Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Black / Master 4 / 77KG
(Sunday)
4-34
Afgelopen
Antonio Lauro L Rodrigues
The Academy of Grounding
Richard Kavanagh Legacy Gewonnen via Punten - 05:00
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Sunday)
5-32
Afgelopen
Daniil Varlik
SJJA Australia
Noah Waldie Alliance Mario Reis Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 01:27
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Sunday)
5-33
Afgelopen
Daniel Budd
Australian Elite Team
Gewonnen via Punten - 04:00
Aryan Singh Team Perosh Mixed Martial Arts
Men's GI / Black / Master 3 / 120KG
(Sunday)
3-32
Afgelopen
Lincoln Hancock
Dominance Will-Machado
Gewonnen via Overgave - 01:22
Nathan Eldred Legacy
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Sunday)
1-31
Afgelopen
Louie Vincent Ngoho
SJJA Australia
Richard Quintana Clube de Lutas Australia Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / 77KG
(Sunday)
2-35
Afgelopen
Ivan Donlic
Dominance Will-Machado
Gewonnen via Punten - 05:00
Nicholas Miller Gracie Barra Carlton
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Sunday)
6-31
Afgelopen
Evelien Weeda
SJJA Australia
Gewonnen via Punten - 04:00
Skyla Lange LEAD BJJ
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Sunday)
4-35
Afgelopen
Thiago Ortiz
Ortiz Martial Arts Academy
Gewonnen via Overgave - 01:15
Firat Akdeniz ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Sunday)
5-34
Afgelopen
Mustafa Tavsancioglu
AUSTRALIAN SUBMISSION ACADEMY
Jesse James Parr LEAD BJJ Gewonnen via Overgave - 03:21
Men's GI / Brown / Master 1 / 77KG
(Sunday)
1-32
Afgelopen
Jair Bomfim
Enjoy the Process Brazilian Jiu-jitsu
Gewonnen via Punten - 05:00
Christopher Tacuri Clube de Lutas Australia
Men's GI / Brown / Master 3 / 94KG
(Sunday)
4-36
Afgelopen
Robin Lay
Mybjj Team
Gewonnen via Punten - 05:00
Marcus Vinicius Fialho Da Silveira Braddah Jiu Jitsu
Men's GI / Purple / Professional / 120KG
(Sunday)
3-33
Afgelopen
Boban Gocheski
Gracie Barra Wetherill Park
Benjamin Drayton Clube de Lutas Australia Gewonnen via Punten - 05:00
Women's GI / Brown / Black / Professional / 70KG
(Sunday)
2-36
Afgelopen
Nikki Lloyd-Griffiths
Immersion Mixed Martial Arts
Gewonnen via Overgave - 02:53
Miranda Okazima Guigo Jiu Jitsu
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Sunday)
5-35
Afgelopen
Joshua Carcasona-Clemente
Gracie Humaita Australia
Gewonnen via Punten - 04:00
Noah Waldie Alliance Mario Reis
Men's GI / Brown / Professional / 77KG
(Sunday)
2-37
Afgelopen
Ethan Cannon
Peter De Been Jiu Jitsu
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 05:00
Wesley Pacheco Guigo Jiu Jitsu
Men's GI / Purple / Master 3 / 85KG
(Sunday)
1-33
Afgelopen
Fabio Francisco
Iconic Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 05:00
Andrew Walters Ground Control BJJ Academy
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Sunday)
4-37
Afgelopen
Angus Tonkin
Dominance Will-Machado
Gewonnen via Overgave - 04:22
Firat Akdeniz ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Men's GI / Black / Master 2 / 94KG
(Sunday)
3-34
Afgelopen
Sami-nizar Baki
Gracie Humaita Australia
Gewonnen via Punten - 05:00
Daniel Scarlett LEAD BJJ
Men's GI / Black / Master 2 / 69KG
(Sunday)
6-34
Afgelopen
Paulo Polimeno
Flow Martial Arts
Gewonnen via Punten - 05:00
Almiro Barros Dos Santos SJJA Australia
Women's GI / Brown / Black / Professional / 55KG
(Sunday)
5-36
Afgelopen
Shenae McEwan
Gracie Humaita Australia
Candy Heng Fama Gewonnen via Punten - 05:00
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Sunday)
6-32
Afgelopen
Brigitte Massih
Team Perosh Mixed Martial Arts
Skyla Lange LEAD BJJ Gewonnen via Punten - 04:00
Men's GI / Purple / Professional / 94KG
(Sunday)
2-38
Afgelopen
Carl Thiedeke
Carpio Jiu Jitsu
Harry Stankovic Legacy Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Purple / Master 3 / 85KG
(Sunday)
1-34
Afgelopen
Matthew Reilly
Gracie Barra Oceania
Gewonnen via Overgave - 02:25
Vladimir Maljkovic Clube de Lutas Australia
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Sunday)
4-38
Afgelopen
Kenay Santos
Guigo Jiu Jitsu
Jacob Kong Immersion Mixed Martial Arts Gewonnen via Overgave - 00:52
Men's GI / Black / Master 3 / 120KG
(Sunday)
3-35
Afgelopen
Daniel Almeida
LEAD BJJ
Lincoln Hancock Dominance Will-Machado Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Sunday)
1-35
Afgelopen
Roderick Ongpaov
Gracie Humaita Australia
Gewonnen via Overgave - 03:47
Louie Vincent Ngoho SJJA Australia
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Sunday)
6-33
Afgelopen
Harper Taylor
Gracie Barra Oceania
Gewonnen via Overgave - 02:51
Evelien Weeda SJJA Australia
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Sunday)
4-39
Afgelopen
Jack Mcrory
Gracie Barra Oceania
Gewonnen via Punten - 05:00
Nathan Calingao SJJA Australia
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Sunday)
5-37
Afgelopen
Mustafa Tavsancioglu
AUSTRALIAN SUBMISSION ACADEMY
Noah Waldie Alliance Mario Reis Gewonnen via Overgave - 02:25
Men's GI / Brown / Professional / 85KG
(Sunday)
2-41
Afgelopen
Guilherme De Oliveira
Gracie Barra Oceania
Josh Allsopp Art of Jiu Jitsu Gewonnen via Overgave - 03:18
Men's GI / Black / Master 2 / 69KG
(Sunday)
6-35
Afgelopen
Filipe Goncalves Wenceslau
Flow Martial Arts
Pablo Araujo SJJA Australia Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Black / Master 2 / 77KG
(Sunday)
5-38
Afgelopen
Tiago Santa Ritta
Gracie Barra Oceania
Alexandre Valverde Legacy Gewonnen via Punten - 05:00