Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Infant / Yellow / 38KG
(Saturday)
4-8
Ferdig
Simon Popelka
DSC Gym Ceska Trebova
Lorenz Weiszbart Zr Team Association Seier på submission - 02:36
Boys GI / Infant / White - Grey / 34KG
(Saturday)
1-7
Ferdig
Nik Reljic
Škola borilačkih vještina Shaolin
Seier med poeng - 03:00
Maximilian Hoeller Roger Gracie Academy Austria
Boys GI / Kids 2 / White - Grey / 26KG
(Saturday)
3-6
Ferdig
Vedad Velic
Gracie Barra Graz
Raonar Roni Gracie Barra Graz Seier på submission - 01:02
Boys GI / Teen / Grey / 50KG
(Saturday)
5-8
Ferdig
Muhamed Tsokuev
Gremlin Jiu Jitsu
Seier på submission - 01:30
Patrik Bardak Gracie Barra Graz
Boys GI / Junior / Grey / 45KG
(Saturday)
4-9
Ferdig
Jorik Kvapil
Martin Krpan Litija
Abdullah Dudaev Ratiborets Vienna Seier på submission - 00:45
Boys GI / Kids 3 / Grey / 27KG
(Saturday)
3-7
Ferdig
Alexander Ciornii
Ratiborets Vienna
Seier på submission - 00:35
Timur Slieptsov Ratiborets Vienna
Youth Women's GI / White / 63KG
(Saturday)
2-8
Ferdig
Victoria Liebhart
Gracie Barra Graz
Seier på submission - 00:53
Carina Hojas Roger Gracie Academy Austria
Boys GI / Teen / Grey / 62KG
(Saturday)
3-8
Ferdig
Mathias Lebitschnig
Gracie Barra Graz
Seier med poeng - 03:00
Lio Klonowski
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Saturday)
4-10
Ferdig
Abubakar Salgereev
Gremlin Jiu Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Artur Slieptsov Ratiborets Vienna
Boys GI / Junior / White / 45KG
(Saturday)
1-8
Ferdig
Moritz Wassmann
Gracie Barra Graz
Seier med poeng - 03:00
Halid Salgereev Gremlin Jiu Jitsu
Boys GI / Junior / Grey / 50KG
(Saturday)
2-9
Ferdig
Fran Karlovcec
MS Jiu-Jitsu
Ziga Banic Gracie Barra Ljubljana Seier på submission - 02:17
Boys GI / Kids 3 / Grey / 27KG
(Saturday)
3-9
Ferdig
Junaid Juni
Gracie Barra Graz
Seier med poeng - 02:00
Bor Kocmur Gracie Barra Domžale
Girls GI / Junior / Grey / 48KG
(Saturday)
4-11
Ferdig
Kaja Rode
Gracie Barra Domžale
Helena Masata Gremlin Jiu Jitsu Seier på submission - 01:05
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Saturday)
1-9
Ferdig
Alp Simsek
Zr Team Association
Seier på submission - 01:06
Lukas Liebhart Gracie Barra Graz
Boys GI / Teen / Yellow / 56KG
(Saturday)
5-9
Ferdig
Frantisek Krystl
DSC Gym Ceska Trebova
Erik Camargo Pavan Samuel Bjj Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Saturday)
1-10
Ferdig
Malik Gursel
Renzo Gracie Austria
Martin Vuri MS Jiu-Jitsu Seier på submission - 00:37
Boys GI / Teen / Grey / 62KG
(Saturday)
3-10
Ferdig
Jovan Nesovic
Gracie Barra Domžale
Seier med poeng - 03:00
Sebastian Lendl Industry Academy
Girls GI / Teen / Orange/Green / 57KG
(Saturday)
4-12
Ferdig
Karolina Jandova
DSC Gym Ceska Trebova
Seier på submission - 00:19
Juliane Weiszbart Zr Team Association
Boys GI / Teen / Yellow - Orange/Green / 62KG
(Saturday)
4-13
Ferdig
Vito Sencar
Martin Krpan Litija
Sebastian Colic Gracie Barra Graz Seier på submission - 01:34
Boys GI / Junior / White / 45KG
(Saturday)
1-11
Ferdig
Oskar Katzenberger
Gracie Barra Graz
Seier på submission - 02:55
Moritz Wassmann Gracie Barra Graz
Youth Women's GI / White / 63KG
(Saturday)
2-10
Ferdig
Mia Katalenic
MS Jiu-Jitsu
Seier på submission - 00:49
Carina Hojas Roger Gracie Academy Austria
Boys GI / Teen / White / 67KG
(Saturday)
5-10
Ferdig
Julian Wassmann
Gracie Barra Graz
David Hoblaj MS Jiu-Jitsu Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Teen / Grey / 62KG
(Saturday)
3-11
Ferdig
Luka Stancic
Martin Krpan Litija
Seier med poeng - 03:00
Islam Daudov Academy of Champions HQ
Youth Men's GI / White / 66KG
(Saturday)
2-11
Ferdig
Filip Golubic
MS Jiu-Jitsu
Seier på submission - 01:23
Felix Wassmann Gracie Barra Graz
Boys GI / Teen / White / 50KG
(Saturday)
4-14
Ferdig
Damian Saracinov
Ratiborets Vienna
Daniel Kovatchev Zr Team Association Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Teen / White / 72KG
(Saturday)
5-11
Ferdig
Filip Marjanovic
Gremlin Jiu Jitsu
Barbod Farahmand Gremlin Jiu Jitsu Seier på submission - 00:25
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Saturday)
1-12
Ferdig
Lukas Liebhart
Gracie Barra Graz
Malik Gursel Renzo Gracie Austria Seier med poeng - 02:59
Boys GI / Teen / Grey / 62KG
(Saturday)
3-12
Ferdig
Kamil Guliyev
Gracie Barra Graz
Seier med poeng - 03:00
Mathias Lebitschnig Gracie Barra Graz
Youth Men's GI / White / 73KG
(Saturday)
5-12
Ferdig
Philipp Danner
Rilion Gracie Austria
Seier på submission - 03:38
Teo Pranjic MS Jiu-Jitsu
Boys GI / Junior / Grey / 50KG
(Saturday)
2-12
Ferdig
Tykhon Mernenko
Ratiborets Vienna
Seier med poeng - 03:00
Ziga Banic Gracie Barra Ljubljana
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Saturday)
4-15
Ferdig
Jakob Jurjevec
Martin Krpan Litija
Benedikt Zeisler Coelhao Jiu-Jitsu Germany Seier med poeng - 04:00
Girls GI / Teen / White / 63KG
(Saturday)
1-13
Ferdig
Mayra De Vries
Gracie Barra Graz
Clarissa Friedl Gremlin Jiu Jitsu Seier på submission - 01:01