Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Purple / Master 1 / Lightweight (Under 69KG)
(Day 1)
3-1
Ferdig
Alessandro Vigliero
Fight Sports
Seier med poeng - 05:00
Musa Tekbasan Team Kaishin
Men's GI / Purple / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Day 1)
1-1
Ferdig
Mahmoud Abouelnas
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Wiktor Szczepaniak Rio Grappling Club Poland Seier med poeng
Women's GI / Purple / Master 1 / Heavyweight (Under 95KG)
(Day 1)
4-1
Ferdig
Gina Breiteryte
Gracie Barra Birmingham
Seier med poeng - 05:00
Claudia Linzmaier Gfteam
Men's GI / Purple / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Day 1)
5-1
Ferdig
Rastislav Zvara
Jiu-Jitsu Academy Bratislava
Seier med poeng - 05:00
Arif Uddin Royal Jiu Jitsu
Women's GI / Purple / Master 1 / Light Featherweight (Under 55KG)
(Day 1)
1-4
Ferdig
SIMONA RINKOVA
Jungle BJJ
Anne Moloney Gracie Barra Trafford Quays Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / Lightweight (Under 69KG)
(Day 1)
3-2
Ferdig
Danial Rezaee
Team Carvalho HQ
Seier på submission - 02:01
Yago Moura Brazilian Power Team International
Men's GI / Purple / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Day 1)
5-2
Ferdig
Richard Hawkins
Gracie Barra Trafford Quays
Yassine Nacro United Fighters - Ferrari Team Seier med poeng - 05:00
Women's GI / Purple / Master 1 / Lightweight (Under 62KG)
(Day 1)
2-1
Ferdig
Sabrina Cara
Anacoreta Jiu Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Liz Pereira Checkmat International
Men's GI / Purple / Master 1 / Lightweight (Under 69KG)
(Day 1)
3-3
Ferdig
Pontus Agren
Frontline Academy
Seier med poeng - 05:00
Cian Murphy Team Felipe Martins
Men's GI / Purple / Master 1 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Day 1)
4-4
Ferdig
Borislav Bogoev
Gfteam
Shane White Checkmat International Seier med poeng - 05:00
Women's GI / Purple / Master 1 / Lightweight (Under 62KG)
(Day 1)
2-2
Ferdig
Rachael Morgan
Rio Grappling Club
Irene Garcia Rivero Mathias Ribeiro Team Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Day 1)
5-3
Ferdig
Ateeque Ahmad
Studio NW2
Seier med poeng - 05:00
Rastislav Zvara Jiu-Jitsu Academy Bratislava
Women's GI / Purple / Master 1 / Heavyweight (Under 95KG)
(Day 1)
4-2
Ferdig
Amanda Vikingsson
Checkmat International
Seier med poeng - 05:00
Claudia Linzmaier Gfteam
Men's GI / Purple / Master 2 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Day 1)
1-7
Ferdig
Dariusz Kalinowski
Zr Team Association
Mustafa Alan Cantagalo Jiu Jitsu London Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Day 1)
4-5
Ferdig
DeVante Johnson-Rose
Zr Team Association
Seier på submission - 01:45
Borislav Bogoev Gfteam
Women's GI / Purple / Master 1 / Lightweight (Under 62KG)
(Day 1)
2-3
Ferdig
Francesca Calcagno
Anacoreta Jiu Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Amber Sorrell Gracie Barra Knightsbridge
Men's GI / Purple / Master 1 / Lightweight (Under 69KG)
(Day 1)
3-4
Ferdig
Salem Alasmar
M.O.D UAE
Seier med poeng - 05:00
Alessandro Vigliero Fight Sports
Women's GI / Purple / Master 1 / Lightweight (Under 62KG)
(Day 1)
2-4
Ferdig
Snezhana Cassar
Avant-Garde BJJ
Ellie Vipond TWENTY FOUR JIU JITSU Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Day 1)
1-2
Ferdig
Kurt Makela
Gracie Barra Knightsbridge
Seier med poeng
Mahmoud Abouelnas Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Men's GI / Purple / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Day 1)
5-4
Ferdig
Yassine Nacro
United Fighters - Ferrari Team
Seier på submission - 04:27
Adilson Silva JSBJJ
Men's GI / Purple / Master 2 / Middleweight (Under 85KG)
(Day 1)
4-7
Ferdig
Juan Jose Perez Aguilar
7 Islands Jiu Jitsu Team
Seier med poeng - 05:00
Victor Hugo De Cirnes Focus Jiu Jitsu
Men's GI / Purple / Master 1 / Lightweight (Under 69KG)
(Day 1)
3-5
Ferdig
Danial Rezaee
Team Carvalho HQ
Pontus Agren Frontline Academy Seier med poeng - 05:00
Women's GI / Purple / Master 1 / Middleweight (Under 70KG)
(Day 1)
5-7
Ferdig
Sabine Giesel
Frontline Academy
Seier på submission - 05:00
Dipika Gurnani The Resistance
Women's GI / Purple / Master 1 / Lightweight (Under 62KG)
(Day 1)
2-5
Ferdig
Sabrina Cara
Anacoreta Jiu Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Irene Garcia Rivero Mathias Ribeiro Team
Women's GI / Purple / Master 1 / Light Featherweight (Under 55KG)
(Day 1)
1-5
Ferdig
Solveig Jaccoud
Tone Up C&F
Seier ved dommeravgjørelse - 06:00
SIMONA RINKOVA Jungle BJJ
Women's GI / Purple / Master 1 / Heavyweight (Under 95KG)
(Day 1)
4-3
Ferdig
Gina Breiteryte
Gracie Barra Birmingham
Amanda Vikingsson Checkmat International Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Day 1)
3-8
Ferdig
George Simos
Gfteam
Maurice Weenink Team Kaishin Seier med poeng - 05:00
Women's GI / Purple / Master 1 / Lightweight (Under 62KG)
(Day 1)
2-6
Ferdig
Francesca Calcagno
Anacoreta Jiu Jitsu
Ellie Vipond TWENTY FOUR JIU JITSU Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Day 1)
5-5
Ferdig
Rastislav Zvara
Jiu-Jitsu Academy Bratislava
Seier på submission - 03:34
Adilson Silva JSBJJ
Men's GI / Purple / Master 1 / Lightweight (Under 69KG)
(Day 1)
3-6
Ferdig
Alessandro Vigliero
Fight Sports
Seier med poeng - 05:00
Danial Rezaee Team Carvalho HQ
Men's GI / Purple / Master 1 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Day 1)
4-6
Ferdig
Shane White
Checkmat International
DeVante Johnson-Rose Zr Team Association Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Day 1)
5-6
Ferdig
Ateeque Ahmad
Studio NW2
Yassine Nacro United Fighters - Ferrari Team Seier med poeng - 05:00