Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-34
Ferdig
Moussa Ndahimana
Gfteam
Ante Vukoja KMR BJJ Kimura Norway Seier på submission - 00:42
Girls GI / Teen / Yellow / 63KG
(Saturday)
4-32
Ferdig
Tonka Maric
Rio Grappling Club Croatia
Tessa Urschinger Art of Flow Austria Seier med poeng - 03:57
Men's GI / Black / Professional / 120KG
(Saturday)
3-33
Ferdig
Asa Nadarevic
Mladost BD
Seier med poeng - 05:00
Ilia Peev Easton Training Center
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
Ferdig
Jona Gal Sterle
Gracie Barra Ljubljana
Domagoj Cukovic Jiu Jitsu Kvarner Seier på Walkover
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-35
Ferdig
Stjepan Sliskovic
LGJJ
Diego Volpe Élite Jiu-Jitsu ⚡️ Seier på submission - 00:17
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
2-36
Ferdig
Leonardo Lovrencic
Rio Grappling Club Croatia
Petar Dundara Mladost BD Seier på submission - 00:28
Youth Men's GI / White / 66KG
(Saturday)
5-27
Ferdig
Luka Potisek
Martin Krpan Litija
Filip Golubic MS Jiu-Jitsu Seier med poeng - 04:00
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
2-37
Ferdig
David Reljanovic
Rio Grappling Club Croatia
Savelii Nievierov Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-36
Ferdig
Jost Kovac
Gracie Barra Domžale
Seier med poeng - 05:00
Noam Sadeh Mladost BD
Girls GI / Teen / White / 48KG
(Saturday)
4-33
Ferdig
Ema Bacurin
Mladost BD
Meri Kukolja JJK LOTUS Seier på submission - 00:27
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Saturday)
3-34
Ferdig
Andrija Zlajic
Pit Bull Jiu Jitsu Montenegro
Seier med poeng - 05:00
Bendeguz Kiss Zr Team Association
Girls GI / Teen / Yellow / 63KG
(Saturday)
4-34
Ferdig
Elena Kotarac
Rio Grappling Club Croatia
Seier på submission - 01:03
Tonka Maric Rio Grappling Club Croatia
Youth Men's GI / White / 66KG
(Saturday)
5-28
Ferdig
Izak Kalisnik
Martin Krpan Litija
Mateo Milojevic BJJ Brotherhood - Ferrari Team Bosnia Seier på submission - 02:41
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
2-38
Ferdig
Mateo Matteoni
JJK LOTUS
Tomislav Bizic Rio Grappling Club Croatia Seier på submission - 00:17
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-37
Ferdig
Ante Vukoja
KMR BJJ Kimura Norway
Malik Bektas BJJ Brotherhood - Ferrari Team Bosnia Seier med poeng - 05:00
Youth Men's GI / White / 73KG
(Saturday)
4-35
Ferdig
Toni Braica
Roger Gracie Academy Croatia
Teo Pranjic MS Jiu-Jitsu Seier på submission - 02:37
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Saturday)
5-29
Ferdig
Roko Leon Zivaljic
Infinity BJJ Split
Martin Vuri MS Jiu-Jitsu Seier på submission - 02:18
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Saturday)
3-35
Ferdig
Mirko Gudelj
Mladost BD
Seier med poeng - 05:49
Karlo Vidak Checkmat International
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
2-39
Ferdig
Luka Domic
JJK Arrow
Seier med poeng - 05:00
Jernej Juric BJJ Ljubljana
Youth Men's GI / White / 81KG
(Saturday)
4-36
Ferdig
Paulo Benas
Jiu Jitsu Kvarner
Giuliano Boucaux JJK LOTUS Seier på submission - 02:41
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-38
Ferdig
Diego Volpe
Élite Jiu-Jitsu ⚡️
Seier med poeng - 05:00
Jost Kovac Gracie Barra Domžale
Youth Men's GI / White / 66KG
(Saturday)
5-30
Ferdig
Luka Potisek
Martin Krpan Litija
Seier på submission - 04:00
Izak Kalisnik Martin Krpan Litija
Men's GI / Black / Professional / 120KG
(Saturday)
3-36
Ferdig
Paulo Brasil Da Silva
Gracie Barra
Seier med poeng - 05:00
Matteo Parolin Stance
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
2-40
Ferdig
Unknown User
Rio Grappling Club Croatia
Petar Dundara Mladost BD Seier på submission - 04:12
Girls GI / Teen / Yellow / 63KG
(Saturday)
4-37
Ferdig
Tessa Urschinger
Art of Flow Austria
Seier med poeng - 03:43
Elena Kotarac Rio Grappling Club Croatia
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
2-41
Ferdig
Savelii Nievierov
Luka Domic JJK Arrow Seier med poeng - 05:00
Men's GI / White / Master 1 / 94KG
(Saturday)
1-39
Ferdig
Stefan Popovic
Grappling Collective
Zvonimir Fortuna Mladost BD Seier med poeng - 05:00
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Saturday)
5-31
Ferdig
Ana Batrnek
Rio Grappling Club Croatia
Lara Kotarac Rio Grappling Club Croatia Seier på submission - 04:00
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Saturday)
3-37
Ferdig
Mark Ule
Gracie Barra Koper
Nicola Guglielmo Élite Jiu-Jitsu ⚡️ Seier med poeng - 05:00
Youth Men's GI / White / 73KG
(Saturday)
4-38
Ferdig
Marc Buchhorn
Roger Gracie Academy Croatia
Seier med poeng - 04:00
Toni Braica Roger Gracie Academy Croatia
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-40
Ferdig
Ante Vukoja
KMR BJJ Kimura Norway
Seier på submission - 01:19
Jost Kovac Gracie Barra Domžale
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Saturday)
5-32
Ferdig
Larisa Loncar
Rio Grappling Club Croatia
Nora Filic Rio Grappling Club Croatia Seier på submission - 02:53