Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Day 1)
4-38
Afgelopen
Pedro Santos
Mg Team
Richard Teyllon Squadron Gewonnen via Punten - 03:00
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Day 1)
6-20
Afgelopen
John Guedes
Sarigracie Top Team
João Nascimento Pslpb Cicero Costha Gewonnen via Punten - 04:00
Girls GI / Junior / Grey - Yellow / 57KG
(Day 1)
3-38
Afgelopen
Maria Silva
Campeoes Do Amanha
Andressa Braga PITBULL BROTHERS Gewonnen via Punten - 03:00
Girls GI / Teen / White / 52KG
(Day 1)
1-38
Afgelopen
Erica Silva
Zr Team Association
Mariana Diniz Flex Gym Gewonnen via Overgave - 01:51
Girls GI / Infant / White - Grey / 48KG
(Day 1)
2-27
Afgelopen
Nicole Freitas
Six Blades Jiu-Jitsu
Sofia Tomaz Campeoes Do Amanha Gewonnen via Overgave - 01:33
Girls GI / Kids 3 / Grey / 32KG
(Day 1)
1-23
Afgelopen
Esther Ferreira
Hope Jiu Jitsu
Ysis Costa PITBULL BROTHERS Gewonnen via Overgave - 01:21
Girls GI / Junior / Yellow / 40KG
(Day 1)
3-34
Afgelopen
Cinthia Ferreira
Hope Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 03:00
Emanuelly Victoria F5 JIU JITSU
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Day 1)
6-21
Afgelopen
Carlos Veloso
Zr Team Association
Luan Santos Hunters Brazilian Jiu-Jitsu Gewonnen via Punten - 04:00
Girls GI / Junior / Yellow - Orange/Green / 63KG
(Day 1)
3-31
Afgelopen
Leticia Dantas
Bd Team Hunters
Gewonnen via Overgave - 01:11
Laura Louyse Gracie Barra
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 1)
6-29
Afgelopen
Felipe Mariano
Kimura
Mikael Silva ROXBJJ Gewonnen via Punten - 04:00
Boys GI / Kids 3 / White / 34KG
(Day 1)
Afgelopen
Mateus Lincoln
T-Rex Team
Gewonnen via Walkover
João Costa Team Jonson Rodrigues
Boys GI / Kids 3 / White / 34KG
(Day 1)
Afgelopen
Mateus Lincoln
T-Rex Team
Gewonnen via Walkover
João Costa Team Jonson Rodrigues
Girls GI / Teen / Orange/Green / 63KG
(Day 1)
2-34
Afgelopen
Joanna Andrade
Zr Team Association
Zahara Sales Hope Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Day 1)
4-39
Afgelopen
João Nascimento
Nova União International
Diego Israel SAS TEAM Gewonnen via Overgave - 00:56
Girls GI / Junior / Orange/Green / 52KG
(Day 1)
3-40
Afgelopen
Gisela Freire
Brasa Jiu Jitsu
Rihanna Pereira Mg Team Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Teen / Yellow / 46KG
(Day 1)
1-31
Afgelopen
Gustavo Silva
Nova União International
Alexandre Guedes T-Rex Team Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Day 1)
4-25
Afgelopen
Kalel Lopes
Checkmat International
Efraim Dayves Bd Team Hunters Gewonnen via Punten - 03:00
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Day 1)
6-26
Afgelopen
Hebert Silva
Octo Team
Gewonnen via Overgave - 00:11
Murilo Barbosa PROJETO QG DA LUTA
Girls GI / Kids 3 / Grey / 40KG
(Day 1)
1-20
Afgelopen
Luana Felix
Assad
Gewonnen via Punten - 02:00
Pérola Leitão Origens Jiu Jitsu
Youth Men's GI / White / 81KG
(Day 1)
5-17
Afgelopen
Arthur Nogueira
Ubuntu Jiu Jitsu Oficial
Gewonnen via Punten - 04:00
Marcus Filho Nova União International
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Day 1)
6-27
Afgelopen
Pedro Fontes
ROXBJJ
Gewonnen via Overgave - 02:03
Lindemberg Sousa Hope Jiu Jitsu
Girls GI / Infant / Grey / 32KG
(Day 1)
2-29
Afgelopen
Sara Silva
KARKARA BJJ
Thamylla Sousa Brasa Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 03:00
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 1)
6-30
Afgelopen
Ian Nascimento
Nova União International
Gewonnen via Punten - 04:00
Edson Silva Pslpb Cicero Costha
Girls GI / Teen / White / 48KG
(Day 1)
1-35
Afgelopen
Júlia Eloah
Flex Gym
Mariana Vidal KARKARA BJJ Gewonnen via Punten - 03:35
Boys GI / Teen / White - Yellow / 72KG
(Day 1)
4-29
Afgelopen
Gabriel Ventura
Hope Jiu Jitsu
Nycollas Olivera Bd Team Hunters Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Infant / White - Grey - Yellow / 50KG
(Day 1)
2-15
Afgelopen
Samuel Souza
Checkmat International
Gewonnen via Overgave - 00:06
Paulo Araujo Karkara
Youth Women's GI / Blue / 48KG
(Day 1)
5-29
Afgelopen
Sayla Caroline Soares Vitor
Checkmat International
Gewonnen via Punten - 04:00
Jennifer Lima AVANTE JIU JITSU
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Day 1)
4-26
Afgelopen
Matheus Maia
Tーrex Jiuーjitsu Academy
João Freires Hope Jiu Jitsu Gewonnen via Overgave - 00:51
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Day 1)
1-40
Afgelopen
Cauan Távora
Zr Team Association
Pedro Henrique Nova União International Gewonnen via Overgave - 02:39
Boys GI / Teen / Orange/Green / 46KG
(Day 1)
4-44
Afgelopen
Athos Lobato
Centro De Treinamento Sandro Soares
Gariel Galvão Fábio Monteiro Brazilian Jiu-jitsu Gewonnen via Punten - 03:00
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 1)
6-31
Afgelopen
Fabiano Silva
Mg Team
Marcos Nogueira KARKARA BJJ Gewonnen via Punten - 04:00
Youth Men's GI / White / 60KG
(Day 1)
5-5
Afgelopen
Henrique Falcão
Snakes Jiu-jitsu
Gabriel Silva Checkmat International Gewonnen via Punten - 04:00