Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Adult / Blue / 94KG
(Sunday mat 1-5)
1-62
Gotowy
JOAO SILVA
Checkmat International
ANTONIO SOUZA MESTRE JULIO SECCO Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:56
Female / Adult / Brown Black / 70KG
(Sunday mat 1-5)
5-59
Gotowy
Ana Carolina Vieira Srour
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:50
Thamara Silva Pslpb Cicero Costha
Male / Master 2 / Blue / 110KG
(Sunday mat 6-9)
6-64
Gotowy
MARCO FREITAS
NR JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Edson Nunes Gracie Barra - Teresópolis
Male / Adult / Blue / 85KG
(Sunday mat 6-9)
8-62
Gotowy
BERNARDO TONINI
Checkmat International
Arthur Barros Full House Estúdio De Artes Marciais Ltda Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / Blue / 77KG
(Sunday mat 6-9)
9-60
Gotowy
GABRIEL AMARAL
Gordo Jiu Jitsu
MAXSUELL SILVA CAIO TERRA ASSOCIATION Wygrana walkowerem
Male / Adult / Blue / 77KG
(Sunday mat 6-9)
9-65
Gotowy
ARLEY BRANDAO
Gracie Barra
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Ahmed Bader Alrejaibi Baniyas Jiu-Jitsu Club
Male / Adult / Blue / 110KG
(Sunday mat 1-5)
2-61
Gotowy
Henrik Reis
Nova União International
Wygrana na punkty - 05:00
Danilo Manoel Alliance
Male / Adult / Blue / 69KG
(Sunday mat 6-9)
7-55
Gotowy
CLEBER GOMES
BARBOSA JJ
LUCAS GALVAO Zr Team Association Wygrana na punkty - 05:00
Female / Adult / Blue / 62KG
(Sunday mat 1-5)
3-62
Gotowy
Vitoria Vieira
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
ANDREZA COSTA IGOR CANEDO BJJ & SORAIA HONORATO BJJ
Female / Adult / Blue / 55KG
(Sunday mat 1-5)
4-66
Gotowy
Jaine Fragoso
Ja Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
MELISSA COSTA Gfteam
Female / Master 1 / Blue / 62KG
(Sunday mat 6-9)
6-57
Gotowy
Veronika Fedotova
CLJJ
CARLA ESPOSITO Gfteam Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 04:08
Male / Adult / Blue / 77KG
(Sunday mat 6-9)
9-66
Gotowy
CASSIO COSTA
Gracie Barra
Wygrana na punkty - 05:00
EDERSON JUNIOR PRO FIGHT TEAM
Male / Adult / Blue / 94KG
(Sunday mat 1-5)
1-63
Gotowy
EUCLIDES NETO
Checkmat International
Davi Cabral De Souza Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / Blue / 85KG
(Sunday mat 6-9)
8-63
Gotowy
Vinicius Liberati
Pslpb Cicero Costha
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Italo Oliveira Pslpb Cicero Costha
Male / Adult / Black / 77KG
(Sunday mat 1-5)
5-60
Gotowy
RICARDO LIMA
NS Brotherhood
HUGO MARQUES Soul Fighters Wygrana na punkty
Female / Adult / Blue / 62KG
(Sunday mat 1-5)
3-63
Gotowy
Giovanna Oliveira
Ribeiro Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Nayara Correia Full House Estúdio De Artes Marciais Ltda
Male / Master 2 / Blue / 69KG
(Sunday mat 6-9)
6-60
Gotowy
Paulo Andre Ribeiro
Gfteam
Debiel Junior Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Female / Adult / Blue / 90KG
(Sunday mat 1-5)
4-70
Gotowy
MARIANA OLIVEIRA
Alliance
RENATA JANUARIO DELARIVA Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / Blue / 69KG
(Sunday mat 6-9)
7-56
Gotowy
JOAO SOUZA
Gordo Jiu Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
LUCAS BARRETO STRIKER JIU JITSU
Male / Adult / Blue / 110KG
(Sunday mat 1-5)
2-62
Gotowy
ROGER GUIMARAES
Nova União International
VALDIR JUNIOR Alliance Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Male / Adult / Blue / 94KG
(Sunday mat 1-5)
1-64
Gotowy
WAGNER SOUZA
Zenith Bjj
RICARDO ROSA Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Male / Master 1 / Blue / 85KG
(Sunday mat 6-9)
8-67
Gotowy
TIAGO SILVA
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
GUSTAVO VERNALHA DIDA JIU JITSU
Male / Adult / Blue / 77KG
(Sunday mat 6-9)
9-67
Gotowy
RICHARD SANTOS
Nova União International
GABRIEL CUSTODIO Gfteam Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Female / Adult / Blue / 62KG
(Sunday mat 1-5)
3-64
Gotowy
Natalia Santos
Soul Fighters
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
EMMANUELA OLIVEIRA Nova União International
Male / Adult / Blue / 110KG
(Sunday mat 1-5)
2-63
Gotowy
Pablo Sinobre
Carlson Gracie Team
Wygrana na punkty
GILVAN SILVA Nova União International
Female / Adult / Blue / 62KG
(Sunday mat 1-5)
3-65
Gotowy
THALYTA SILVA
TATAME DO BEM
Gabriela Pereira TOZI JIU JITSU Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male / Master 2 / Blue / 110KG
(Sunday mat 6-9)
6-65
Gotowy
PAULO JUNIOR
Infight Brazil
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Alexandre Alves Gfteam
Male / Adult / Black / 85KG
(Sunday mat 1-5)
5-61
Gotowy
Isaque Braz
Alliance
Wygrana na punkty - 06:00
GUSTAVO BATISTA NS Brotherhood
Male / Adult / Blue / 94KG
(Sunday mat 1-5)
1-65
Gotowy
Erich Munis
Nova União International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:55
ANTONIO SOUZA MESTRE JULIO SECCO
Male / Adult / Blue / 77KG
(Sunday mat 6-9)
9-69
Gotowy
GABRIEL SANTOS
Nova Geracao
VYCTOR BUZATTO Pslpb Cicero Costha Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / Blue / 69KG
(Sunday mat 6-9)
7-57
Gotowy
Matheus Da Silva
EQUIPE VILHENA DE JIU JITSU
HELIO JUNIOR Gracie Barra Wygrana na punkty - 05:00
Female / Adult / Blue / 90KG
(Sunday mat 1-5)
4-72
Gotowy
LUCIMARA ROSA
Gfteam
Yara Nascimento Guigo Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00