11
Finished
Unknown User
Gymnasia BJJ
David Nakeuri Gymnasia BJJ Won by points - 03:00
Boys GI / Junior / White / 45KG
(Saturday)
1-11
Finished
Timote Paichadze
Gymnasia BJJ
Won by Submission - 00:43
Nicholas Mkrtichyan Jtsu Academy