Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Infant / White / 42KG
(Saturday)
2-28
Finito
Íkaro Feitosa
COHAB TEAM
Arthur Gomes Won by Submission - 01:01
Boys GI / Junior / White / 41KG
(Saturday)
3-17
Finito
Daniel Farias
Associação Menezes
Won by Submission - 01:17
Joao Oliveira Ronildo Nobre
Girls GI / Kids 3 / Grey / 28KG
(Saturday)
1-45
Finito
Doroth Miranda
Team Kamal Brazilian Jiu-Jitsu
Won by points - 02:00
Donatella Martins Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Boys GI / Junior / White / 41KG
(Saturday)
Finito
Judson Nunes
Delta Gold Team
Won by Walkover
Pedro Rodrigues Gfteam
Girls GI / Teen / Orange/Green / 63KG
(Saturday)
6-28
Finito
Thais Pereira
BLACK NORTE
Won by Submission - 01:24
Líndsei Belém
Boys GI / Teen / White / 50KG
(Saturday)
4-34
Finito
Tiago Palheta
Projeto Social Carlos Galeto Teen
Won by points - 03:00
Otavio Rodrigues Instituto Jari no Tatame Team Brandão Bjj Educacional
Boys GI / Kids 3 / Grey / 30KG
(Saturday)
1-36
Finito
Anderson Kaio
TATAME DO BEM
Nicolas Silva AKXE BJJ Won by Decision - 02:00
Boys GI / Kids 3 / Yellow / 38KG
(Saturday)
Boys GI / Junior / White / 55KG
(Saturday)
3-33
Finito
Jhonatan Alves
Associação Menezes
Won by points - 03:00
Kalebe Guedes Ronildo Nobre
Boys GI / Infant / Grey / 27KG
(Saturday)
2-38
Finito
Ryan Pablo
SESI Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:29
Juan Vilca
Boys GI / Teen / Orange/Green / 72KG
(Saturday)
6-24
Finito
Vitor Moreira
Gfteam
Larry Marques Gfteam Won by Submission - 02:21
Girls GI / Teen / White / 48KG
(Saturday)
4-37
Finito
Evelen Castro
Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Marcelly Vale COHAB TEAM Won by Submission - 01:31
Girls GI / Kids 2 / White / 22KG
(Saturday)
1-24
Finito
Nycolle Silva
Delta Gold Team
Won by points - 02:00
Ana Santos
Boys GI / Teen / Orange/Green / 72KG
(Saturday)
6-25
Finito
Guilherme Costa
Cohab
Won by Submission - 00:34
Dean Gabriel
Boys GI / Infant / White / 42KG
(Saturday)
2-29
Finito
Adrian Albuquerque
Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Íkaro Feitosa COHAB TEAM Won by Submission - 00:32
Girls GI / Teen / White / 40KG
(Saturday)
4-42
Finito
Esthefany Rayani
Gfteam
Emily Pereira Won by Submission - 02:42
Boys GI / Kids 3 / White / 27KG
(Saturday)
1-17
Finito
Andrew Souza
Delta Gold Team
Won by points - 02:00
Paulo Días Dener Fontes Jiu-jitsu
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Saturday)
Finito
Luiz Moraes
Gfteam
Arthur Farias Delta Gold Team Won by Walkover
Boys GI / Teen / White / 50KG
(Saturday)
4-35
Finito
Joao Brunet
Otavio Rodrigues Instituto Jari no Tatame Team Brandão Bjj Educacional Won by Submission - 01:38
Boys GI / Teen / Orange/Green / 50KG
(Saturday)
6-34
Finito
Elias Souza
BLACK NORTE
Danilo Silva TATAME DO BEM Won by points - 03:09
Boys GI / Teen / White / 50KG
(Saturday)
4-36
Finito
Diego Farias
Associação Menezes
Won by points - 03:00
Tiago Palheta Projeto Social Carlos Galeto Teen
Boys GI / Teen / Orange/Green / 46KG
(Saturday)
6-31
Finito
Wesley Augusto
TATAME DO BEM
Won by points - 03:00
Cristiano Barbosa Dener Fontes Jiu-jitsu
Girls GI / Kids 3 / Grey / 36KG
(Saturday)
1-56
Finito
Jennyfer Bezerra
Associação Menezes
Thalita Pelaes TATAME DO BEM Won by points - 02:00
Youth Men's NO-GI / Blue / 73KG
(Saturday)
5-1
Finito
Mateus Ribeiro
Cohab
Gabriel Anjos BLACK NORTE Won by points - 04:00
Girls GI / Infant / Orange / 40KG
(Saturday)
Boys GI / Infant / White / 42KG
(Saturday)
Girls GI / Junior / White / 57KG
(Saturday)
3-34
Finito
BEATRIZ DOS SANTOS FONSECA
Gfteam
Won by points - 05:00
Adrielly Rocha
Girls GI / Teen / White / 68KG
(Saturday)
4-41
Finito
Keise Costa
Ronildo Nobre
Won by Submission - 01:30
Alany Brazao Cova Dos Leoes
Girls GI / Kids 2 / White / 22KG
(Saturday)
1-25
Finito
Jady Thalita
Delta Gold Team
Nycolle Silva Delta Gold Team Won by points - 02:00
Boys GI / Teen / Orange/Green / 50KG
(Saturday)
6-35
Finito
José Silva
Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Paulo Lobato Won by points - 03:00
Youth Men's GI / White / 60KG
(Saturday)
Finito
Lucas Dias
DELARIVA
Won by Walkover
Abraão Carvalho Ronildo Nobre
Girls GI / Junior / Yellow / 75KG
(Saturday)
3-45
Finito
Ana Clara Quadros
SESI Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:40
ISABELLA NERY BLACK NORTE