Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Saturday)
4-7
Ferdig
Youssef Othman
Warriors of jiujitsu woj
Seier på submission - 01:03
AHMED KHALED Egyptian Samurai Team
Boys GI / Kids 3 / White / 30KG
(Saturday)
5-3
Ferdig
Eyad Ashraf
Polaris academy
Marwan Saeed GRIPS JIU JITSU ACADEMY Seier med poeng - 02:00
Boys GI / Junior / White / 45KG
(Saturday)
4-10
Ferdig
Saif Karem
Egyptian Samurai Team
Seier på submission - 02:38
Abdoulhayi-Lqayoum Bervin-Chetoui Pslpb Cicero Costha
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Saturday)
5-7
Ferdig
Zaid Alsulaiteen
Kuwait Jiu-Jitsu Academy
Seier på submission - 00:45
Mohamed Homos Polaris academy
Boys GI / Infant / White / 42KG
(Saturday)
2-6
Ferdig
Kareem Elqammash
Polaris academy
Seier med poeng - 03:00
Mansour Abd Elhafez Polaris academy
Boys GI / Kids 3 / White / 27KG
(Saturday)
1-4
Ferdig
Abdulaziz Alsulaiteen
Kuwait Jiu-Jitsu Academy
Seier på submission - 01:23
Abderrahmane Leghmizi Pslpb Cicero Costha
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Saturday)
3-6
Ferdig
Seif Eladl
ATRIXION
Seier med poeng - 03:00
Omar El-hosiny Egyptian Samurai Team
Youth Men's GI / White / 73KG
(Saturday)
2-10
Ferdig
Yassin Ali
Egyptian Samurai Team
Omar Soltan Polaris academy Seier på submission - 01:24
Boys GI / Kids 3 / White / 30KG
(Saturday)
5-4
Ferdig
Ahmed Alkhoori
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Marwan Saeed GRIPS JIU JITSU ACADEMY Seier på submission - 00:39
Youth Men's GI / White / 73KG
(Saturday)
2-11
Ferdig
Omar Noshi
Pslpb Cicero Costha
Seier med poeng - 04:00
Ziad Abd Elhakeem Polaris academy
Boys GI / Infant / White / 27KG
(Saturday)
1-7
Ferdig
Yosif Aboshaala
Zr Team Association
Issac Ali Leghmizi Pslpb Cicero Costha Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Saturday)
5-8
Ferdig
Taj Samawi
Pslpb Cicero Costha
Zaid Alsulaiteen Kuwait Jiu-Jitsu Academy Seier på submission - 01:35
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Saturday)
4-8
Ferdig
Maheb Hassan Mahmoud
Polaris academy
Seier med poeng - 02:00
Youssef Othman Warriors of jiujitsu woj
Youth Women's GI / Blue / 52KG
(Saturday)
3-7
Ferdig
Meera Sultan Ahmed Shraim
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Hissa Alyassi Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy Seier med poeng - 04:00
Boys GI / Junior / White / 50KG
(Saturday)
4-13
Ferdig
Omar Abdulrahman
Egyptian Samurai Team
Seier på submission - 00:32
Mohammedolfatih Al-Daheri Brasa Russia
Youth Men's GI / White / 73KG
(Saturday)
2-12
Ferdig
Anas Ebrahem
Egyptian Samurai Team
Seier med poeng - 04:00
Mohammed Rezzag Mahcene Pslpb Cicero Costha
Boys GI / Junior / Grey / 37KG
(Saturday)
1-9
Ferdig
Abdullah Rezzag Mahcene
Pslpb Cicero Costha
Seier på submission - 00:26
Moustafa Abo Habiba Zr Team Association
Boys GI / Junior / White / 34KG
(Saturday)
5-11
Ferdig
Abdallah Ismail Syoud
Pslpb Cicero Costha
Seier på Walkover - 00:00
Mohamed Ahmed Abed Rabbo Egyptian Team
Boys GI / Infant / Yellow / 46KG
(Saturday)
3-8
Ferdig
Yassin Bayoumy
Egyptian Samurai Team
Seier med poeng - 03:00
Eyad Sabry Zr Team Association
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Saturday)
5-12
Ferdig
Momen Yassin
Polaris academy
Seier på submission - 00:15
Ali Amir Egyptian Samurai Team
Boys GI / Teen / White / 72KG
(Saturday)
1-10
Ferdig
Anas Ezat
ATRIXION
Seier på submission - 02:36
Musa Islam Anubis Jiu Jitsu
Boys GI / Junior / White / 45KG
(Saturday)
4-11
Ferdig
Marwan Ahmed
Egyptian Samurai Team
Seier med poeng - 03:00
Abdoulhayi-Lqayoum Bervin-Chetoui Pslpb Cicero Costha
Boys GI / Teen / Orange/Green / 50KG
(Saturday)
3-10
Ferdig
Khaled Habab
Riyadh Combat- Riyadh Bjj Team
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 01:08
Abdurrahman Al-Daheri Brasa Russia
Boys GI / Teen / White / 84KG
(Saturday)
2-16
Ferdig
Hashem El Ghamry
Warriors of jiujitsu woj
Adam Arsanukaev Brasa Russia Seier med poeng - 02:58
Boys GI / Teen / Grey / 56KG
(Saturday)
5-13
Ferdig
Ibrhim Elghady
GRIPS JIU JITSU ACADEMY
Abd Ar Rahman Babaic Warriors of jiujitsu woj Seier med poeng - 03:00
Youth Men's GI / White / 81KG
(Saturday)
1-11
Ferdig
Ahmad Soliman
International Jiu Jitsu Center
Momen Elmozey Zr Team Association Seier på submission - 01:23
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Saturday)
4-14
Ferdig
Belal Hassan
GRIPS JIU JITSU ACADEMY
Seier på submission - 00:38
Ibrahim Syoud Pslpb Cicero Costha
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Saturday)
3-9
Ferdig
Abdullah Belal
Egyptian Samurai Team
Seier med poeng - 03:00
ABDURAKHMAN AMANZHOL Pslpb Cicero Costha
Boys GI / Junior / White / 45KG
(Saturday)
4-12
Ferdig
Malek Rashwan
Egyptian Team
Seier med poeng - 03:00
Saif Karem Egyptian Samurai Team
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Saturday)
3-12
Ferdig
Mohammed Mounes
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 00:36
Omar El-hosiny Egyptian Samurai Team
Youth Men's GI / White / 81KG
(Saturday)
1-12
Ferdig
Bashir Jouda
Pslpb Cicero Costha
Seier på submission - 00:31
Kareem Bakr Warriors of jiujitsu woj
Youth Men's GI / White / 73KG
(Saturday)
2-14
Ferdig
Omar Soltan
Polaris academy
Seier på submission - 02:59
Omar Noshi Pslpb Cicero Costha