Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Kids 2 / White / 30KG
(Day 1)
8
Terminé
Zahar Padii
Wolfgang Heindel Academy
Gagné par soumission - 01:50
Damir Mirzaev Checkmat International
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 24KG
(Day 1)
3-7
Terminé
Tymofii Serdiuk
Wolfgang Heindel Academy
HLEB SHUMIAKA Yamasaki Academy Gagné par soumission - 01:13
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
1-11
Terminé
DANILA LAPUNOU
Yamasaki Academy
Gagné par soumission - 00:53
Artem Kaliuzhyi Zr Team Association
Girls Gi / Kids 3 / Grey / 32KG
(Day 1)
9
Terminé
Unknown User Zurba
Intelligent Team Ukraine
Gagné par points
Vladyslava Bielova ATOS
Boys Gi / Kids 2 / Grey / 34KG
(Day 1)
9
Terminé
Kirill Oliynik
Wolfgang Heindel Academy
Tikhon Martynenko Checkmat International Gagné par soumission - 02:00
Boys Gi / Kids 1 / White / 21KG
(Day 1)
6
Terminé
Danylo Taranushchenko
A-Force BJJ International
Gagné par soumission - 00:52
Matvii Shcherbyna Zr Team Association
Boys Gi / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
2-9
Terminé
Mikhail Skakun
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Gagné par soumission - 01:00
Kostia Bondarenko Checkmat International
Boys Gi / Kids 3 / White / 27KG
(Day 1)
3-9
Terminé
Dmitrij SHRAMKO
A-Force BJJ International
Roman Sandul Zr Team Association Gagné par soumission - 01:12
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
1-12
Terminé
ARSENI BUDNITSKI
Yamasaki Academy
Ivan Donetskyi Zr Team Association Gagné par soumission - 02:00
Boys Gi / Kids 2 / White / 30KG
(Day 1)
9
Terminé
Artur Yvanyn
Zr Team Association
Gagné par Disqualification - 00:19
Egor Petrychak Wolfgang Heindel Academy
Boys Gi / Kids 3 / Yellow / 42KG
(Day 1)
15
Terminé
Nazar Podolian
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Alexandr Bondarenko Zr Team Association Gagné par points - 02:00
Girls Gi / Kids 3 / White/Yellow / 28KG
(Day 1)
11
Terminé
Dasha Golovchenko
Zr Team Association
Orusia Ruban Zr Team Association Gagné par soumission - 01:38
Boys Gi / Kids 3 / White / 27KG
(Day 1)
3-10
Terminé
ImamShamil Khasaev
FAJR - TEAM
Stanislav Sliedkov BLAKZ Team Gagné par points - 02:00
Girls Gi / Kids 3 / White / 32KG
(Day 1)
7
Terminé
Unknown User Fil
Zr Team Association
Sofia Dudok Zr Team Association Gagné par soumission - 01:08
Boys Gi / Kids 2 / Grey / 20KG
(Day 1)
9
Terminé
Andrey Stadnik
Zr Team Association
Gagné par soumission - 00:36
Egor Artamonov Copacabana Fight Club
Boys Gi / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
2-10
Terminé
Danilo Amanov
Gagné par soumission - 01:50
Dima Evdokimenko Checkmat International
Boys Gi / Kids 3 / White / 30KG
(Day 1)
1-9
Terminé
Ivan Orlov
Checkmat International
Artem Dovhan BLAKZ Team Gagné par soumission - 01:25
Boys Gi / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
7
Terminé
Mykyta Chechelev
A-Force BJJ International
Gagné par points - 02:00
Ruben Martirosian Checkmat International
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 42KG
(Day 1)
12
Terminé
Bohdan Yanishevskyi
Alexandre Odebrecht Bjj Team
Gagné par soumission - 00:08
Egor Bulganin A-Force BJJ International
Boys Gi / Infant / White / 42KG
(Day 1)
14
Terminé
Dmytro Pokotylo
Gracie Barra Birmingham
Gagné par points
Unknown User Kreminskij Zr Team Association
Boys Gi / Kids 2 / White / 30KG
(Day 1)
10
Terminé
Maksym Vasylev
Zr Team Association
Gagné par points - 02:00
Zahar Padii Wolfgang Heindel Academy
Boys Gi / Kids 1 / White / 21KG
(Day 1)
7
Terminé
Micha Butenko
Zr Team Association
Gagné par soumission - 00:14
David Chernec Zr Team Association
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
1-13
Terminé
Makar Stepanishen
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Bogdan Butenko Zr Team Association Gagné par soumission - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / Yellow / 42KG
(Day 1)
16
Terminé
Denys Tsekhosh
BLAKZ Team
Maksym Hrebinchyk Checkmat International Gagné par soumission
Boys Gi / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
2-11
Terminé
Arsenii Gorbachov
Zr Team Association
Gagné par soumission - 01:06
Nazar Lysenko Checkmat International
Boys Gi / Infant / White / 38KG
(Day 1)
19
Terminé
Ivan Sandul
Zr Team Association
Gagné par points - 03:00
AbdulVahab Magomedov FAJR - TEAM
Girls Gi / Kids 3 / Grey / 25KG
(Day 1)
13
Terminé
Zlata Klein
ATOS
Gagné par soumission - 00:10
Anna Verbytska Checkmat International
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 27KG
(Day 1)
10
Terminé
Roman Drobotun
Wolfgang Heindel Academy
Gagné par soumission - 02:00
Andrey Shkvyra Yamasaki Academy
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
1-14
Terminé
Matviei Dema
Zr Team Association
Nurmukhammed Khomidov Wolfgang Heindel Academy Gagné par soumission - 01:16
Girls Gi / Kids 3 / White/Yellow / 28KG
(Day 1)
12
Terminé
Christina Matviychuk
Copacabana Fight Club
Gagné par points - 02:00
Orusia Ruban Zr Team Association
Boys Gi / Kids 2 / Grey / 20KG
(Day 1)
10
Terminé
Arhip Beidyk
Zr Team Association
Gagné par soumission - 01:02
Egor Artamonov Copacabana Fight Club
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 24KG
(Day 1)
3-8
Terminé
Yurii Serdiuk
Alexandre Odebrecht Bjj Team
Unknown User Zr Team Association Gagné par points - 02:00