Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Infant / Yellow / 34KG
(Day 1)
2-1
Afgelopen
Federico Cardozo
The JiuJitsu Academy - Paraguay
Gewonnen via Punten - 03:00
Íker Shun Uchiyamada Checkmat International
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Day 1)
3-1
Afgelopen
Brian Torales
Delariva Paraguay
Claudio Balmaceda Lotus Club Gewonnen via Overgave - 01:55
Boys GI / Junior / Yellow / 78KG
(Day 1)
4-1
Afgelopen
Pedro Vinicius Barbosa
Aprove Jiu-Jitsu
Maximiliano Royg Gracie Barra Asuncion Paraguay Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Infant / Yellow / 42KG
(Day 1)
2-2
Afgelopen
Constantino Royg
Gracie Barra Asuncion Paraguay
Gewonnen via Overgave - 01:32
Daher Zagaib Checkmat International
Boys GI / Kids 1 / Grey / 21KG
(Day 1)
1-1
Afgelopen
Jaime Gomez
The JiuJitsu Academy - Paraguay
Gewonnen via Punten - 02:00
Francesco Gulino Checkmat International
Girls GI / Junior / Grey / 63KG
(Day 1)
4-2
Afgelopen
Auxiliadora Almada
Red Lions International
Maia Benitez Genes Red Lions International Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Infant / Yellow / 30KG
(Day 1)
2-4
Afgelopen
Juan Pablo Leon Enciso
The JiuJitsu Academy - Paraguay
Gewonnen via Overgave - 02:05
Genaro Martínez Vidal The JiuJitsu Academy - Paraguay
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Day 1)
3-2
Afgelopen
Elias Da Silva
Aprove Jiu-Jitsu
Mauricio Cespedes Gracie Barra Asuncion Paraguay Gewonnen op Beslissing - 06:00
Boys GI / Junior / White / Grey / 50KG
(Day 1)
4-3
Afgelopen
Igor Torres
Pslpb Cicero Costha
Gewonnen via Overgave - 02:52
Jonathan Candia Coelho Jiu-Jitsu International Team
Boys GI / Kids 2 / Grey / 23KG
(Day 1)
1-2
Afgelopen
Maximo Benitez Genes
Red Lions International
Alejandro Leon Enciso The JiuJitsu Academy - Paraguay Gewonnen via Punten - 02:00
Girls GI / Infant / Yellow / 48KG
(Day 1)
2-5
Afgelopen
Alisha Mailen Lopez Ruiz Diaz
Red Lions International
Gewonnen via Overgave - 02:31
Agostina Godoy Fernandez The JiuJitsu Academy - Paraguay
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Day 1)
3-3
Afgelopen
Pierpaolo Antonio Chiappe Cotroneo
Cohab Chile
Gewonnen via Overgave
Claudio Balmaceda Lotus Club
Boys GI / Infant / Yellow / 34KG
(Day 1)
2-3
Afgelopen
Jose Manuel Delmas
Gracie Barra Asuncion Paraguay
Íker Shun Uchiyamada Checkmat International Gewonnen via Overgave - 02:19
Boys GI / Junior / Yellow / 37KG
(Day 1)
4-4
Afgelopen
Jagger Guerrero
The JiuJitsu Academy - Paraguay
Ivo Gaston Villasanti González Gracie Barra Asuncion Paraguay Gewonnen via Overgave - 02:42
Boys GI / Kids 2 / White / 20KG
(Day 1)
1-5
Afgelopen
Oscar Emilio Ibarra Gardel
Checkmat International
Gewonnen via Punten - 02:00
Fabricio Villasanti Gracie Barra Asuncion Paraguay
Boys GI / Infant / Grey / Yellow / 38KG
(Day 1)
2-7
Afgelopen
Jesus Melgarejo
Delariva Paraguay
