Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Black / Master 1 / 94KG
(Day 2)
Afgelopen
Guilherme Araujo
Gfteam
Antônio Ferreira Blec Gewonnen via Walkover
Men's GI / Brown / Professional / 77KG
(Day 2)
2-20
Afgelopen
Gabriel Nascimento
Nova União International
Gewonnen via Punten - 05:00
Elder Brigida Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Men's GI / Brown / Professional / 77KG
(Day 2)
2-21
Afgelopen
ELI SILVA
Zr Team Association
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 01:57
Leonardo Pimenta Blec
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Day 2)
4-18
Afgelopen
Iuri Ribeiro
Blec
Gewonnen via Punten - 05:00
Patrick Cunha Kimura
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Day 2)
Afgelopen
Joao Almondes
Zr Team Association
Deivd Oliveira Kimura Gewonnen via Walkover
Men's GI / Black / Professional / 120KG
(Day 2)
2-17
Afgelopen
Gabriel Magalhães
Nova União International
Salomao Azevedo NATURAL KOMBAT Gewonnen via Overgave - 00:56
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Day 2)
Afgelopen
Anderson Soares
Blec
Gewonnen via Walkover
Eder Brigida Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Day 2)
3-18
Afgelopen
Kauan Rodrigues
Hope Jiu Jitsu
Helde Mauro Aquino Aquink Bravos Gewonnen via Punten - 04:35
Men's GI / Brown / Professional / 120KG
(Day 2)
1-15
Afgelopen
Iury Silva
Six Blades Jiu-Jitsu
Gewonnen via Overgave - 03:53
Davi Assuncao Escola Paraense Nós BJJ
Women's GI / Purple / Professional / 55KG
(Day 2)
5-28
Afgelopen
Edilania De Andrade
Gfteam
Gewonnen op Beslissing - 06:00
Jennifer Traslavina Checkmat International
Men's GI / Black / Master 1 / 120KG
(Day 2)
6-19
Afgelopen
Italo Gonçalves
Blec
Romulo Almeida Dbk Gewonnen via Punten - 05:46
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 2)
4-26
Afgelopen
Wallison Sousa
Qg Da Luta
Gewonnen via Overgave - 04:02
Thiago Sousa Karkara
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Day 2)
5-16
Afgelopen
Yury Cidrão
Morimtsu Tradição Jiujitsu
Samuel Alves Andre Ribeiro Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Day 2)
3-19
Afgelopen
Lucas Frota Barroso
Blec
Gewonnen via Punten - 05:00
Eliaquim Ferraz Corpo e Mente
Men's GI / Black / Master 1 / 94KG
(Day 2)
6-16
Afgelopen
Andson Ângelo
Nova União International
Gewonnen via Overgave - 01:51
Bruno Rocha ROXBJJ
Men's GI / Brown / Professional / 62KG
(Day 2)
4-16
Afgelopen
Celimar Alves
Brazilian Top Team
Daniel Lemos Dgt Gewonnen via Overgave - 04:40
Men's GI / Brown / Professional / 120KG
(Day 2)
1-14
Afgelopen
Dário Camelo
Nova União International
Francisco Neto Checkmat International Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Day 2)
5-18
Afgelopen
Weslley Carneiro
Team Kimura KMR
Gewonnen via Overgave - 02:04
José Soares Pedro Dias Team
Men's GI / Brown / Professional / 77KG
(Day 2)
2-22
Afgelopen
Jose Fernandes
Nova União International
Kaio Mendes Ubuntu Jiu Jitsu Oficial Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Day 2)
3-20
Afgelopen
Rubens Queiroz
Hope Jiu Jitsu
Pablo De Silva N.G.N. Gelson Teixeira Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 120KG
(Day 2)
6-20
Afgelopen
Márcio Nogueira
Ubuntu Jiu Jitsu Oficial
FELIPE BEZERRA ROXBJJ Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / 62KG
(Day 2)
4-17
Afgelopen
Matheus Quintela
Pslpb Cicero Costha
Gewonnen via Punten - 05:00
José Santos Dbk
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Day 2)
5-15
Afgelopen
Pedro Valenca Neto
Pslpb Cicero Costha
Gewonnen via Overgave - 03:46
Diogenes Costa Dojô Marcos Matos
Men's GI / Brown / Professional / 77KG
(Day 2)
2-23
Afgelopen
Thiago Santos
Zr Team Association
Gewonnen via Punten - 05:00
Gabriel Nascimento Nova União International
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Day 2)
3-21
Afgelopen
RAILSON ABREU
Squadron
Gewonnen via Overgave - 00:29
Renilson Sousa Ubuntu Jiu Jitsu Oficial
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Day 2)
1-21
Afgelopen
Josue Machado
PROJETO QG DA LUTA
Emanoel Eliezer KARKARA BJJ Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 120KG
(Day 2)
6-23
Afgelopen
Adrialison Maia
T-Rex Team
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 04:58
Antonio Segundo Ser Jiu - Jítsu Team
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Day 2)
3-26
Afgelopen
Rodrigo Cruz
Gfteam
Pedro Teixeira Snakes Jiu-jitsu Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Day 2)
1-25
Afgelopen
Pedro Silva
Brasa Jiu Jitsu
Gabriel Victor Checkmat International Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Day 2)
5-19
Afgelopen
Francisco Zildemar
Nova União International
Deivd Oliveira Kimura Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 2)
4-29
Afgelopen
Renan Maia
Zr Team Association
Gewonnen via Punten - 05:00
Guilherme Santos Squadron
Men's GI / Black / Professional / 120KG
(Day 2)
2-18
Afgelopen
Herico Pinto
Kimura
Macksuel Maciel Checkmat International Gewonnen via Punten - 05:00