Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls GI / Junior / White - Yellow / 57KG
(Day 2)
1-86
Ferdig
Uelun Munkh Erdene
Dornogovi jiu jitsu
Seier på submission - 02:11
Amirlan Sukhbold Magic 13
Boys GI / Junior / White - Yellow / 78KG
(Day 2)
3-106
Ferdig
Nyamtsengel Galsandorj
Garuda Jiu Jitsu Academy
Seier på submission - 01:51
Temuujin Enkhmyagmar Bayalag club
Boys GI / Junior / White - Yellow / 66KG
(Day 2)
2-85
Ferdig
Urnuunbileg Bayrtuya
Bayalag club
Seier med poeng - 03:00
Bilegdemberel Tsogt Gobi Panthera BJJ
Girls GI / Junior / White / 75KG
(Day 2)
1-89
Ferdig
Anudari Davaajargal
Sukhbaatar aimag
Seier på submission - 02:49
Nasandelger Gundsamba Govisumber Aimag
Boys GI / Teen / White / 42KG
(Day 2)
3-109
Ferdig
Batmunkh Namnansuren
Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Zorigt Uilstuguldur Ralph Gracie Mongolia Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Junior / Grey / 37KG
(Day 2)
1-91
Ferdig
Erkhes Nyamsuren
Bayalag club
Seier på submission - 02:28
Irmuun Tuyabaatar Gobi Panthera BJJ
Boys GI / Junior / Grey / 41KG
(Day 2)
2-87
Ferdig
Khaliun Mandakhnaran
Magic 13
Tuvshin Lkhagvajav Ralph Gracie Mongolia Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Junior / White / 50KG
(Day 2)
2-83
Ferdig
Munhbaatar Erdenebat
Dornogovi jiu jitsu
Seier på submission - 00:15
Usukhbayar Enkhbayar Bayangol sum
Boys GI / Junior / White - Yellow / 78KG
(Day 2)
3-107
Ferdig
Azbayar Nyamtaivan
Magic 13
Seier på submission - 02:18
Temuujin Enkhmyagmar Bayalag club
Boys GI / Junior / White - Yellow / 66KG
(Day 2)
2-86
Ferdig
Temuujin Chinbat
Bayalag club
Seier på submission - 00:27
Urnuunbileg Bayrtuya Bayalag club
Boys GI / Junior / Grey / 41KG
(Day 2)
2-88
Ferdig
Soderdene Munkh Ochir
Magic 13
Seier på submission - 02:14
Tuvshin Lkhagvajav Ralph Gracie Mongolia
Girls GI / Junior / White - Yellow / 57KG
(Day 2)
1-87
Ferdig
Nandinbayr Nymkhuu
Gobi Panthera BJJ
Seier med poeng - 04:00
Mashtuguldur Gan-Erdene Bayankhongor aimag
Boys GI / Teen / White / 42KG
(Day 2)
3-110
Ferdig
Uuganbayar Erdenebayr
ARTE SUAVE BJJ ACADEMY MONGOLIA
Sosorbaram Enhbayar Garuda Jiu Jitsu Academy Seier på submission - 00:54
Boys GI / Junior / Grey / 41KG
(Day 2)
2-89
Ferdig
Gantogs Hatanbaatar
Magic 13
Seier på submission - 00:38
Mungunbagana Usukhjargal Garuda Jiu Jitsu Academy
Girls GI / Junior / White / 75KG
(Day 2)
1-90
Ferdig
Enerel Ider
Genco
Seier med poeng - 03:00
Anudari Davaajargal Sukhbaatar aimag
Boys GI / Teen / White / 42KG
(Day 2)
3-111
Ferdig
Byambatsogt Myagmar
ARTE SUAVE BJJ ACADEMY MONGOLIA
Seier med poeng - 03:00
Zorigt Uilstuguldur Ralph Gracie Mongolia
Boys GI / Junior / Yellow / 34KG
(Day 2)
2-92
Ferdig
Muunkh Erdene Lundeejantsan
Dayan shonkhor
Tsenguunbayar Purevjav Bayalag club Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Junior / Grey / 37KG
(Day 2)
1-92
Ferdig
Bukhchuluun Ankhbayar
Bayankhongor aimag
Azerdene Tsogtbaatar Magic 13 Seier på submission - 01:37
Boys GI / Junior / White - Yellow / 78KG
(Day 2)
3-108
Ferdig
Batbayar Saintumur
Ralph Gracie Mongolia
Seier med poeng - 03:00
Nyamtsengel Galsandorj Garuda Jiu Jitsu Academy
Boys GI / Junior / Grey / 41KG
(Day 2)
2-90
Ferdig
Tuvshin Lkhagvajav
Ralph Gracie Mongolia
Seier med poeng - 03:00
Mungunbagana Usukhjargal Garuda Jiu Jitsu Academy
Boys GI / Junior / Grey / 37KG
(Day 2)
1-93
Ferdig
Telmen Munkhbayar
Bayalag club
Ser Od Chinkhvslen Ralph Gracie Mongolia Seier på submission - 01:32
Boys GI / Teen / White / 42KG
(Day 2)
3-112
Ferdig
Uuganbayar Erdenebayr
ARTE SUAVE BJJ ACADEMY MONGOLIA
Zorigt Uilstuguldur Ralph Gracie Mongolia Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Junior / Grey / 37KG
(Day 2)
1-94
Ferdig
Erkhes Nyamsuren
Bayalag club
Azerdene Tsogtbaatar Magic 13 Seier på submission - 00:35
Boys GI / Junior / Yellow / 34KG
(Day 2)
2-93
Ferdig
Buyankhishig Baatartsogt
Bayalag club
Seier med poeng - 03:00
Muunkh Erdene Lundeejantsan Dayan shonkhor
Boys GI / Junior / Grey / 37KG
(Day 2)
1-95
Ferdig
Ser Od Chinkhvslen
Ralph Gracie Mongolia
Seier med poeng - 03:00
Ulsbold Enkhbat BB Jiu Jitsu Academy
Girls GI / Teen / White - Yellow / 48KG
(Day 2)
3-114
Ferdig
Enkhjin Amarsaikhan
Thunder BJJ Academy
Amarjargal Bayaraa Bayankhongor aimag Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Junior / Yellow / 41KG
(Day 2)
1-98
Ferdig
Aijuun Anar
Garuda Jiu Jitsu Academy
Seier med poeng - 03:00
Gunsar Unubold Garuda Jiu Jitsu Academy
Boys GI / Junior / Yellow / 37KG
(Day 2)
2-95
Ferdig
Gerelmaa Batsuuri
Sukhbaatar aimag
Seier på submission - 02:07
Ariunbold Temuulen Ralph Gracie Mongolia
Girls GI / Teen / White - Yellow / 48KG
(Day 2)
3-115
Ferdig
Barsbold Bujinlkham
Bayankhongor aimag
Altangerel Ganzul Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Junior / Grey / 37KG
(Day 2)
1-96
Ferdig
Erkhes Nyamsuren
Bayalag club
Seier på submission - 01:57
Ulsbold Enkhbat BB Jiu Jitsu Academy
Boys GI / Junior / Yellow / 41KG
(Day 2)
1-99
Ferdig
Esuhei Buyanjargal
Garuda Jiu Jitsu Academy
Seier med poeng - 03:00
Zolboo Munkhbayar Garuda Jiu Jitsu Academy
Boys GI / Junior / Grey / 41KG
(Day 2)
2-91
Ferdig
Soderdene Munkh Ochir
Magic 13
Seier med poeng - 04:00
Gantogs Hatanbaatar Magic 13