Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth Women's GI / Blue / 52KG
(Saturday)
4-62
Terminé
Clara Galvão
Larissa Pinto Checkmat International Gagné par points - 05:00
Girls GI / Infant / Yellow / 40KG
(Saturday)
2-51
Terminé
Analú Costa
Sarah Joellem Da Silva Chagas Checkmat International Gagné par soumission - 00:38
Youth Men's GI / White / 55KG
(Saturday)
Terminé
Kaue Trindade
Projeto Social Carlos Galeto Teem
Joao Bonfim Lotus Club Gagné par forfait
Boys GI / Junior / Grey / 45KG
(Saturday)
3-39
Terminé
PEDRO MACHADO
SESI Jiu Jitsu
Gagné par points - 03:00
João Lima Dener Fontes Jiu-jitsu
Boys GI / Kids 3 / Yellow / 30KG
(Saturday)
1-59
Terminé
Mauro Cordeiro
Gfteam
Gagné par points - 02:00
Henrique Belém
Boys GI / Infant / Yellow / 50KG
(Saturday)
2-54
Terminé
Otávio Coelho
Djalma Barbosa T1 Gagné par soumission - 00:13
Boys GI / Teen / Orange/Green / 50KG
(Saturday)
6-44
Terminé
Paulo Lobato
Gagné par soumission - 01:23
LEANDRO DIAS BLACK NORTE
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Saturday)
Terminé
Giovani Bezerra
BLACK NORTE
Jose Tavares BLACK NORTE Gagné par forfait
Boys GI / Kids 2 / Grey / 26KG
(Saturday)
1-55
Terminé
Arthur Felix
SESI Jiu Jitsu
Gagné par soumission - 01:38
Pietro Sena TATAME DO BEM
Girls GI / Infant / Yellow / 28KG
(Saturday)
2-48
Terminé
Witória Lacerda
Safira Santos Associação Menezes Gagné par soumission - 00:29
Boys GI / Junior / White / 37KG
(Saturday)
3-28
Terminé
Marcos Santos
Associação Menezes
Luis Aragão Delta Gold Team Gagné par points - 03:00
Boys GI / Junior / Orange/Green / 50KG
(Saturday)
6-50
Terminé
Vitor Gabriel
Gfteam
Enzo Fernandes Checkmat International Gagné par Disqualification
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Saturday)
2-34
Terminé
Murilo Cortes
SESI Jiu Jitsu
Arthur Farias Delta Gold Team Gagné par soumission - 02:42
Boys GI / Teen / Orange/Green / 84KG
(Saturday)
4-48
Terminé
Leonardo Santos
SESI Jiu Jitsu
Arthur Alexandre Gagné par soumission - 01:02
Girls GI / Kids 3 / Grey / 48KG
(Saturday)
1-51
Terminé
Tammella Moraes
Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Ana Souto Gagné par soumission - 01:46
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Saturday)
5-42
Terminé
Mateus Ribeiro
Cohab
Gagné par points - 04:00
Weellyngton Junior Gfteam
Boys GI / Teen / Orange/Green / 84KG
(Saturday)
4-49
Terminé
Enzo Gomes
Academia Fabio Monteiro Brazilian Jiu-jitsu
Gagné par points - 03:00
Saymon Gomes Cohab
Girls GI / Kids 3 / Grey / 28KG
(Saturday)
1-49
Terminé
Doroth Miranda
Team Kamal Brazilian Jiu-Jitsu
Yasmin Araujo SESI Jiu Jitsu Gagné par points - 02:00
Boys GI / Junior / Yellow / 50KG
(Saturday)
3-48
Terminé
Adam Quaresma
Gagné par points - 03:00
Felipe Balieiro Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Boys GI / Infant / Grey / 30KG
(Saturday)
2-41
Terminé
TIAGO GAMA MENDES
Gfteam
Gagné par points - 03:00
Diego Ribeiro Delta Gold Team
Youth Men's NO-GI / Blue / 94KG
(Saturday)
5-51
Terminé
Kauan Chagas
Gabriel Noronha Gagné par points - 04:00
Boys GI / Junior / Yellow / 41KG
(Saturday)
1-66
Terminé
Sidney Sanches
Gagné par points - 03:00
Matheus Benjamin
Boys GI / Teen / Orange/Green / 50KG
(Saturday)
6-45
Terminé
Danilo Silva
TATAME DO BEM
Riki Oliveira Cohab Gagné par points - 03:00
Girls GI / Infant / Yellow / 40KG
(Saturday)
2-52
Terminé
Ana Vales
Gagné par points - 03:00
Analú Costa
Boys GI / Junior / Yellow / 45KG
(Saturday)
3-47
Terminé
Sebastião Palmerim
Gagné par points - 03:00
Ruan Silva AKXE BJJ
Boys GI / Junior / Yellow / 41KG
(Saturday)
1-65
Terminé
Pedr Almeida
Gagné par points - 03:00
Cristian Pereira Gfteam
Youth Men's GI / White / 55KG
(Saturday)
Terminé
Eduardo Silva
Instituto Jari no Tatame Team Brandão Bjj Educacional
Clark Silva Associação Menezes Gagné par forfait
Boys GI / Teen / Orange/Green / 67KG
(Saturday)
6-48
Terminé
Tiago Filho
Gfteam
Gagné par Disqualification - 01:18
Daniel Pereira
Boys GI / Infant / Grey / 27KG
(Saturday)
2-39
Terminé
Tiago Amorim
Delta Gold Team
Gagné par soumission - 00:34
Juan Vilca
Youth Women's GI / Blue / 70KG
(Saturday)
4-65
Terminé
Maria Santos
Gfteam
Nathaly De Jesus Instituto Jari no Tatame Team Brandão Bjj Educacional Gagné par points - 05:00
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Saturday)
5-36
Terminé
Yan Queiroz
Gfteam
Gagné par points - 04:00
Luiz Luiz TATAME DO BEM
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Saturday)
4-54
Terminé
Lailsson Trindade
Gagné par points - 03:00
Joab Carmo Dener Fontes Jiu-jitsu