Enzo Kollett Red Lions International Gewonnen via Overgave - 01:23
Men's GI / Black / Master 1 / 94KG
(Day 1)
5-1
Afgelopen
Ives Sacramento
M.O.D UAE
Gewonnen via Overgave - 00:00
Julian Correa Cardozo Gfteam
Men's GI / Black / Professional / 94KG
(Day 1)
3-5
Afgelopen
Jhoannan Andres Carreno Vielma
Fratres Brazilian Jiu Jitsu
Gustavo Borges Gfteam Gewonnen via Punten - 05:00
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Day 1)
4-5
Afgelopen
Jorge Murilo Goncalves
Aprove Jiu-Jitsu
Gewonnen via Punten - 03:00
Mauricio Verdún Barba Jiu Jitsu / Berserker Jiu Jitsu
Boys GI / Infant / White / Grey / Yellow / 34KG
(Day 1)
2-8
Afgelopen
Felipe Codas
The JiuJitsu Academy - Paraguay
Elano Cunha Dos Santos Aprove Jiu-Jitsu Gewonnen via Overgave - 02:13
Boys GI / Kids 2 / Grey / 18KG
(Day 1)
1-6
Afgelopen
Renzo Mateo Cañisa Martinetti
Checkmat International
Gewonnen via Overgave - 00:18
Patrick Bauer The JiuJitsu Academy - Paraguay
Boys GI / Teen / Yellow / 56KG
(Day 1)
4-6
Afgelopen
Guillermo Sosa
Checkmat International
Joaquín Riline Pslpb Cicero Costha Gewonnen via Overgave - 01:18
Boys GI / Infant / Yellow / 50KG
(Day 1)
2-9
Afgelopen
Carlos Del Puerto Lirio
Red Lions International
Juan Martín Portillo Bendlin Gracie Barra Asuncion Paraguay Gewonnen via Overgave - 02:59
Boys GI / Teen / Orange/Green / 56KG
(Day 1)
4-7
Afgelopen
Augusto Lopez Grenno
Gracie Barra Asuncion Paraguay
Lucas Do Amaral Red Lions International Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Kids 3 / White / 34KG
(Day 1)
1-7
Afgelopen
Jason Torales
Coelho Jiu-Jitsu International Team
Gewonnen via Punten - 02:00
Alan Allende Gavilan Red Lions International
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Day 1)
3-4
Afgelopen
Mauricio Cespedes
Gracie Barra Asuncion Paraguay
Gewonnen via Punten - 05:00
Ramiro Galvan Gfteam
Men's GI / Black / Master 1 / 69KG
(Day 1)
5-3
Afgelopen
Rafael Tavares
Rocian Gracie Jr De Jiu-Jitsu
Sergio Estigarribia Alliance Gewonnen via Punten
Boys GI / Infant / Yellow / 34KG
(Day 1)
2-6
Afgelopen
Federico Cardozo
The JiuJitsu Academy - Paraguay
Gewonnen via Punten - 03:00
Íker Shun Uchiyamada Checkmat International
Girls GI / Kids 2 / White / Grey / 19KG
(Day 1)
1-3
Afgelopen
Yeruti Allende Gavilán
Red Lions International
Victoria Royg Gracie Barra Asuncion Paraguay Gewonnen via Punten - 02:00
Youth Women's GI / White / 52KG
(Day 1)
4-8
Afgelopen
Karolline Vilaca
Aprove Jiu-Jitsu
Amanda Hartmann Aprove Jiu-Jitsu Gewonnen via Punten - 04:00
Girls GI / Infant / White / Grey / 36KG
(Day 1)
2-10
Afgelopen
Saori Fleitas
Gracie Barra Asuncion Paraguay
Gewonnen via Punten - 03:00
Emma Montserrat Centurion Bogado Alliance
Boys GI / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
1-8
Afgelopen
Facundo Escandar
The JiuJitsu Academy - Paraguay
Gewonnen via Punten - 02:00
Alejandro Segovia Gracie Barra Asuncion Paraguay