Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Teen / Grey / 72KG
(Friday)
1-36
Ferdig
Ahmed Maher Salma Allouh
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 03:00
Khalfan Ali Al Zeedi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / Grey / 50KG
(Friday)
2-31
Ferdig
Rashed Alharthi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 03:00
Suoud Alhammadi Baniyas Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Friday)
3-36
Ferdig
Idan Ataly
Soul Fighters AB
Seier på submission - 02:22
Abdulla Andeez Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / Grey / 56KG
(Friday)
7-33
Ferdig
Hadi Alnukari
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Omar Younis Alraeesi Sharjah Self-defence Sports Club Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Teen / Orange/Green / 42KG
(Friday)
4-34
Ferdig
Lion Cohen
Soul Fighters AB
Iliyas Baltagazy Satti Lux Stroy Seier på submission - 01:40
Boys GI / Teen / Grey / 50KG
(Friday)
2-32
Ferdig
Mohamed Abdou Elkashef
Sharjah Self-defence Sports Club
Seier på submission - 00:44
Abdulla Khalaf Aldhaheri Al Ain Jiu-Jitsu Club
Girls GI / Teen / Grey / 52KG
(Friday)
1-33
Ferdig
Reem Omar Alkaabi
Aaf 24 - Um Kulthoom School
Seier med poeng - 03:00
Tahra Wahabi Baniyas Jiu-Jitsu Club
Girls GI / Teen / Orange/Green / 44KG
(Friday)
4-35
Ferdig
Malika Salimova
ATRIXION
Ghala Mohamed Alhammadi PALMS SPORTS - TEAM 777 Seier på submission - 02:06
Boys GI / Teen / Grey / 46KG
(Friday)
5-36
Ferdig
Obaid Albustani
Sharjah Self-defence Sports Club
Seier med poeng - 03:07
Rolan Zaiyr PALMS SPORTS - TEAM 777
Boys GI / Teen / Grey / 62KG
(Friday)
6-33
Ferdig
Saleh Saeed Alafeefi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Ahmed Alzaabi Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Teen / Grey / 50KG
(Friday)
2-33
Ferdig
Waleed Alhaidari
Riyadh Combat- Riyadh Bjj Team
Seier med poeng - 03:00
Rashed Alharthi Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / Grey / 56KG
(Friday)
Ferdig
Abdulaziz Ahmed Alhosani
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Salem Mohamed Alqubaisi Al Ain Jiu-Jitsu Club Seier på Walkover
Boys GI / Teen / Grey / 56KG
(Friday)
7-31
Ferdig
Salem Mohamed Alqubaisi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 00:12
Santiago Andrade Dubai Police HQ
Boys GI / Junior / Yellow / 41KG
(Friday)
6-31
Ferdig
Adam Said Musleh
Sharjah Self-defence Sports Club
Seier på submission - 02:13
Ali Mohamad Ali Alnajar Sharjah Self-defence Sports Club
Boys GI / Teen / Yellow / 62KG
(Friday)
5-41
Ferdig
Nurtilek Marshalkhan
ATRIXION
Seier med poeng - 03:00
Marwan Hakam Ibrahim Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / Grey / 38KG
(Friday)
1-30
Ferdig
Mohammed Marwan ALMARRI
Sharjah Self-defence Sports Club
Mohammad Mutawe Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy Seier på submission - 01:11
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Friday)
3-37
Ferdig
Roi Shtoff
Soul Fighters AB
Khaled Waleed Hussein Sharjah Self-defence Sports Club Seier på submission - 01:33
Boys GI / Teen / Grey / 56KG
(Friday)
7-35
Ferdig
Mohammad Atif Alassal
PALMS SPORTS - TEAM 777
Omar Younis Alraeesi Sharjah Self-defence Sports Club Seier med poeng - 03:00
Girls GI / Teen / Yellow / 52KG
(Friday)
3-34
Ferdig
Asma Tariq Al Yafai
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Hneen Alkhoori Baniyas Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Teen / Grey / 62KG
(Friday)
6-34
Ferdig
Hareb Omar Bahaisami
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Humaidan Alzaabi Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy Seier med poeng - 03:00
Girls GI / Teen / Yellow / 48KG
(Friday)
4-32
Ferdig
Khulood Eskandar Al Taher
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Najla Hashem Baniyas Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 00:44
Boys GI / Teen / Grey / 38KG
(Friday)
1-31
Ferdig
Abdulrahman Taher
M.O.D UAE
Hamed Abdulla Alshamsi Al Ain Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 00:38
Boys GI / Teen / Orange/Green / 56KG
(Friday)
4-36
Ferdig
Ayman Halabi
Soul Fighters AB
Harib Alhammadi Sharjah Self-defence Sports Club Seier på submission - 00:28
Girls GI / Teen / Grey / 63KG
(Friday)
2-37
Ferdig
Maria Camila Higino
PALMS SPORTS - TEAM 777
Seier med poeng - 03:00
Fayeza Nasser Alabedi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Girls GI / Teen / Grey / 57KG
(Friday)
5-38
Ferdig
Hind Ahmed Hamad Saeed Alnuaimi
Al Ain Model
Menna Hussein Rabie Al Ain Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Teen / Grey / 72KG
(Friday)
1-37
Ferdig
Hamzeh Al Haj Ali
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Seier med poeng - 03:00
Layeth Bachar M.O.D UAE
Boys GI / Teen / Grey / 56KG
(Friday)
7-34
Ferdig
Hamad Abdulla Saeed Alkalbani
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Salem Mohamed Alqubaisi Al Ain Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 02:05
Boys GI / Teen / Grey / 46KG
(Friday)
5-37
Ferdig
Osman Yergali
Satti Lux Stroy
Jafar Ahmed Maali Sharjah Self-defence Sports Club Seier med poeng - 03:00
Girls GI / Teen / Yellow / 48KG
(Friday)
4-33
Ferdig
Shahad Omar Alseqetri
Sharjah Self-defence Sports Club
Alanood Atwi Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Teen / Grey / 50KG
(Friday)
2-34
Ferdig
Mohamed Abdou Elkashef
Sharjah Self-defence Sports Club
Seier på submission - 01:46
Mater Al Ahbabi ADMA
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Friday)
3-38
Ferdig
Abdullah Qahtan
Endure Jiu Jitsu
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 01:58
Mohamed Mounes Ali Baniyas Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / Grey / 62KG
(Friday)
6-35
Ferdig
Buti Marwan Buti Ahmed Alqubaisi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Yousef Alkhoori Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy Seier med poeng - 03:00