Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Kids 2 / White - Grey / 30KG
(Day 1)
1-1
Afgelopen
Vander Walters
Gracie Elite Australia
Waseem Hijazi Gracie Barra Oceania Gewonnen via Overgave - 00:40
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Day 1)
3-1
Afgelopen
Felix Liu
SJJA Australia
Kerem Kamil Australian Elite Team Gewonnen via Punten - 02:00
Boys GI / Kids 3 / Grey / 27KG
(Day 1)
1-4
Afgelopen
Jaxon Lee Hang
Guigo Jiu Jitsu
Patrick Yu Gracie Barra Oceania Gewonnen via Punten - 02:00
Boys GI / Kids 2 / Grey / 23KG
(Day 1)
2-1
Afgelopen
Marius Liu
Gracie Barra Oceania
Dean Petrou SJJA Australia Gewonnen via Punten - 02:00
Boys GI / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
3-4
Afgelopen
Ashton Chu
Gracie Barra Oceania
Gewonnen via Punten - 02:00
Ari Martin Gracie Elite Australia
Boys GI / Kids 2 / White - Grey / 30KG
(Day 1)
1-2
Afgelopen
Mitchell Richardson
Gracie Barra Oceania
Gewonnen via Punten - 02:00
Vander Walters Gracie Elite Australia
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Day 1)
3-2
Afgelopen
Kayron Schiezaro
Gracie Barra Oceania
Felix Liu SJJA Australia Gewonnen via Overgave - 01:37
Boys GI / Kids 3 / Grey / 24KG
(Day 1)
2-4
Afgelopen
Wyatt Hurrell
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Gewonnen via Punten - 02:00
Xavier Roberts Gracie Humaita Australia
Boys GI / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
3-5
Afgelopen
Haddon Ossington
Gracie Barra Oceania
Ari Martin Gracie Elite Australia Gewonnen via Overgave - 00:40
Boys GI / Kids 2 / Grey / 23KG
(Day 1)
2-2
Afgelopen
Gareth Oo
SJJA Australia
Marius Liu Gracie Barra Oceania Gewonnen via Punten - 02:00
Boys GI / Kids 3 / Grey / 27KG
(Day 1)
1-5
Afgelopen
Kai Wilinski
Gracie Barra Oceania
Gewonnen via Overgave - 01:08
Esteban Chau Gracie Barra Oceania
Boys GI / Kids 3 / White / 38KG
(Day 1)
3-7
Afgelopen
William Hargreaves
Guigo Jiu Jitsu
Gewonnen op Beslissing - 02:00
Zane Nguyen Kings Academy of Martial Arts
Boys GI / Infant / Grey / 27KG
(Day 1)
1-8
Afgelopen
Zain Jalal
Gracie Barra Carlton
Chorus Liu Gracie Barra Oceania Gewonnen via Overgave - 02:26
Boys GI / Kids 3 / Grey / 24KG
(Day 1)
2-5
Afgelopen
Bruce Chan
SJJA Australia
Gewonnen via Punten - 02:00
Dylan Blanchard Gracie Barra Bondi
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Day 1)
3-3
Afgelopen
Kerem Kamil
Australian Elite Team
Gewonnen via Punten - 02:00
Felix Liu SJJA Australia
Boys GI / Kids 2 / White - Grey / 30KG
(Day 1)
1-3
Afgelopen
Waseem Hijazi
Gracie Barra Oceania
Gewonnen via Punten - 02:00
Mitchell Richardson Gracie Barra Oceania
Boys GI / Kids 3 / Grey / 24KG
(Day 1)
2-6
Afgelopen
Wyatt Hurrell
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Isaac Lam SJJA Australia Gewonnen via Overgave - 01:29
Boys GI / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
3-6
Afgelopen
Ashton Chu
Gracie Barra Oceania
Gewonnen via Punten - 02:00
Ari Martin Gracie Elite Australia
Boys GI / Kids 3 / Grey / 27KG
(Day 1)
1-6
Afgelopen
Jaxon Lee Hang
Guigo Jiu Jitsu
Esteban Chau Gracie Barra Oceania Gewonnen via Overgave - 01:17
Boys GI / Kids 2 / Grey / 23KG
(Day 1)
2-3
Afgelopen
Dean Petrou
SJJA Australia
Marius Liu Gracie Barra Oceania Gewonnen via Punten - 02:00
Boys GI / Kids 3 / White / 38KG
(Day 1)
3-8
Afgelopen
William Hargreaves
Guigo Jiu Jitsu
Zane Nguyen Kings Academy of Martial Arts Gewonnen via Overgave - 01:03
Boys GI / Kids 3 / Grey / 27KG
(Day 1)
1-7
Afgelopen
Patrick Yu
Gracie Barra Oceania
Kai Wilinski Gracie Barra Oceania Gewonnen via Punten - 02:00
Boys GI / Infant / Grey / 30KG
(Day 1)
3-10
Afgelopen
Kayden Lai
Team Perosh Mixed Martial Arts
Jayden Pan Gracie Barra Oceania Gewonnen via Overgave - 01:46
Boys GI / Kids 3 / Grey / 24KG
(Day 1)
2-7
Afgelopen
Bruce Chan
SJJA Australia
Gewonnen op Beslissing - 02:00
Thomas Dang Kings Academy of Martial Arts
Boys GI / Infant / Grey / 27KG
(Day 1)
1-9
Afgelopen
Zain Jalal
Gracie Barra Carlton
Chorus Liu Gracie Barra Oceania Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Infant / Grey - Yellow / 46KG
(Day 1)
2-10
Afgelopen
Beau Hargreaves
Guigo Jiu Jitsu
Enzo Hauschild Damiani Life BJJ Gewonnen via Overgave - 00:45
Boys GI / Kids 3 / Grey / 24KG
(Day 1)
2-8
Afgelopen
Wyatt Hurrell
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Gewonnen via Punten - 02:00
Thomas Dang Kings Academy of Martial Arts
Boys GI / Infant / Grey / 30KG
(Day 1)
3-11
Afgelopen
Kayden Lai
Team Perosh Mixed Martial Arts
Jayden Pan Gracie Barra Oceania Gewonnen via Punten - 03:00
Girls GI / Infant / Grey / 32KG
(Day 1)
1-10
Afgelopen
Nova Liu
Gile Ribeiro Korea
Kalani Roberts Gracie Humaita Australia Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Infant / Grey - Yellow / 46KG
(Day 1)
2-11
Afgelopen
Beau Hargreaves
Guigo Jiu Jitsu
Enzo Hauschild Damiani Life BJJ Gewonnen via Overgave - 01:36
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Day 1)
1-13
Afgelopen
Miguel Ganzon
Gracie Barra Oceania
Khalid Chaouk High Rollers Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Day 1)
3-12
Afgelopen
Dominic Mino
Gracie Barra Oceania
Gewonnen via Overgave - 02:25
Braxton Dincer Gracie Humaita Australia