Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Day 1)
1-13
Ferdig
Eduardo Osorio
Zr Team Association
Seier på submission - 00:53
Rodrigo Pacheco Under Pressure BJJ
Boys GI / Kids 2 / Grey / 23KG
(Day 1)
3-3
Ferdig
Martim Conceicao
Gracie Barra
Tomas Heleno Icon Jiu-Jitsu Team - International Seier med poeng - 02:00
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Day 1)
7-10
Ferdig
Ali Africawala
Gracie Barra
Seier på submission - 03:05
Bernardo Pinto Familia Andre Marola
Boys GI / Teen / Grey - Yellow / 46KG
(Day 1)
4-9
Ferdig
Joao Enoq
Zr Team Association
Joao Querido KARKARA BJJ Seier på submission - 02:31
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Day 1)
6-15
Ferdig
Mia Montesinos Perdomo
ATRIXION PHILIPPINES
Seier på submission - 00:43
Catarina Oliveira Associação Pantera House Jiu-jitsu
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Day 1)
1-9
Ferdig
Joao Cordeiro
Carlson Gracie Portugal
Seier på submission - 01:23
Makar Piskarev Gracie Barra
Boys GI / Teen / Orange/Green / 67KG
(Day 1)
5-12
Ferdig
Eulice Diogo
AMA JIU-JITSU TEAM - Alexandre Machado Association
Rodrigo Santos Checkmat International Seier på submission - 02:42
Boys GI / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
6-5
Ferdig
Henrique Santos
Zr Team Association
Evandro Furtado Brazilian Power Team International Seier på submission - 01:54
Girls GI / Kids 3 / Grey / 44KG
(Day 1)
1-12
Ferdig
Giullia Mendes
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Seier på submission - 00:55
Elise Lorenowicz Team Nogueira Dubai
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Day 1)
5-10
Ferdig
Artur Slieptsov
Gracie Barra
Seier på submission - 00:34
Tomas Alves Zr Team Association
Girls GI / Teen / White / 57KG
(Day 1)
7-7
Ferdig
Isabella Silva
Gracie Barra
Eva Batista Gracie Barra Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Teen / Yellow / 62KG
(Day 1)
2-12
Ferdig
Mauro Veiga
Fight Nation International
Seier med poeng - 03:00
Rubio Ventura Alexandre Zr Team Association
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Day 1)
1-14
Ferdig
Eric Loiperdinger Teixeira Da Silva
Gracie Barra
Seier på submission - 00:23
Rodrigo Pacheco Under Pressure BJJ
Girls GI / Junior / Orange/Green / 52KG
(Day 1)
4-7
Ferdig
Beatriz Sanches
Fight Nation International
Mariana Almeida ATOS Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Kids 2 / Grey / 26KG
(Day 1)
2-7
Ferdig
Lourenco Mota
AMA JIU-JITSU TEAM - Alexandre Machado Association
Seier på submission - 01:00
Matias Attolini Salgado Brazilian Power Team International
Boys GI / Teen / Yellow / 56KG
(Day 1)
1-16
Ferdig
Vasco Freitas
Gfteam
Seier på submission
Gabriel Cordeiro Carlson Gracie Portugal
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Day 1)
7-11
Ferdig
Ruben Antonas
Brazilian Power Team International
Tiago Alfredo Z1 Academy Seier med poeng - 04:00
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Day 1)
3-13
Ferdig
Bernardo Mendonca
Wish Roll
Seier med poeng - 03:00
Flavio Vicente Brazilian Power Team International
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Day 1)
6-12
Ferdig
Marco Castro
Zr Team Association
Seier med poeng - 03:00
Matheus Silva Fusion Studio Team
Boys GI / Teen / Orange/Green / 67KG
(Day 1)
5-13
Ferdig
Lucas Bezerra
Zr Team Association
Seier med poeng - 03:34
Mauricio Pereira Icon Jiu-Jitsu Team - International
Boys GI / Teen / Yellow / 50KG
(Day 1)
2-13
Ferdig
Francisco Silva
Marcial Academy
Seier på submission - 00:50
Rui Costa Brazilian Power Team International
Girls GI / Junior / Yellow / 44KG
(Day 1)
6-9
Ferdig
Barbara Ribeiro
Focus Jiu Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Laura Garcia Fight Nation International
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Day 1)
3-6
Ferdig
Vicente Matos
Gracie Barra
Petrus Franchini Oliveira Brazilian Power Team International Seier på submission - 01:03
Boys GI / Teen / Grey - Yellow / 46KG
(Day 1)
4-10
Ferdig
Enzo Gusmao
Gracie Barra
Seier på submission - 01:10
Joao Querido KARKARA BJJ
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Day 1)
5-11
Ferdig
Gabriel Torcato
Gracie Barra
Artur Slieptsov Gracie Barra Seier på submission - 00:55
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Day 1)
3-14
Ferdig
Rafael Areas
Zr Team Association
Seier med poeng - 03:00
Flavio Vicente Brazilian Power Team International
Youth Men's GI / White / 60KG
(Day 1)
4-12
Ferdig
Thomas Signor Sarhan
Zr Team Association
Gustavo Ferreira Rubik Jiu Jitsu Team Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 03:39
Boys GI / Kids 2 / Grey / 26KG
(Day 1)
Ferdig
Henrique Guerreiro
Gracie Barra
Martim Meias Isakov AMA JIU-JITSU TEAM - Alexandre Machado Association Seier på Walkover
Boys GI / Teen / Yellow / 56KG
(Day 1)
1-17
Ferdig
Nicolas Pereira
Gracie Barra
Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
Enzo Correia Zr Team Association
Girls GI / Teen / Orange/Green / 68KG
(Day 1)
5-16
Ferdig
Mirella Monteiro
Fusion Studio Team
Seier på submission - 00:25
Michelle Quevedo Marcial Academy
Girls GI / Teen / Orange/Green / 68KG
(Day 1)
5-17
Ferdig
Fabiana Martins
Fusion Studio Team
Juliana Martins Alliance Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Day 1)
1-15
Ferdig
Eduardo Osorio
Zr Team Association
Eric Loiperdinger Teixeira Da Silva Gracie Barra Seier på submission - 00:53