Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-46
Ferdig
Dragos Cobalas
Bucharest Scoala Modern
Mohamed Jaber Six Blades Jiu-Jitsu Seier på submission - 03:14
Boys GI / Teen / White / 50KG
(Saturday)
1-44
Ferdig
Horia Bran
Black Wing Grappling
Seier på submission - 03:00
Claudiu Anca Black Wing Grappling
Youth Men's GI / White / 66KG
(Saturday)
2-39
Ferdig
Gaman Razvan
Absoluto Bjj ( Romania )
Seier på submission - 00:22
Ciorba David Zr Team Association
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Saturday)
1-45
Ferdig
David Burduja
ON-TOP MOLDOVA
Seier på submission - 01:05
Kauan Leites Checkmat International
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-47
Ferdig
Valeriu Satbei
ON-TOP MOLDOVA
Seier på submission - 03:04
Catalin Chirila Icon Romania
Youth Men's GI / White / 66KG
(Saturday)
2-40
Ferdig
Cioineag Cristian
Absoluto Bjj ( Romania )
Seier på submission - 00:53
Bloj Rares ATOS
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Saturday)
1-46
Ferdig
Stanciuleasa Adrian
ATOS
Seier på submission - 04:00
Maier Raul Alexandru Ronin Training Academy
Youth Men's GI / White / 66KG
(Saturday)
2-41
Ferdig
Gaman Razvan
Absoluto Bjj ( Romania )
Pislaru Alex Academia Marinus Focsani Seier med poeng - 04:00
Boys GI / Teen / White / 50KG
(Saturday)
1-47
Ferdig
Boros Ionut
Academia Marinus Focsani
Seier med poeng - 03:00
Horia Bran Black Wing Grappling
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-48
Ferdig
Ovidiu Nicolae
Resilience Romania BJJ
Zamfir Andrei FG Academy Targu Mures Seier med poeng - 05:00
Youth Women's GI / White / 57KG
(Saturday)
2-42
Ferdig
Ioana Chifu
Absoluto Bjj ( Romania )
Seier på submission - 01:32
Ruxandra Bran Black Wing Grappling
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Saturday)
1-48
Ferdig
Bogdan Dorobantu
Bucharest Scoala Modern
Susnea Gabriel Roots System Brasov Seier med poeng - 04:00
Youth Men's GI / White / 66KG
(Saturday)
2-43
Ferdig
Bloj Rares
ATOS
Seier på submission - 03:06
Gaman Razvan Absoluto Bjj ( Romania )
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-49
Ferdig
Nicolai Savriev
ON-TOP MOLDOVA
Mohamed Jaber Six Blades Jiu-Jitsu Seier med poeng - 05:00
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Saturday)
1-49
Ferdig
Constantin Bahor
MatSide BJJ Romania
Seier på submission - 01:27
Matei Godeanu Absoluto Bjj ( Romania )
Youth Men's GI / White / 81KG
(Saturday)
2-44
Ferdig
Mihnea Oprea
MatSide BJJ Romania
Craciun Radu Academia Marinus Focsani Seier på submission - 01:30
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Saturday)
1-50
Ferdig
David Burduja
ON-TOP MOLDOVA
Seier med poeng - 04:00
Stanciuleasa Adrian ATOS
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-50
Ferdig
Valeriu Satbei
ON-TOP MOLDOVA
Seier på submission - 02:36
Zamfir Andrei FG Academy Targu Mures
Men's GI / Black / Professional / 120KG
(Saturday)
2-45
Ferdig
Paulo Brasil Da Silva
Gracie Barra
David Cartwright Khoza Apex Jiu-Jitsu HQ Seier med poeng - 02:30
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-52
Ferdig
Indre Raul Florin
Ronin Training Academy
Vlad Gheorghiu Icon Romania Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 03:37
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
3-51
Ferdig
Marius - Stefan Tunea
Black Wing Grappling
Alexandru Matei Circiu Roots System Brasov Seier med poeng - 05:00
Youth Men's GI / White / 66KG
(Saturday)
2-46
Ferdig
Cioineag Cristian
Absoluto Bjj ( Romania )
Seier på submission - 00:39
Pislaru Alex Academia Marinus Focsani
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Saturday)
1-51
Ferdig
Susnea Gabriel
Roots System Brasov
Seier på submission - 03:27
Constantin Bahor MatSide BJJ Romania
Women's GI / White / Master 1 / 55KG
(Saturday)
2-47
Ferdig
Cristina Barticel
Bucharest Scoala Modern
Seier med poeng - 05:00
Simon Izabela Icon Romania
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-52
Ferdig
Nicolai Savriev
ON-TOP MOLDOVA
Seier på submission - 01:00
Zamfir Andrei FG Academy Targu Mures
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
3-53
Ferdig
Tudor Cobalas
Bucharest Scoala Modern
Seier med poeng - 05:00
Zoltan Gazsore Checkmat International
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Saturday)
1-53
Ferdig
Stanciuleasa Adrian
ATOS
Seier på submission - 02:01
Constantin Bahor MatSide BJJ Romania
Men's GI / Blue / Master 3 / 94KG
(Saturday)
3-54
Ferdig
Morar Cristian
FG Academy Targu Mures
Nicolae Nutu Gracie Barra Bath Uk Seier på submission - 04:02
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
2-48
Ferdig
Al-Zuhairi Nader
Absoluto Bjj ( Romania )
Toni Eduard Vaida Ronin Training Academy Seier på submission - 00:56
Women's GI / White / Master 1 / 55KG
(Saturday)
2-49
Ferdig
Simona Stefanescu
Napoca Jiu Jitsu Academy
Seier på submission - 04:02
Simon Izabela Icon Romania
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-54
Ferdig
Ethan Butterbaugh
Napoca Jiu Jitsu Academy
Gociu George Roots System Brasov Seier med poeng - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-55
Ferdig
Mohamed Jaber
Six Blades Jiu-Jitsu
Seier på submission - 00:32
Valeriu Satbei ON-TOP MOLDOVA