Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Kids 2 / White - Grey / 23KG
(Saturday)
3-1
Afgelopen
Abdullah Bensmida
Pslpb Cicero Costha
Ahmad Djabbarov Egyptian Samurai Team Gewonnen via Punten - 02:00
Boys GI / Kids 1 / White / 24KG
(Saturday)
2-1
Afgelopen
Fahd Khalid
Egyptian Team
Omar Elwhedy Polaris academy Gewonnen via Punten - 02:00
Boys GI / Kids 2 / White / 26KG
(Saturday)
4-1
Afgelopen
Hamza Emam
GRIPS JIU JITSU ACADEMY
Gewonnen via Overgave
Yahia Ibrahim Polaris academy
Boys GI / Kids 1 / White / 18KG
(Saturday)
1-1
Afgelopen
Hamza Sharkawy
Egyptian Team
Moslem Mahmoud Egyptian Samurai Team Gewonnen via Punten - 02:00
Boys GI / Kids 3 / Yellow / 27KG
(Saturday)
3-2
Afgelopen
Tamem Sabry
Zr Team Association
Gewonnen via Punten - 02:00
Malik Ahmed Mohamed Egyptian Samurai Team
Boys GI / Kids 2 / White / 46KG
(Saturday)
5-1
Afgelopen
Yousef Abdellnaseer
Zr Team Association
Mostafa Elmeniawy GRIPS JIU JITSU ACADEMY Gewonnen via Punten
Boys GI / Kids 3 / White / 27KG
(Saturday)
1-2
Afgelopen
Abd Ar Rahim Babaic
Warriors of jiujitsu woj
Abdulaziz Alsulaiteen Kuwait Jiu-Jitsu Academy Gewonnen via Overgave - 00:51
Boys GI / Kids 2 / White / 26KG
(Saturday)
4-2
Afgelopen
Iakhia Tiuterev
Brasa Russia
Ismael Akakpo Toulan Pslpb Cicero Costha Gewonnen via Overgave - 01:26
Boys GI / Kids 3 / White / 30KG
(Saturday)
5-2
Afgelopen
Ahmed Alkhoori
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Gewonnen via Punten - 02:00
Marwan Saeed GRIPS JIU JITSU ACADEMY
Boys GI / Kids 3 / White / 24KG
(Saturday)
2-2
Afgelopen
Mohamed Syoud
Pslpb Cicero Costha
Gewonnen via Overgave - 00:43
Asser Elhamy Polaris academy
Boys GI / Kids 2 / White - Grey / 30KG
(Saturday)
4-5
Afgelopen
Eyad Mohamed
Egyptian Samurai Team
Gewonnen via Punten - 02:00
Tayem Mourad International Jiu Jitsu Center
Boys GI / Infant / White / 42KG
(Saturday)
2-5
Afgelopen
Mansour Abd Elhafez
Polaris academy
Fahd Ahmed Mohamed Egyptian Samurai Team Gewonnen via Overgave - 00:32
Boys GI / Junior / Grey - Yellow / 41KG
(Saturday)
3-4
Afgelopen
Mosaab Alkandari
Kuwait Jiu-Jitsu Academy
Ali Maher Al Jazira Jiu-Jitsu Club Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Kids 2 / White / 26KG
(Saturday)
4-3
Afgelopen
Yahia Ibrahim
Polaris academy
Iakhia Tiuterev Brasa Russia Gewonnen via Overgave - 00:30
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Saturday)
5-5
Afgelopen
Ayoub ALILICHE
Pslpb Cicero Costha
Gewonnen via Punten - 03:00
Abdourahmane Rezzag Mahcene Pslpb Cicero Costha
Boys GI / Infant / White / 42KG
(Saturday)
2-3
Afgelopen
Mussa Beken
Pslpb Cicero Costha
Gewonnen via Overgave - 01:12
Muhammed Djabbarov All Knowledge Jiu Jitsu Academy
Boys GI / Infant / White / 27KG
(Saturday)
1-5
Afgelopen
Yosif Aboshaala
Zr Team Association
Gewonnen via Punten - 03:00
Kais Dabo Pslpb Cicero Costha
Girls GI / Teen / White / 57KG
(Saturday)
2-8
Afgelopen
Asmaa Homos
Polaris academy
Alya Alkhoori Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy Gewonnen via Overgave - 01:18
Boys GI / Junior / Yellow / 37KG
(Saturday)
3-5
Afgelopen
Yassin Samer
Polaris academy
Gewonnen via Overgave - 01:16
Muslim BouKasem Egyptian Samurai Team
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Saturday)
5-6
Afgelopen
Taj Samawi
Pslpb Cicero Costha
Gewonnen via Overgave
Mohamed Homos Polaris academy
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Saturday)
4-6
Afgelopen
AHMED KHALED
Egyptian Samurai Team
Maheb Hassan Mahmoud Polaris academy Gewonnen via Overgave - 01:48
Boys GI / Kids 3 / White / 27KG
(Saturday)
1-3
Afgelopen
Abderrahmane Leghmizi
Pslpb Cicero Costha
Gewonnen via Punten - 02:00
Abd Ar Rahim Babaic Warriors of jiujitsu woj
Boys GI / Infant / Grey / 50KG
(Saturday)
5-9
Afgelopen
Ahmed Fathi Shaaban
Egyptian Team
Ibrahim Alkanderi Kuwait Jiu-Jitsu Academy Gewonnen via Overgave - 00:52
Boys GI / Kids 2 / White / 26KG
(Saturday)
4-4
Afgelopen
Hamza Emam
GRIPS JIU JITSU ACADEMY
Ismael Akakpo Toulan Pslpb Cicero Costha Gewonnen via Overgave - 00:22
Boys GI / Kids 3 / Grey / 30KG
(Saturday)
3-3
Afgelopen
Abdurraheem Abdelwahab
Pslpb Cicero Costha
Gamal Abozaid Zr Team Association Gewonnen via Punten - 02:00
Boys GI / Infant / White / 42KG
(Saturday)
2-4
Afgelopen
Kareem Elqammash
Polaris academy
Mussa Beken Pslpb Cicero Costha Gewonnen via Overgave - 00:22
Boys GI / Infant / White / 27KG
(Saturday)
1-6
Afgelopen
Issac Ali Leghmizi
Pslpb Cicero Costha
Gewonnen via Punten - 03:00
Kais Dabo Pslpb Cicero Costha
Boys GI / Infant / White / 50KG
(Saturday)
2-9
Afgelopen
Abd El Fattah Belal
Egyptian Samurai Team
Gewonnen via Overgave - 01:14
Osama Ahmed Abed Rabbo Egyptian Team
Boys GI / Junior / White / 45KG
(Saturday)
4-9
Afgelopen
Marwan Ahmed
Egyptian Samurai Team
Malek Rashwan Egyptian Team Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Junior / White / 34KG
(Saturday)
5-10
Afgelopen
Mohamed Ahmed Abed Rabbo
Egyptian Team
Zain Ahmed Egyptian Samurai Team Gewonnen via Overgave - 00:20
Boys GI / Infant / White / 42KG
(Saturday)
2-7
Afgelopen
Mussa Beken
Pslpb Cicero Costha
Fahd Ahmed Mohamed Egyptian Samurai Team Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Junior / White / 37KG
(Saturday)
1-8
Afgelopen
Omar Shaban
Egyptian Team
Gewonnen via Overgave - 00:23
Alisher Tursynbay Pslpb Cicero Costha