Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Black / Professional / 69KG
(Sunday)
4-27
Ferdig
Francisco Jonas Andrade
HUMBLING JIU JITSU CLUB
Seier på submission - 03:58
Carlos Quinteiro Anguita Carlson Gracie Canarias
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Sunday)
6-27
Ferdig
Joao Pedro Porto Ferreira
Pslpb Cicero Costha
Seier på submission - 01:08
Iker Arnedo AA jiujitsu
Youth Men's GI / White / 66KG
(Sunday)
1-27
Ferdig
Marti Gibaja Martinez
CFC Team
Seier med poeng - 04:00
Volodymyr Palyvoda Gracie Barra Barcelona
Women's GI / Blue / Master 1 / 55KG
(Sunday)
5-30
Ferdig
Anna Jordana Bofill
Association Aranha
Seier med poeng - 05:00
Katrina Pole Pslpb Cicero Costha
Men's GI / Brown / Master 2 / 77KG
(Sunday)
6-28
Ferdig
Diego Perez Andreu
Calasans Bjj
Seier med poeng - 05:00
Gustavo Ariel Bordon Mataró Jiu-Jitsu
Youth Men's GI / White / 81KG
(Sunday)
3-23
Ferdig
Nikoloz Beradze
Jtsu Academy
Andreu Gutierrez Cesar Reinaldo Ribeiro Team Bjj Association Seier med poeng - 04:00
Men's GI / Black / Master 4 / 77KG
(Sunday)
4-28
Ferdig
Frank Curreri Forza
Zenith Bjj
Seier med poeng - 05:00
Javier Enrique Feliubadalo Pslpb Cicero Costha
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-28
Ferdig
Josep Garcia
Association Aranha
Lautaro Teneb Climent Club Seier på submission - 04:20
Youth Men's GI / White / 81KG
(Sunday)
3-26
Ferdig
Lohan Maury Palomo
Reinaldo Ribeiro Team Bjj Association
Bruno Bastante Rufca Gracie Barra Playa San Juan Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 01:52
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
6-29
Ferdig
Camilo Otero Escobar
Haubert Team
Seier på submission - 04:35
Andreu Rodriguez Association Aranha
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-29
Ferdig
Nicola Cosentino
Lotus Bjj Espana
Seier på submission - 00:20
Manuel Pineiro Rivas Focus Jiu Jitsu
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Sunday)
3-27
Ferdig
Alexis Touloupas Stangen
Association Aranha
Seier på submission - 04:50
Luis Carlos Pinheiro Araujo Adamas BJJ
Men's GI / Black / Master 1 / 69KG
(Sunday)
4-29
Ferdig
Roby Rick Penalosa
Anacoreta Jiu Jitsu
Fabricio Cunha Amazon Dojô Seier med poeng - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / 55KG
(Sunday)
2-34
Ferdig
Mica Villalobos
Association Aranha
Martina Kach HUMBLING JIU JITSU CLUB Seier på submission - 03:35
Youth Men's GI / White / 66KG
(Sunday)
1-30
Ferdig
Vincent Benedict Salazar Almirez
Evolution Force Team
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 02:22
Kaya Gil De Sagredo
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Sunday)
5-32
Ferdig
Imad Nasihi Orfi
Lotus Bjj Espana
Seier med poeng - 05:00
Kaloyan Georgiev Association Aranha
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-31
Ferdig
Youssef Nouni
Corpo e Mente International
Seier med poeng - 05:00
Enzo Franco Reinaldo Ribeiro Team Bjj Association
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
6-30
Ferdig
Romain Orignac
Haubert Team
Alex Dao Focus Jiu Jitsu Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-30
Ferdig
Yonny Avilez Mendoza
Seier med poeng - 05:00
Diego Basualdo Association Aranha
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Sunday)
Ferdig
Alberto Guzman
Focus Jiu Jitsu
Lautaro Sanguimene Association Aranha Seier på Walkover
Women's GI / Blue / Master 1 / 55KG
(Sunday)
5-33
Ferdig
Oleksandra Berdychevska
Association Aranha
Katrina Pole Pslpb Cicero Costha Seier på submission - 01:02
Men's GI / Black / Master 1 / 120KG
(Sunday)
3-29
Ferdig
Webert Silva
Gracie Barra
Seier på submission - 03:09
Pedro Mesquita Association Aranha
Men's GI / Black / Professional / 69KG
(Sunday)
4-30
Ferdig
Roger Rodrigues
Gullo Jiu-Jitsu
Francisco Jonas Andrade HUMBLING JIU JITSU CLUB Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Sunday)
5-34
Ferdig
Akim Azi
Reinaldo Ribeiro Team Bjj Association
Seier på submission - 03:52
Joel Ezquerra CFC Team
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-32
Ferdig
Aleix Serra Sanchez
Haubert Team
Lautaro Teneb Climent Club Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
6-31
Ferdig
Mateo Ramirez
Association Aranha
Florian Chapelain Zr Team Association Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-32
Ferdig
Jose Luis Ramirez De Verger Fernandez
HUMBLING JIU JITSU CLUB
Thimo Vrolijken HUMBLING JIU JITSU CLUB Seier på submission - 04:39
Men's GI / Blue / Master 3 / 77KG
(Sunday)
2-29
Ferdig
Yari Iurlo
Mallorca BJJ
Aaron Garcia Calasans Bjj Seier på submission - 03:02
Men's GI / Blue / Master 3 / 77KG
(Sunday)
2-31
Ferdig
Jorge Joaquin Franco
CFC Team
Seier med poeng - 05:00
Hector Rios Ralph Gracie ARG
Men's GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Sunday)
5-37
Ferdig
Samuel Maloum
Reinaldo Ribeiro Team Bjj Association
Seier med poeng - 05:00
Cristian Cortes Medina Pslpb Cicero Costha
Men's GI / Black / Master 4 / 77KG
(Sunday)
4-31
Ferdig
Armando De Aguinaga
Grapplers Paradise
Seier med poeng - 05:00
Frank Curreri Forza Zenith Bjj
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-33
Ferdig
Arnau Lopez
Reus Team
Seier på submission - 03:20
Miquel Rodriguez Tantina Reinaldo Ribeiro Team Bjj Association