Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Black / Master 3 / 77KG
(Day 1)
2-50
Gotowy
Marcelo Hathy Correia
ATOS
Alexis Venturino Hst Jiu-jitsu-mma Hernades Wygrana na punkty
Men's GI / Black / Master 3 / 77KG
(Day 1)
2-52
Gotowy
Gabriel Bedin
Gracie Barra
Tiago Silva Uniao E Forca Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 3 / 69KG
(Day 1)
1-53
Gotowy
Paulo Batista
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:38
Juliano Santos Galeto Brothers Bjj Curitiba
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Day 1)
5-53
Gotowy
Nilmar Souza
Ocsjj
Petros Freitas Checkmat International Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Day 1)
3-53
Gotowy
Maikon Verlinde
Checkmat International
Jeferson Pereira Gracie Barra Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 2 / 94KG
(Day 1)
4-54
Gotowy
Renan Guntin
Rilion Gracie
Wygrana na punkty - 05:00
Diego Burani Pslpb Cicero Costha
Men's GI / Brown / Master 2 / 77KG
(Day 1)
2-55
Gotowy
Ronaldo Lima
Checkmat International
Jean Souza Galeto Brothers Bjj Curitiba Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:49
Men's GI / Black / Master 4 / 94KG
(Day 1)
1-54
Gotowy
Wuiberson Sousa
Checkmat International
Paulo Amarante Ocsjj Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 2 / 85KG
(Day 1)
5-55
Gotowy
Jefferson Souza
Pslpb Cicero Costha
Thiago Merlini Alliance Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 3 / 94KG
(Day 1)
3-51
Gotowy
Valter Gardini
Valter Gardini Jiu-jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Marcelo Santos Checkmat International
Men's GI / Purple / Master 1 / 85KG
(Day 1)
3-52
Gotowy
Lucas Levati
Kamikaze BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Marciel Drobniewski ATOS
Men's GI / Black / Master 2 / 120KG
(Day 1)
5-56
Gotowy
Danilo Crecencio
Checkmat International
Wygrana na punkty - 05:00
Wihtaker Conde Checkmat International
Men's GI / Black / Master 2 / 77KG
(Day 1)
4-52
Gotowy
Diomar Santos
Kamikaze BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission)
Marcelo Junior JFC Almeida JJ
Men's GI / Brown / Master 2 / 77KG
(Day 1)
2-56
Gotowy
Bruno Ferreira
Gustavo Gordo
Wygrana na punkty - 05:00
Mohamad Al-Lahham Checkmat International
Men's GI / Purple / Master 1 / 94KG
(Day 1)
1-58
Gotowy
Fabio Lima
Ocsjj
Leonardo Fonseca Soneca Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:06
Men's GI / Black / Master 2 / 77KG
(Day 1)
4-53
Gotowy
Josoeldo Lima
Checkmat International
Amaron Oliveira Rilion Gracie Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Master 3 / 69KG
(Day 1)
1-55
Gotowy
Rodrigo Cesar Oliveira Santos
ATOS
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Juliano Santos Galeto Brothers Bjj Curitiba
Men's GI / Black / Master 3 / 120KG
(Day 1)
2-54
Gotowy
ANDRE RUDOLFO
Road BJJ Brazilian Jiu JItsu
Wygrana na punkty - 05:00
Carlos Paula NS Brotherhood
Men's GI / Black / Master 3 / 94KG
(Day 1)
3-55
Gotowy
Edson Nunes
JFC Almeida JJ
Valter Gardini Valter Gardini Jiu-jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Men's GI / Black / Master 2 / 120KG
(Day 1)
5-57
Gotowy
Luis Castro
Checkmat International
EVERSON ROCHA CHUTE BOXE Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Men's GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Day 1)
5-58
Gotowy
Fabrizio Cavallo
Tensho
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Wagner Soares Gracie Barra
Men's NO-GI / Black / Professional / 69KG
(Day 1)
2-60
Gotowy
Douglas Crespo
Commando Group
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Leonardo Malaguty Apjj
Men's GI / Purple / Master 1 / 85KG
(Day 1)
3-56
Gotowy
Antonio Anjos
Checkmat International
Wygrana na punkty - 05:00
Lucas Levati Kamikaze BJJ
Men's GI / Purple / Master 2 / 94KG
(Day 1)
4-55
Gotowy
Willian Taborda
Gracie Barra
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Diogo Doria ATOS
Men's GI / Purple / Master 2 / 85KG
(Day 1)
5-61
Gotowy
Edison Souza
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Josiel Dias Apjj
Men's GI / Black / Master 3 / 120KG
(Day 1)
2-53
Gotowy
Juscelino Silva
Checkmat International
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Thales Oliveira Thor Bjj
Men's GI / Black / Master 3 / 69KG
(Day 1)
1-56
Gotowy
Hugo Azevedo
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Paulo Batista Checkmat International
Men's GI / Black / Master 2 / 120KG
(Day 1)
5-59
Gotowy
Wihtaker Conde
Checkmat International
Luis Castro Checkmat International Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 1)
3-54
Gotowy
Rodrigo Teodoro
Penao Jiu-jitsu Carlson Gracie
Rodrigo Silva NS Brotherhood Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Men's GI / Black / Master 4 / 94KG
(Day 1)
1-57
Gotowy
Mateus Bento
Checkmat International
Wygrana na punkty - 05:00
Wuiberson Sousa Checkmat International
Men's GI / Purple / Master 3 / 85KG
(Day 1)
4-56
Gotowy
Osias Souza
Equipe 1
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Henrique Santana Edmilson Conceicao Jj
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Day 1)
2-57
Gotowy
Ederson Santiago
Cme Agrolandia Amil
Wygrana na punkty - 05:00
Andre Cardoso Galeto Brothers Bjj Curitiba