Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Kids 2 / 25KG / White
(Day 1)
5-7
Finito
Charlise Haynes
Gracie Barra Oceania
Won by points - 02:00
Alice Rooskie Gracie Barra Oceania
Girls Gi / Infant / 40KG / Grey
(Day 1)
1-11
Finito
Matilda Reid
Gracie Barra Oceania
Won by Submission - 02:41
Kayla Bunt Gracie Humaita Australia
Boys Gi / Infant / 30KG / Yellow
(Day 1)
3-7
Finito
Jose Antonio Ladera-Bispo
Legacy
Won by Submission - 00:12
Heath Hancock Giant Team Australia
Boys Gi / Kids 3 / 34KG / Yellow
(Day 1)
5-3
Finito
Charlie Andronicus
SJJA Australia
Won by points - 02:00
Giacomo Cargnelutti Giant Team Australia
Boys Gi / Junior / 45KG / Grey
(Day 1)
4-12
Finito
Kai Maryska
Gracie Barra Oceania
Won by Submission - 01:25
Zac Sassall Gracie Barra Oceania
Boys Gi / Junior / 41KG / Grey
(Day 1)
1-14
Finito
Axyl Howie
Team Perosh Mixed Martial Arts
Won by Submission - 00:34
Alex Beckett Gracie Barra Oceania
Girls Gi / Kids 2-3 / 32KG / Grey
(Day 1)
3-6
Finito
Heili Sirvio
SJJA Australia
Amaris Villanueva Gracie Barra Oceania Won by Decision - 02:00
Girls Gi / Infant / 36KG / Grey
(Day 1)
4-10
Finito
MISSY CAYUQUEO
Gracie Humaita Australia
Won by points - 03:00
Milana Zingovski Gracie Barra Oceania
Boys Gi / Kids 2 - 3 / 34KG / Grey
(Day 1)
5-6
Finito
Cody Ogg
Fabricio International Team - Australia
Won by points - 02:00
Leon Fisher Ortiz Martial Arts Academy
Boys Gi / Kids 2 / 21KG / White - Grey
(Day 1)
1-8
Finito
Enzo Friedman
Gracie Barra Oceania
Won by Submission - 02:24
Jack Woznicki Gracie Barra Oceania
Girls Gi / Infant / 32KG / Grey - Orange
(Day 1)
5-8
Finito
Nina Maio
Nova União International
Olivia Higgins SJJA Australia Won by points - 03:00
Girls Gi / Kids 2-3 / 32KG / Grey
(Day 1)
3-5
Finito
Noa Batha-Levine
Gracie Humaita Hq Alexandria
Kyla Hill Gracie Barra Won by Submission - 01:36
Boys Gi / Infant / 42KG / Grey - Yellow
(Day 1)
1-16
Finito
Kobe Harb
Team Perosh Mixed Martial Arts
Won by Submission - 00:20
Jordan Slater Gracie Barra Oceania
Boys Gi / Kids 2 / 21KG / White - Grey
(Day 1)
1-9
Finito
Max Chen
SJJA Australia
Won by Submission - 02:18
River Lunardi Gracie Barra Oceania
Boys Gi / Infant / 30KG / Yellow
(Day 1)
3-8
Finito
Maximus Dornelles
Gracie Barra Oceania
Won by Submission - 02:28
Heath Hancock Giant Team Australia
Girls Gi / Infant / 40KG / Grey
(Day 1)
1-12
Finito
Emily Hill
Gracie Barra
Matilda Reid Gracie Barra Oceania Won by Submission - 01:40
Girls Gi / Infant / 32KG / Grey - Orange
(Day 1)
5-9
Finito
Evelien Weeda
Zr Team Association
Isabel Iivonen SJJA Australia Won by Submission - 01:00
Boys Gi / Junior / 41KG / Grey
(Day 1)
1-15
Finito
Lucas Bernardo
Axyl Howie Team Perosh Mixed Martial Arts Won by Submission - 02:51
Girls Gi / Infant / 36KG / Grey
(Day 1)
4-11
Finito
Harper Taylor
Gracie Barra Oceania
MISSY CAYUQUEO Gracie Humaita Australia Won by Submission - 01:32
Boys Gi / Infant / 30KG / White - Grey
(Day 1)
5-12
Finito
Xavier Whittard
Ortiz Martial Arts Academy
Won by Submission - 00:53
Gabe Beckett Gracie Barra Oceania
Boys Gi / Infant / 38KG / Grey
(Day 1)
3-10
Finito
Marc Gabriel Roquid
Gracie Barra Oceania
Caio Santana Guigo Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Girls Gi / Infant / 32KG / Grey - Orange
(Day 1)
5-10
Finito
Nina Maio
Nova União International
Won by points - 03:00
Evelien Weeda Zr Team Association
Boys Gi / Infant / 42KG / Grey - Yellow
(Day 1)
1-17
Finito
William Downie
SJJA Australia
Won by points - 03:00
Jordan Slater Gracie Barra Oceania
Boys Gi / Kids 3 / 27KG / Grey
(Day 1)
4-5
Finito
Hunter Sasikin
SJJA Australia
Won by Submission - 00:47
Xavier Gabbe Gracie Barra Oceania
Boys Gi / Infant / 34KG / Yellow
(Day 1)
2-9
Finito
Eric Fridlis
Gracie Barra Oceania
Aryan Singh Team Perosh Mixed Martial Arts Won by Submission - 01:36
Boys Gi / Infant / 30KG / Yellow
(Day 1)
3-9
Finito
Jose Antonio Ladera-Bispo
Legacy
Won by Submission - 02:16
Maximus Dornelles Gracie Barra Oceania
Boys Gi / Teen / 56KG / Orange/Green
(Day 1)
4-13
Finito
Xavier Ndaira
Roots Bjj
Yasin Baroudi SJJA Australia Won by points - 03:00
Boys Gi / Infant / 30KG / White - Grey
(Day 1)
5-13
Finito
Jayden Tayag
Team Perosh Mixed Martial Arts
Gabe Beckett Gracie Barra Oceania Won by points - 03:00
Girls Gi / Junior / 40KG / Yellow
(Day 1)
1-19
Finito
Tess McComish
SJJA Australia
Won by Submission - 00:34
Natasha Iacono Team Perosh Mixed Martial Arts
Boys Gi / Infant / 38KG / Grey
(Day 1)
3-11
Finito
Sam Beadman
Gracie Barra Oceania
Marc Gabriel Roquid Gracie Barra Oceania Won by points - 03:00
Girls Gi / Junior / 52KG / Yellow
(Day 1)
1-20
Finito
Emma Soo
Mybjj Team
Won by Decision - 03:00
Mia Kuttner Kings Academy of Martial Arts
Boys Gi / Kids 3 / 27KG / Grey
(Day 1)
4-6
Finito
Luca Beserra
Gracie Barra Oceania
Xavier Gabbe Gracie Barra Oceania Won by points - 02:00