Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Saturday)
1-46
Afgelopen
Andrey Elistratov
Jungle BJJ
Radmir Belyakov Jungle BJJ Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Junior / Yellow / 37KG
(Saturday)
4-43
Afgelopen
Maksim Pinaikin
Academy ZENIT Russia
Aroslav Zhuvak Strela Team Gewonnen via Overgave - 01:53
Youth Men's GI / White / 73KG
(Saturday)
2-49
Afgelopen
Oleg Subarev
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Sergei Kuchin FIGHT & FITNESS Gewonnen via Overgave - 03:22
Boys GI / Junior / White / 37KG
(Saturday)
4-44
Afgelopen
Artur Gasanov
Jungle BJJ
Gewonnen via Overgave - 00:51
Ainur Urazakov Jungle BJJ
Boys GI / Junior / Grey / 37KG
(Saturday)
4-45
Afgelopen
Askerkhan Iskhakov
Gracie Barra Sevastopol
Nikita Lopatin Checkmat International Gewonnen via Overgave - 00:39
Youth Men's GI / White / 60KG
(Saturday)
1-47
Afgelopen
Arsen Rangulov
Checkmat International
Muhammad Davlatov Zr Team Association Gewonnen via Overgave - 00:17
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-59
Afgelopen
Victor Erivantsev
Jungle BJJ
Oleg Kogutnitskii Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International Gewonnen via Overgave - 03:24
Boys GI / Junior / Yellow / 37KG
(Saturday)
4-46
Afgelopen
Arsenij Ivanuskin
Strela Team
Roman Timakov Bjj Parnas Gewonnen via Overgave - 00:28
Youth Men's GI / White / 60KG
(Saturday)
1-48
Afgelopen
Ilgam Nugumanov
Jungle BJJ
Muhammad Davlatov Zr Team Association Gewonnen via Overgave - 00:47
Boys GI / Teen / Grey / 46KG
(Saturday)
4-47
Afgelopen
Nikita Vasilchenko
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Gewonnen via Overgave - 00:35
Nikita Cepurnyh GRACIE BARRA EKATERINBURG
Youth Men's GI / White / 73KG
(Saturday)
2-50
Afgelopen
Oleg Subarev
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Gewonnen via Punten - 04:00
Ivan Timshin GRACIE BARRA EKATERINBURG
Girls GI / Teen / White - Grey / 68KG
(Saturday)
4-48
Afgelopen
Zlata Kazakovtceva
Jungle BJJ
Gewonnen via Overgave - 00:47
Snezana Sysoeva Jungle BJJ
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 120KG
(Saturday)
3-60
Afgelopen
Sergey Evstratov
Gfteam
Jacob Krutoy Titan Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 05:00
Girls GI / Teen / White / 63KG
(Saturday)
4-49
Afgelopen
Kamila Shagiakhmetova
Jungle BJJ
Uliyana Sosnina Jungle BJJ Gewonnen via Punten - 03:00
Men's NO-GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-49
Afgelopen
Nikita Nikitin
Jungle BJJ
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 02:12
Alexandr Golovkin Strela Team
Youth Men's GI / White / 73KG
(Saturday)
2-51
Afgelopen
Sergei Kuchin
FIGHT & FITNESS
Gewonnen via Punten - 04:00
Nikita Avilov Pslpb Cicero Costha
Youth Men's GI / Blue / 94KG
(Saturday)
4-50
Afgelopen
Arsenii Ermakov
Zr Team Association
Gewonnen via Overgave - 00:27
Vladimir Osinsky Gracie Barra Hamburg
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
1-50
Afgelopen
Anton Salashov
Gracie Barra Birmingham
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 02:51
Vladislav Makarov Checkmat International
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-61
Afgelopen
Dmitriy Tregubov
Strela Team
Gewonnen via Overgave - 00:37
Victor Erivantsev Jungle BJJ
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 120KG
(Saturday)
3-62
Afgelopen
Evgenii Filatov
Mathias Ribeiro Team
Gewonnen via Overgave - 02:43
Sergey Evstratov Gfteam
Men's NO-GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
2-52
Afgelopen
Evgenii Pinaikin
Academy ZENIT Russia
Gewonnen via Overgave - 01:43
Ravil Zainullin Jungle BJJ
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-51
Afgelopen
Nikita Markovich
Davi Ramos JJ Academy
Gewonnen via Overgave - 02:26
Timofey KUZNETSOV Gracie Barra Hamburg
Men's NO-GI / White / Master 1 / 69KG
(Saturday)
4-51
Afgelopen
Denis Matveev
Jungle BJJ
Gewonnen via Punten - 05:00
Egor Gembatskii Checkmat International
Men's NO-GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Saturday)
2-53
Afgelopen
Ruslan Husainov
Gracie Barra Hamburg
Sergey Lopatin Checkmat International Gewonnen via Punten - 05:00
Men's NO-GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Saturday)
1-52
Afgelopen
Denis Sadritdinov
Strela Team
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 01:10
Vladislav Menshikov Jungle BJJ
Men's NO-GI / Purple / Master 1 / 120KG
(Saturday)
3-63
Afgelopen
Stanislav Mamay
Strela Team
Gewonnen via Overgave - 00:35
Dmitry Foka Zr Team Association
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-64
Afgelopen
Oleg Kogutnitskii
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Dmitriy Tregubov Strela Team Gewonnen via Overgave - 00:43
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
4-52
Afgelopen
Sergey Mashkov
EaglesBjj
Gewonnen via Punten - 05:00
Dmitrij Malutin Strela Team
Men's NO-GI / Purple / Professional / 94KG
(Saturday)
1-53
Afgelopen
Ivan Shalaev
Checkmat International
Gewonnen via Punten - 05:00
Rodion Yasoveev Commando Group
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 120KG
(Saturday)
3-65
Afgelopen
Jacob Krutoy
Titan Jiu Jitsu
Evgenii Filatov Mathias Ribeiro Team Gewonnen via Overgave - 03:48
Men's NO-GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
2-54
Afgelopen
Aslan Ionov
Gracie Barra Sevastopol
Gewonnen via Punten - 05:00
Abdula Khabibov Team Nogueira Dubai
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
4-53
Afgelopen
Armen Asatryan
Strela Team
Gewonnen via Punten - 05:00
Egor Artyukhin Jungle BJJ