Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women's GI / Purple / Professional / 70KG
(Sunday)
4-45
Ferdig
Wijdan Osman
Peter De Been Jiu Jitsu
Seier på submission - 01:13
Amy Gilligan Gracie Barra Oceania
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
2-45
Ferdig
Earl Paycana
Gracie Barra Oceania
Seier med poeng - 05:00
Rasheed Magar Clube Feijao
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-42
Ferdig
Cameron Wong
Gracie Barra Newcastle City Australia
Nelson Lanfear SJJA Australia Seier på submission - 03:57
Women's GI / Blue / Amateur / 55KG
(Sunday)
4-46
Ferdig
Carli Underwood
LEAD BJJ
Seier med poeng - 05:00
Phuong-Thanh Nguyen Team Perosh Mixed Martial Arts
Men's GI / Purple / Master 2 / 94KG
(Sunday)
6-42
Ferdig
William Georgieff
Gracie Humaita Botany
Seier på submission - 03:27
Kenny Edwards Galeb Brothers Brazilian Jiu Jitsu
Men's GI / Purple / Master 1 / 85KG
(Sunday)
3-41
Ferdig
MIchael Riguelle
Garage Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Michael Pearce Braddah Jiu Jitsu
Women's GI / Purple / Professional / 62KG
(Sunday)
5-44
Ferdig
Kindra Doyle
Gracie Humaita Australia
Seier med poeng - 05:00
Melissa Patrick Peter De Been Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Master 2 / 69KG
(Sunday)
1-44
Ferdig
Nick Southon
Gracie Barra Oceania
Alex Brown SJJA Australia Seier på submission - 04:50
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
2-46
Ferdig
Brandon Bowser
Peter De Been Jiu Jitsu
Seier på submission - 00:38
Ben Candy Spectrum jiu jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Sunday)
4-47
Ferdig
Max Voulgaris
Braddah Jiu Jitsu
Justin Robertson Dominance Will-Machado Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 04:45
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Sunday)
Ferdig
Jonathan Lagos
Gracie Humaita Australia
Seier på Walkover
Hussein Chohan Gracie Barra Oceania
Men's GI / Purple / Master 2 / 94KG
(Sunday)
6-44
Ferdig
Christopher Mosses
Gracie Humaita Australia
Daniel Taylor Immersion Mixed Martial Arts Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
2-47
Ferdig
Shahraj Sunil
Ace Academy Jiujitsu
Earl Paycana Gracie Barra Oceania Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-43
Ferdig
Boston Jaaniste
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Matthew Phung High Rollers Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Sunday)
5-45
Ferdig
Patrick Basso
Garage Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Adrian Hart Legacy
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Sunday)
3-42
Ferdig
Taran Fazio
Gracie Humaita Australia
Seier på submission - 04:15
Steven Zheng Kronos BJJ Australia
Women's GI / Purple / Professional / 70KG
(Sunday)
4-48
Ferdig
Jasmine Nathan
Gracie Barra Wetherill Park
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Wijdan Osman Peter De Been Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Sunday)
6-45
Ferdig
Harrison Everett
Sydney Wrestling Academy
Seier på submission - 03:27
Simon Gallardo Gracie Humaita Australia
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
2-48
Ferdig
Brandon Bowser
Peter De Been Jiu Jitsu
Seier på submission - 04:17
James Zhu Braddah Jiu Jitsu
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Sunday)
5-46
Ferdig
Issa Issa
Sydney Wrestling Academy
Seier med poeng - 05:00
Cobi Jones Gracie Barra Oceania
Men's GI / Blue / Master 2 / 69KG
(Sunday)
1-46
Ferdig
Michael Kirby Wilson
SJJA Australia
Nick Southon Gracie Barra Oceania Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Sunday)
3-43
Ferdig
Juan Vezzaro
Legacy
Seier med poeng - 05:00
Jose Caceres Ace Academy Jiujitsu
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Sunday)
6-46
Ferdig
Geordon Dickie
Guigo Jiu Jitsu
Jaemin Yoo Mybjj Team Seier med poeng - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Sunday)
2-49
Ferdig
Jake Wild
Gracie Humaita Botany
Seier på submission - 01:34
Masayuki Otsuka SJJA Australia
Women's GI / Blue / Amateur / 55KG
(Sunday)
4-49
Ferdig
Jessika Kozikoski
Alliance
Seier med poeng - 05:00
Carli Underwood LEAD BJJ
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Sunday)
1-47
Ferdig
Tahi Izumi
AJA Alavanca Jiujitsu Academy
Sam Wyatt Braddah Jiu Jitsu Seier på submission - 04:30
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Sunday)
5-47
Ferdig
Zachary De Guzman
Braddah Jiu Jitsu
Ammar Topalovic Gracie Barra Oceania Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Sunday)
3-44
Ferdig
Iskandar Rasimoon
Gracie Humaita Botany
Muhammad El Kheir Sydney Wrestling Academy Seier på submission - 01:53
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Sunday)
4-50
Ferdig
Ben Jacobsen
Gracie Barra Oceania
Justin Robertson Dominance Will-Machado Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-48
Ferdig
Nelson Lanfear
SJJA Australia
Seier på submission - 03:04
Matthew Phung High Rollers
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
2-50
Ferdig
Shahraj Sunil
Ace Academy Jiujitsu
Seier med poeng - 05:00
James Zhu Braddah Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Master 2 / 120KG
(Sunday)
3-45
Ferdig
James Griffiths
Kings Academy of Martial Arts
Seier med poeng - 05:00
Raphael Augusto Brandao Teixeira SJJA Australia