Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls GI / Teen / Grey / 40KG
(Day 2)
4-67
Ferdig
ZAINAB KHAMIS MAHDI ALBLOOSHI
Aaf 17 - Maryam Bint Sultan School
Seier med poeng - 03:00
Almaha Rashed Aldhaheri Aaf 26 - Um Al Emarat School
Girls GI / Teen / Yellow / 40KG
(Day 2)
6-59
Ferdig
Shima Hamood Alnaamani
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 03:00
Alyazia Alhammadi ADMA
Girls GI / Junior / Yellow / 63KG
(Day 2)
5-51
Ferdig
Aisha Alhammadi
Sharjah Self-defence Sports Club
Amaris Villanueva SJJA Australia Seier på submission - 01:14
Girls GI / Teen / Yellow / 57KG
(Day 2)
8-51
Ferdig
Hneen Alkhoori
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Brigitte De Luca Gfteam Seier med poeng - 03:56
Girls GI / Teen / Grey / 44KG
(Day 2)
4-63
Ferdig
Azza Salem
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 02:47
Hanan Khalid Alhasani Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Girls GI / Teen / Orange/Green / 48KG
(Day 2)
6-57
Ferdig
Aliria Mendes Da Conceicao
Youngzilion Jiu-Jitsu
Seier på submission - 02:33
Erdenebulgan Purevtseren Mongolian National Team
Girls GI / Teen / Yellow / 57KG
(Day 2)
8-52
Ferdig
Ayaulym Dossymzhankyzy
M.O.D UAE
Seier på submission - 00:34
Olivia Marlow Gracie Barra Arnold
Girls GI / Junior / Grey / 40KG
(Day 2)
5-56
Ferdig
Jolie Zayat
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 03:00
Rafaella Kulzer Sharjah Self-defence Sports Club
Girls GI / Teen / Yellow / 48KG
(Day 2)
7-56
Ferdig
Alanood Atwi
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Kaelyn Liddell Gracie Barra Hunter Valley Seier på submission - 03:28
Girls GI / Teen / Grey / 44KG
(Day 2)
4-64
Ferdig
Shouq Alnofeli
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 03:00
Aaesha Khalifa Al Ain Jiu-Jitsu Club
Girls GI / Junior / Grey / 40KG
(Day 2)
5-57
Ferdig
Bekmurzina Dariya
Kazakhstan National Team
Casilda Guillen Mathias Ribeiro Team Seier på submission - 02:09
Girls GI / Teen / Yellow / 48KG
(Day 2)
7-57
Ferdig
Jamilya Serik
Kazakhstan National Team
Adina Bolatova M.O.D UAE Seier med poeng - 03:00
Girls GI / Teen / Orange/Green / 52KG
(Day 2)
6-62
Ferdig
Karolina Jandova
DSC Gym Ceska Trebova
Dilara Esmagambetova ADMA Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 02:09
Girls GI / Teen / Yellow / 52KG
(Day 2)
7-60
Ferdig
Asma Tariq Al Yafai
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 01:53
Alyasia Younis Abdulla Almeqbaali Aaf 25 - Al Zayediya School - Girls
Girls GI / Teen / Yellow / 40KG
(Day 2)
6-60
Ferdig
MAITHA AHMED ALI RASHED ALNEYADI
Aaf 17 - Maryam Bint Sultan School
Seier med poeng - 03:00
Alyazia Alhammadi ADMA
Girls GI / Junior / Grey / 40KG
(Day 2)
5-58
Ferdig
AMNA JASEM ALHOSANI
AL BAHEYA SCHOOL
Seier med poeng - 03:00
ALYAZIA AHMED ALALI AL BAHEYA SCHOOL
Girls GI / Teen / Grey / 40KG
(Day 2)
4-69
Ferdig
Erkezhan Assyl
ATRIXION COMBAT SPORTS
Seier på submission - 01:38
ZAINAB KHAMIS MAHDI ALBLOOSHI Aaf 17 - Maryam Bint Sultan School
Girls GI / Teen / Grey / 40KG
(Day 2)
4-68
Ferdig
Lejla Sarapieva
As Mansur Team Academy
Seier på submission - 01:20
Almaha Rashed Aldhaheri Aaf 26 - Um Al Emarat School
Girls GI / Teen / Orange/Green / 52KG
(Day 2)
6-64
Ferdig
Ariadne Medina
ATRIXION COMBAT SPORTS
Seier med poeng - 03:00
TIFANI SANTOS Guetho Jiu Jitsu
Girls GI / Junior / Grey / 40KG
(Day 2)
5-59
Ferdig
Jolie Zayat
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 03:00
Casilda Guillen Mathias Ribeiro Team
Girls GI / Teen / Yellow / 48KG
(Day 2)
7-58
Ferdig
Alanood Atwi
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Jamilya Serik Kazakhstan National Team Seier med poeng - 03:00
Girls GI / Teen / Yellow / 40KG
(Day 2)
6-61
Ferdig
Ayesha Qureshi
Grand Union Jiu Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Shima Hamood Alnaamani Baniyas Jiu-Jitsu Club
Girls GI / Teen / Grey / 52KG
(Day 2)
5-62
Ferdig
Maryam Bouars
Antara Jiu Jitsu Academy
Azaliya Kulshikenova Mario Bros BJJ Kazakhstan Seier med poeng - 03:00
Girls GI / Teen / Yellow / 48KG
(Day 2)
7-59
Ferdig
Kaelyn Liddell
Gracie Barra Hunter Valley
Seier med poeng - 03:00
Adina Bolatova M.O.D UAE
Girls GI / Teen / Orange/Green / 52KG
(Day 2)
6-63
Ferdig
Aisha Yerlankyzy
Kazakhstan National Team
Seier på submission - 02:26
Dilara Esmagambetova ADMA
Girls GI / Teen / Yellow / 52KG
(Day 2)
7-61
Ferdig
Tia Tellus
Pslpb Cicero Costha
Erkhsaran Purevsukh Mongolian National Team Seier på submission - 00:38
Girls GI / Junior / Grey / 40KG
(Day 2)
5-60
Ferdig
ALYAZIA AHMED ALALI
AL BAHEYA SCHOOL
Casilda Guillen Mathias Ribeiro Team Seier på submission - 02:06
Girls GI / Teen / Yellow / 52KG
(Day 2)
7-62
Ferdig
Wadima Mohammed Alkaabi
Aaf 17 - Maryam Bint Sultan School
Asma Tariq Al Yafai Al Jazira Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 02:33
Girls GI / Teen / Orange/Green / 57KG
(Day 2)
6-67
Ferdig
Vitoria Dias
Focus Jiu Jitsu
Maya Ishakat Samy Al Jamal / Fit Jiu-Jitsu Seier med poeng - 03:00
Girls GI / Teen / Yellow / 52KG
(Day 2)
7-63
Ferdig
ALIA JUMA OBAID HAMARAIN ALDHAHERI
Aaf 17 - Maryam Bint Sultan School
Sana Timmerman BBJJA Team Seier på submission - 01:51
Girls GI / Teen / Grey / 52KG
(Day 2)
5-64
Ferdig
Sarah Bouars
Antara Jiu Jitsu Academy
Enkhzul Enkhtuya Ikh Shavi dojo Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
Girls GI / Teen / Orange/Green / 57KG
(Day 2)
6-68
Ferdig
Aizere Kanat
Armjj International Team
Seier med poeng - 03:00
Iris Garcia Team Gil Catarino