Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women's GI / White / Amateur / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
2
Afgelopen
Teresa Sousa
Gracie Barra
Gewonnen via Overgave - 00:33
Natalia Santos Alliance
Women's GI / White / Amateur / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
1
Afgelopen
LETICIA OLIVEIRA
LEME FIGHT TEAM
Mila Auvinet MOKA TEAM 443 Gewonnen via Punten - 05:00
Women's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 70KG)
(Friday)
1-1
Afgelopen
Thais Ribeiro
Gfteam
Sarah Jesus Videira Jj Gewonnen via Overgave - 04:23
Men's GI / White / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
6-1
Afgelopen
Gabriel Santos
Jiu-Jitsu For Life Team
Gewonnen via Overgave - 03:58
Vitor Oliveira RENZO GRACIE
Women's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 70KG)
(Friday)
1-2
Afgelopen
Laura Garcia
Gracie Humaita
Steffany Barbosa Gfteam Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / White / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
6-2
Afgelopen
Michel Oliveira
Gfteam
Gewonnen via Overgave - 02:33
Victor Hugo Bernardo Neves Ferreira Força Jovem Universal
Women's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 70KG)
(Friday)
1-3
Afgelopen
Danuza Costa
Commando Group
Gewonnen via Overgave - 03:43
Yasmin Silva Brigadeiro Brazilian Jiujitsu
Men's GI / White / Amateur / Light Featherweight (Under 56KG)
(Friday)
7-1
Afgelopen
Marco Junior
Maré Top Team
Gewonnen via Punten - 05:00
Isaque Silva Gfteam
Men's GI / White / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
6-3
Afgelopen
Bernardo Ferreira
RENZO GRACIE
Gewonnen via Overgave - 02:15
Bryan Fernandes New School Loyal Brothers Bjj
Women's GI / White / Amateur / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
3
Afgelopen
Teresa Sousa
Gracie Barra
Gewonnen via Punten - 05:00
Maria Vaz Castro Team
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-2
Afgelopen
Arthur Daniels
Gfteam
Gewonnen via Overgave - 02:43
Arthur Ripel Salgado Checkmat International
Women's GI / White / Amateur / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
4
Afgelopen
Daniela Calixto
Renzo Gracie Ipanema
Gewonnen via Overgave - 02:28
Mila Auvinet MOKA TEAM 443
Men's GI / White / Amateur / Light Featherweight (Under 56KG)
(Friday)
7-3
Afgelopen
Joao Da Conceicao
ATRIXION COMBAT SPORTS
Isaque Silva Gfteam Gewonnen via Overgave - 00:32
Men's GI / White / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
6-4
Afgelopen
Gabriel Santos
Jiu-Jitsu For Life Team
Gewonnen via Punten - 05:00
Alerrandro Facioni Aguia Jiu Jitsu B9
Women's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
5-1
Afgelopen
Danyella Eduarda Queiroz Da Silveira
Commando Group
Gewonnen via Punten - 05:00
Ana Oliveira Gracie Barra
Men's GI / White / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
8-1
Afgelopen
DANIEL ODEH
Brigadeiro Brazilian Jiujitsu
João Marinho Renzo Gracie Ipanema Gewonnen via Punten - 05:00
Women's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 70KG)
(Friday)
1-4
Afgelopen
Brenda Toledo
Gracie Humaita
Sarah Jesus Videira Jj Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / White / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
6-5
Afgelopen
Michel Oliveira
Gfteam
Gewonnen via Overgave - 03:20
Bernardo Ferreira RENZO GRACIE
Women's GI / White / Amateur / Light Featherweight (Under 55KG)
(Friday)
3-1
Afgelopen
Isabela Gomes
Commando Group
Gewonnen via Punten - 05:00
Sthefanny Dhinniz Exodus Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / Light Featherweight (Under 56KG)
(Friday)
5
Afgelopen
Luis Eleson Fonseca
Gfteam
Cauã Magalhaes Top Brother Gewonnen op Beslissing - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
6-6
Afgelopen
Jose Bonella
Checkmat International
Gewonnen via Overgave - 03:13
Pedro Reis Commando Group
Para Jiu-Jitsu / Male / Class L3
(Friday)
8-15
Afgelopen
Alex Lira
COWBOY JIU-JITSU OFICIAL
Gewonnen via Overgave - 00:46
Gabriel Nogueira FADDA JJ
Women's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 70KG)
(Friday)
1-5
Afgelopen
Steffany Barbosa
Gfteam
Gewonnen via Punten - 05:00
Danuza Costa Commando Group
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-4
Afgelopen
VITHOR SILVA
SEMEL
Paulo Chinguita Alliance Gewonnen via Punten - 01:21
Men's GI / White / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
9-2
Afgelopen
Everton Ferreira
Hazáq Jiu-Jitsu
Luan Silva Nova União International Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-5
Afgelopen
Matthew Couto
Commando Group
Gewonnen via Overgave - 04:22
Arthur Daniels Gfteam
Women's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
5-2
Afgelopen
Anny Carvalho
ATOS
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 04:50
Niessa Farias Brazilian Top Team
Men's GI / White / Amateur / Light Featherweight (Under 56KG)
(Friday)
7-6
Afgelopen
Marco Junior
Maré Top Team
Gewonnen via Punten - 05:00
Isaque Silva Gfteam
Men's GI / White / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
9-1
Afgelopen
Jader Ferreira
RENZO GRACIE
Gewonnen via Punten - 05:00
Jefferson Guimaraes Commando Group
Women's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
5-3
Afgelopen
Ana Silva
Gracie Barra
Gewonnen via Punten - 05:00
Lohanne Freitas Fadda Jiu-Jitsu
Women's GI / White / Amateur / Light Featherweight (Under 55KG)
(Friday)
3-2
Afgelopen
Milena Nepomuceno
Commando Group
Gewonnen via Punten - 05:00
Louise Pimenta Gfteam
Para Jiu-Jitsu / Male / Class L3
(Friday)
8-17
Afgelopen
Matthew Tate
Gracie Barra, Barra do Garças MT
Gewonnen via Overgave - 02:01
Gabriel Nogueira FADDA JJ