Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Kids 3 / Grey / 32KG
(Day 1)
Ferdig
Sofia Tereshonok
A-Force BJJ International
Vladyslava Bielova ATOS Seier på Walkover
Boys Gi / Junior / Yellow / 66KG
(Day 1)
Ferdig
ROMAN VELKOV
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Seier på Walkover
Andrii Stupak Zr Team Association
Boys Gi / Infant / Yellow / 38KG
(Day 1)
Ferdig
Oleg Melnik
ATOS
Unknown User Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International Seier på Walkover
Boys Gi / Junior / Orange/Green / 41KG
(Day 1)
Ferdig
IHOR PISKORSKYI
Zr Team Association
Seier på Walkover
Konstantin Pysnenko A-Force BJJ International
Boys Gi / Junior / Orange/Green / 41KG
(Day 1)
Ferdig
Oleg Krasnonos
Zr Team Association
Seier på Walkover
Konstantin Pysnenko A-Force BJJ International
Boys Gi / Junior / White / 50KG
(Day 1)
Ferdig
Daniil Kosiak
Checkmat International
Seier på Walkover
Unknown User Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Boys Gi / Junior / White / 50KG
(Day 1)
Ferdig
Unknown User
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Seier på Walkover
Unknown User Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Boys Gi / Infant / White / 42KG
(Day 1)
Ferdig
Ilya Skorobreha
Zr Team Association
Unknown User Kreminskij Zr Team Association Seier på Walkover
Boys Gi / Infant / White / 42KG
(Day 1)
Ferdig
Tymur Kotenko
Zr Team Association
Seier på Walkover
Ilya Skorobreha Zr Team Association
Girls Gi / Junior / White / 48KG
(Day 1)
Ferdig
Daria Egorova
Checkmat International
Seier på Walkover
Unknown User Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Juvenile Gi Male / White / 73KG
(Day 1)
Ferdig
Andrii Khavkin
ATOS
Seier på Walkover
Nikita Gagarin Intelligent Team Ukraine
Juvenile Gi Male / White / 73KG
(Day 1)
Ferdig
Kirill Liutov
ATOS
Seier på Walkover
Nikita Gagarin Intelligent Team Ukraine
Female Gi / Blue / Adult / 70KG
(Day 1)
Ferdig
Yuliia Ishchenko
Zr Team Association
Volha Chaplinskaja Yamasaki Academy Seier på Walkover
Female Gi / Blue / Adult / 70KG
(Day 1)
Ferdig
Virginia Tanova
Zr Team Association
Taisiia Svintsitska Intelligent Team Ukraine Seier på Walkover
Female Gi / Blue / Adult / 70KG
(Day 1)
Ferdig
Yuliia Ishchenko
Zr Team Association
Virginia Tanova Zr Team Association
Male Gi / Blue / Master 2 / 85KG
(Day 1)
Ferdig
Yurii Bieliaiev
Zr Team Association
Seier på Walkover
Sergii Datsenko Wolfgang Heindel Academy
Male Gi / Blue / Master 2 / 85KG
(Day 1)
Ferdig
Vadym Utkin
Zr Team Association
Seier på Walkover
Sergii Datsenko Wolfgang Heindel Academy
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Day 1)
Ferdig
Kosta Tavluj
Checkmat International
Seier på Walkover
OLEKSANDR ZHURAVLOV Sharjah Self-defence Sports Club
Male Gi / White / Master 1 / 120KG
(Day 1)
Ferdig
Ihor Fursieiev
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Gasan Gadgiev FAJR - TEAM Seier på Walkover
Male Gi / White / Master 1 / 120KG
(Day 1)
Ferdig
Aleksandr Kulik
Copacabana Fight Club
Seier på Walkover
Ihor Fursieiev Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Male Gi / White / Adult / 94KG
(Day 1)
Ferdig
Vladyslav Nazarenko
A-Force BJJ International
Seier på Walkover
SERHII SHEVCHENKO ATOS
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(Day 1)
Ferdig
Oleksandr Kostyuk
Zr Team Association
Aleksey Burlutskyy Checkmat International Seier på Walkover
Male Gi / Purple / Adult / 85KG
(Day 1)
Ferdig
Sergej Moskalenko
Checkmat International
Seier på Walkover
Abdulla Bilalov BERKUT Jiu-Jitsu
Male Gi / Purple / Adult / 85KG
(Day 1)
Ferdig
Khachatur Tamaryan
Rio Grappling Club
Seier på Walkover
Abdulla Bilalov BERKUT Jiu-Jitsu
Boys Gi / Kids 2 / Grey / 26KG
(Day 1)
Ferdig
Gleb Tereshonok
A-Force BJJ International
Vadim Matviychuk Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Day 1)
Ferdig
Serhii Kuzmychov
Checkmat International
Maksym Vratskyi BJJODESA Seier på Walkover
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Day 1)
Ferdig
Dmitry Timofieiev
Gracie Barra Birmingham
Woong Kim Seier på Walkover
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Day 1)
Ferdig
Valerii Ivanov
ATOS
Seier på Walkover
Yehor Shtanko Wolfgang Heindel Academy
Boys Gi / Kids 3 / White / 30KG
(Day 1)
Ferdig
Hlieb Starovoitov
BLAKZ Team
Seier på Walkover
Tymofyi Klymenko Zr Team Association
Boys Gi / Kids 2 / White / 20KG
(Day 1)
Ferdig
Dima Lutov
Zr Team Association
Severyn Novoselskyy Zr Team Association Seier på Walkover
Boys Gi / Kids 2 / White / 20KG
(Day 1)
Ferdig
Mikhail Sinyakov
Zr Team Association
Seier på Walkover
Dima Lutov Zr Team Association
Boys Gi / Kids 3 / Grey / 24KG
(Day 1)
Ferdig
Tymofii Serdiuk
Wolfgang Heindel Academy
Seier på Walkover
Kyryll Okhrimenko A-Force BJJ International