Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Teen / Yellow / 72KG
(Day 2)
3-25
Ferdig
Dylan Cottle
Pslpb Cicero Costha
Sebastiaan Sevenster Rio Grappling Club Iron Grip Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Teen / Grey - Yellow / 42KG
(Day 2)
1-23
Ferdig
Luke Engelbrecht
Apex Jiu Jitsu Cape Town
Seier på submission - 00:41
Caden De Villiers Apex Jiu Jitsu Cape Town
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Day 2)
2-26
Ferdig
Luke Benjamin Saayman
Pesfa
Lauriandro Da Costa Brazilian Power Team International Seier på submission - 03:12
Youth Men's GI / White / 73KG
(Day 2)
3-26
Ferdig
Werlo Van Dyk
Rio Grappling Club Africa
Seier med poeng - 04:00
Stehan Dixon Trident Fight Centre
Youth Men's GI / White / 66KG
(Day 2)
1-25
Ferdig
Sebastian Botha
Rio Grappling Club Iron Grip
Geanny Fernandes Z1 Academy Seier på submission - 02:22
Boys GI / Teen / White / 67KG
(Day 2)
1-21
Ferdig
Edzard Human
Sbg Cape Town
Seier på submission - 01:59
Joshua Stephenson Pride Fighting Academy
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Day 2)
2-29
Ferdig
Tyler Lazarus
Gracie Barra Melrose
Ricardo Baptista Maximillian Jiu Jitsu Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Boys GI / Teen / Grey - Yellow / 42KG
(Day 2)
1-24
Ferdig
Imange Mahlukani
Sbg Cape Town
Luke Engelbrecht Apex Jiu Jitsu Cape Town Seier på submission - 00:43
Youth Men's GI / White / 73KG
(Day 2)
3-27
Ferdig
Junior Lumkwana
Rio Grappling Club Africa
Seier med poeng - 04:00
Thomas Hitchcock Rio Grappling Club Iron Grip
Youth Men's GI / White / 66KG
(Day 2)
1-26
Ferdig
Jesse Salt
Pesfa
Seier på submission - 00:40
Sebastian Botha Rio Grappling Club Iron Grip
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Day 2)
3-30
Ferdig
Emma Kemp
Trident Fight Centre
Yura Ataide Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu Seier på submission - 01:04
Youth Men's GI / White / 73KG
(Day 2)
3-28
Ferdig
Stehan Dixon
Trident Fight Centre
Thomas Hitchcock Rio Grappling Club Iron Grip Seier med poeng - 04:00
Youth Men's GI / White / 81KG
(Day 2)
2-30
Ferdig
Eric Visser
Rio Grappling Club Iron Grip
Seier med poeng - 04:00
Alexio Goncalves 1610 BJJ Brotherhood
Youth Men's GI / White / 66KG
(Day 2)
1-27
Ferdig
Geanny Fernandes
Z1 Academy
Seier på submission - 00:10
Jesse Salt Pesfa
Youth Men's GI / Blue / 81KG
(Day 2)
3-54
Ferdig
Aidan Lynch
Rio Grappling Club Iron Grip
Seier på submission - 00:47
Ben Hirschberg Sbg Cape Town
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Day 2)
3-31
Ferdig
Eva McDarby
Sbg Cape Town
Emma Kemp Trident Fight Centre Seier med poeng - 04:00
Youth Men's GI / White / 73KG
(Day 2)
3-29
Ferdig
Werlo Van Dyk
Rio Grappling Club Africa
Junior Lumkwana Rio Grappling Club Africa Seier med poeng - 04:00
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Day 2)
3-32
Ferdig
Yura Ataide
Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu
Seier på submission - 01:13
Emma Kemp Trident Fight Centre
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 2)
1-28
Ferdig
Erouan Tanguy
Sbg Cape Town
Brynton Van Gein Maximillian Jiu Jitsu Seier på submission - 00:45
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 62KG
(Day 2)
2-31
Ferdig
Agostinho Quintas
Kings Jiu-Jitsu Luanda
Seier med poeng - 05:00
Seth Campbell Gracie Jiu Jitsu Cape Town
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 2)
3-33
Ferdig
Ryan Cockeran
Pride Fighting Academy
Seier på submission - 03:08
Jaymie Van Der Merwe Pesfa
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 2)
1-29
Ferdig
Dylan Mantel
Trident Fight Centre
Justin Els Madfit MMA Seier på submission - 03:59
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 2)
Ferdig
Khanyo Phiko Maqam
Pesfa
Seier på Walkover
Devon Vermaak Excellence School of Jiu Jitsu PE
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 2)
2-32
Ferdig
Louw Nel
Rio Grappling Club Africa
Petre Beukes Renzo Gracie Academy Cape Town Seier på submission - 04:54
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 2)
3-34
Ferdig
Christian Deare
Tupi Jiu-Jitsu
Khanyo Phiko Maqam Pesfa Seier på submission - 04:01
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 2)
1-30
Ferdig
Lazslo Allmayer
Maximillian Jiu Jitsu
Hanco Strydom Rio Grappling Club Africa Seier på submission - 00:29
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 2)
1-31
Ferdig
Byron Lilford
WSG (Wiekus Swart Grappling)
Seier på submission - 04:19
Tyler Wilds Rio Grappling Club Iron Grip
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 2)
3-35
Ferdig
Ryan Cockeran
Pride Fighting Academy
Seier på submission - 02:30
Sebastian Du Toit Maximillian Jiu Jitsu
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 2)
2-34
Ferdig
Colby Roberts Baxter
Rio Grappling Club Africa
Seier med poeng - 05:00
Tristan Wallace Apex Jiu Jitsu Cape Town
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 94KG
(Day 2)
3-38
Ferdig
Jason Du Randt
Pesfa
Seier på submission - 01:35
Lafras Dunn Rio Grappling Club Africa
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 2)
2-33
Ferdig
Mauro Simao
Tupi Jiu-Jitsu
Petre Beukes Renzo Gracie Academy Cape Town Seier på submission - 02:53
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 2)
1-32
Ferdig
Mago Mutabi
Pride Fighting Academy
Brynton Van Gein Maximillian Jiu Jitsu Seier med poeng - 05:00