Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Friday)
4-18
Ferdig
Heverton Francisca
Gracie Barra
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 00:41
Adriano MacHado Floripa Top Fight
Boys GI / Kids 3 / Grey / 27KG
(Friday)
1-39
Ferdig
Davi Augusto De Freitas Kleinschmidt
Reinel Spyker Jiu-jitsu
Benjamim Ferrari Checkmat International Seier på submission - 00:16
Boys GI / Teen / Yellow / 50KG
(Friday)
6-32
Ferdig
Gabriel Cunha Silva
Carlson Gracie Team
Jackson Siqueira Gracie Barra Seier på submission - 01:06
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Friday)
2-15
Ferdig
JULIO CESAR PINHEIRO VILHENA
Coelho Jiu-Jitsu International Team
Seier på submission - 02:51
Bernardo Rodrigues Gracie Barra
Boys GI / Junior / White / 50KG
(Friday)
3-18
Ferdig
Isaac Jeske
INSTITUTO ARTE MAIS SUAVE
Seier på submission - 01:32
Bernardo Godoes Thor Bjj
Girls GI / Teen / Orange/Green / 57KG
(Friday)
7-25
Ferdig
Rebeca Oliveira
M.O.D UAE
Seier med poeng - 03:00
Mariana Santos CARVOEIRO JIU JITSU
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Friday)
4-19
Ferdig
Augusto Izepon
Marcos Dunker Brazilian Jiu Jitsu
Gabriel Assis Projeto Wescley Fagundes Seier på submission - 03:46
Boys GI / Kids 2 / White / 23KG
(Friday)
1-6
Ferdig
Deilor Trost Da Silva
Checkmat International
Daan Chavez Gracie Barra Praia Brava- Itajai/SC Seier med poeng - 02:00
Boys GI / Teen / Yellow / 62KG
(Friday)
6-33
Ferdig
Crystian Silva
Alliance Mario Reis
Kayron Pereira Aurum Seier med poeng - 03:00
Girls GI / Teen / Grey / 63KG
(Friday)
7-5
Ferdig
Agatha Couto
Conect Team Jiu Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Clara Isabele De Oliveira ATOS
Youth Men's GI / White / 73KG
(Friday)
5-8
Ferdig
Cauan Vitor
ATOS
Seier på submission - 01:12
Rafael Viensci Reinel Spyker Jiu-jitsu
Girls GI / Junior / White / 40KG
(Friday)
3-24
Ferdig
Ana Beatriz Constantino
Checkmat International
Seier på submission - 00:23
Fernanda Maciel Benaci ACADEMIA DE LUTAS MORCEGO'S BROTHERS
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Friday)
2-16
Ferdig
Luiz Eduardo Dos Santos Brandao
Checkmat International
Henrique Maciel Pereira INSTITUTO ARTE MAIS SUAVE Seier på submission - 01:34
Boys GI / Kids 2 / Grey / 20KG
(Friday)
1-17
Ferdig
PEDRO N. F.DE MOURA
Coelho Jiu-Jitsu International Team
Seier på submission - 00:14
Davi Fortunato Thor Bjj
Youth Men's GI / White / 81KG
(Friday)
5-15
Ferdig
Madson Silva
Gracie Barra
Seier med poeng - 04:00
Murilo Vasconcellos ATOS
Boys GI / Teen / Yellow / 50KG
(Friday)
6-34
Ferdig
PATRICK JAVOSKI AMARAL
Coelho Jiu-Jitsu International Team
Thiago Vianna Thor Bjj Seier med poeng - 03:00
Girls GI / Teen / Grey / 57KG
(Friday)
7-17
Ferdig
Victoria Cardoso
Nova União International
Biatriz Silva De Carvalho ATOS Seier på submission - 01:20
Boys GI / Junior / White / 45KG
(Friday)
3-19
Ferdig
Joao Neves
Tmd House
Israel Araujo Sestrem Checkmat International Seier på submission - 00:10
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Friday)
4-20
Ferdig
Yago Timoteo
Gileade
Joao Ferreira Aurum Seier med poeng - 04:00
Boys GI / Kids 2 / Grey / 20KG
(Friday)
1-22
Ferdig
Ryan Barbosa Leutz
Checkmat International
Alejandro Leon Enciso The JiuJitsu Academy - Paraguay Seier med poeng - 02:00
Boys GI / Junior / Grey / 55KG
(Friday)
3-28
Ferdig
Alexander Dellatorre
Cn Jiu Jitsu
Leonardo Rosario Qatar bjj Seier på submission - 00:25
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Friday)
2-17
Ferdig
Arthur Gabriel Rodrigues
TJJ School
Seier med poeng - 03:00
JULIO CESAR PINHEIRO VILHENA Coelho Jiu-Jitsu International Team
Boys GI / Junior / Grey / 55KG
(Friday)
3-31
Ferdig
Lorenzo De Souza Gaiatto Dos Santos
TJJ School
Kaua De Almeida Amorim Checkmat International Seier med poeng - 03:00
Girls GI / Teen / Orange/Green / 63KG
(Friday)
7-20
Ferdig
Mayara De Oliveira
Projeto Social Superando Barreiras
Ana Rodrigues M.O.D UAE Seier på submission - 01:06
Girls GI / Kids 2 / Grey / 25KG
(Friday)
1-23
Ferdig
Alice Lacerda
Ataque Duplo
Seier på submission - 00:14
Maya Vargas Gracie Barra
Youth Men's GI / White / 55KG
(Friday)
5-23
Ferdig
Felipi Voltz
Reinel Spyker Jiu-jitsu
TAUAN CARDOSO MONTIRO Coelho Jiu-Jitsu International Team Seier på submission - 00:41
Boys GI / Teen / Yellow / 50KG
(Friday)
6-35
Ferdig
Joao Lunardi
Aurum
Seier på submission - 01:24
Jackson Siqueira Gracie Barra
Boys GI / Teen / Grey / 84KG
(Friday)
7-8
Ferdig
Joshua Bendini Arantes
Reinel Spyker Jiu-jitsu
Seier med poeng - 03:00
Saymon Ferreira Rodrigues Checkmat International
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Friday)
4-21
Ferdig
Paulo Matos
RVJJ
Caua Pereira Ataque Duplo Seier på submission - 03:04
Youth Men's GI / White / 60KG
(Friday)
5-20
Ferdig
Yago Rosa
A.f.n.t
Seier med poeng - 04:57
Kayllan Kaua Herrera Fuentes ACADEMIA DE LUTAS MORCEGO'S BROTHERS
Boys GI / Kids 2 / Grey / 18KG
(Friday)
1-24
Ferdig
Bento Dagher Tofani
Gracie Barra Praia Brava- Itajai/SC
Theo Pagnocca Checkmat International Seier på submission - 00:46
Boys GI / Junior / White / Grey / 66KG
(Friday)
3-9
Ferdig
Gael Wojcikiewicz
ATOS
CAIO BOTELHO BASSO Coelho Jiu-Jitsu International Team Seier på submission - 01:24