Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Master 2 / 85KG
(Day 1)
58
Afgelopen
Ivan Denisov
ATOS
Maksim Gashinoff Checkmat International Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / White / Master 1 / 120KG
(Day 1)
1-83
Afgelopen
Giorgi Bokhua
Legion Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 05:00
Gasan Gadgiev FAJR - TEAM
Male Gi / Blue / Master 1 / 94KG
(Day 1)
70
Afgelopen
Anton Sharykin
Zr Team Association
Pavlo Samonin Zr Team Association Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Purple / Master 2 / 77KG
(Day 1)
69
Afgelopen
Petr Tatevosyan
ATOS
Gewonnen via Punten - 05:00
Mikola Solovjov BLAKZ Team
Male Gi / White / Master 2 / 94KG
(Day 1)
63
Afgelopen
Denis Martynenko
Zr Team Association
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 04:54
Artur Gasparian Zr Team Association
Female Gi / Blue / Adult / 62KG
(Day 1)
2-77
Afgelopen
Anna Danilova
ATOS
Gewonnen via Punten - 05:00
Lidiia Liashchuk Zr Team Association
Male Gi / White / Master 2 / 77KG
(Day 1)
56
Afgelopen
Nikolaj Stepanov
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Gewonnen via Punten - 05:00
Oleksandr Lytvyn
Female Gi / Blue / Adult / 55KG
(Day 1)
72
Afgelopen
Alla Kushnir
Intelligent Team Ukraine
Kristina Batrynu Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Day 1)
3-67
Afgelopen
Andry Grinchuk
Zr Team Association
Gewonnen via Overgave - 01:17
Valerii Ivanov ATOS
Male Gi / Blue / Master 2 / 85KG
(Day 1)
66
Afgelopen
Pavlo Batrynu
Gewonnen via Overgave - 02:25
Yurii Bieliaiev Zr Team Association
Male Gi / White / Master 1 / 69KG
(Day 1)
66
Afgelopen
Konstantin Gudzenko
Yamasaki Academy
Evgenij Gladush ATOS Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Day 1)
3-68
Afgelopen
Magamed-Salakh Todaev
Checkmat International
Gewonnen via Overgave - 02:44
Denis Kuzmenko Zr Team Association
Female Gi / Blue / Adult / 70KG
(Day 1)
74
Afgelopen
Volha Chaplinskaja
Yamasaki Academy
Gewonnen via Punten - 05:00
Taisiia Svintsitska Intelligent Team Ukraine
Male Gi / White / Master 2 / 85KG
(Day 1)
59
Afgelopen
Dmytro Gordyna
ATOS
Gewonnen via Punten - 05:00
Vitaliy Rodionov Checkmat International
Male Gi / Purple / Master 1 / 77KG
(Day 1)
73
Afgelopen
Andrej Shcherbatsiuk
Neves Brazilian Jiu Jitsu Association
Gewonnen via Overgave
Yevhen Yudin ATOS
Female Gi / Purple / Adult / 55KG
(Day 1)
2-78
Afgelopen
Oleksandra Rusetska
Checkmat International
Gewonnen via Overgave - 00:35
Uliana Shyrshova ATOS
Male Gi / Purple / Master 2 / 77KG
(Day 1)
68
Afgelopen
Konstantin Kropivka
Checkmat International
Andrey Buhteev A-Force BJJ International Gewonnen via Overgave - 01:41
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
2-75
Afgelopen
Kostya Shutko
Zr Team Association
Gewonnen via Overgave - 03:24
Ihor Bilobran Zr Team Association
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(Day 1)
3-75
Afgelopen
Sergei Soldatenkov
Checkmat International
Yevgen Sklyarov ATOS Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 / 77KG
(Day 1)
74
Afgelopen
Aleksandr Matviicuk
Checkmat International
Gewonnen via Punten - 05:00
Andrii Lisnichuk Copacabana Fight Club
Male Gi / Purple / Master 2 / 77KG
(Day 1)
70
Afgelopen
Konstantin Kropivka
Checkmat International
Gewonnen via Punten - 05:00
Mikola Solovjov BLAKZ Team
Male Gi / Blue / Master 2 / 94KG
(Day 1)
75
Afgelopen
Stanislav Mishchenko
Copacabana Fight Club
Andrey Kaliuzhnyi Zr Team Association Gewonnen via Punten - 05:00
Female Gi / White / Adult / 95KG
(Day 1)
67
Afgelopen
Tatyana Tkachenko
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Kateryna Paviel Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / White / Master 2 / 85KG
(Day 1)
60
Afgelopen
Mykhailo Kalashnikov
ATOS
Ivan Gladush Checkmat International Gewonnen via Punten - 05:00
Female Gi / Blue / Adult / 62KG
(Day 1)
2-79
Afgelopen
Tatyana Tokmakova
ATOS
Gewonnen op Beslissing
Anna Danilova ATOS
Female Gi / Purple / Adult / 55KG
(Day 1)
2-80
Afgelopen
Alina Zinchenko
BLAKZ Team
Uliana Shyrshova ATOS Gewonnen via Punten - 06:00
Male Gi / White / Master 2 / 77KG
(Day 1)
57
Afgelopen
Unknown User
Copacabana Fight Club
Rustam Yatsko ATOS Gewonnen via Overgave - 01:51
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(Day 1)
3-76
Afgelopen
Oleksii Hrebennyk
BLAKZ Team
Sergei Soldatenkov Checkmat International Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 / 94KG
(Day 1)
76
Afgelopen
Pavlo Koval
Zr Team Association
Sergei Zaiats Zr Team Association Gewonnen via Overgave - 01:42
Male Gi / Purple / Master 1 / 77KG
(Day 1)
75
Afgelopen
Yevhen Yudin
ATOS
Gewonnen via Punten - 05:00
Andrii Lisnichuk Copacabana Fight Club
Male Gi / Purple / Master 2 / 77KG
(Day 1)
71
Afgelopen
Andrey Buhteev
A-Force BJJ International
Petr Tatevosyan ATOS Gewonnen via Overgave - 05:00
Female Gi / White / Adult / 49KG
(Day 1)
68
Afgelopen
NADIIA KHMILEVSKA
Lions Jiu Jitsu academy
Oleksandra Zborovska Checkmat International Gewonnen via Punten