Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Adult / Blue / 77KG
(Sunday)
4-16
Gotowy
Uanderson Ferreira
Game Fight
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
Joao Fraga Checkmat International
Male / Adult / Blue / 69KG
(Sunday)
4-20
Gotowy
Hitalo Fonseca
pro fight
Wygrana na punkty
Andre Viana Simetria fight
Male / Adult / Brown / 85KG
(Sunday)
3 (TV)-14
Gotowy
Carlos Andrade
Pslpb Cicero Costha
Wygrana na punkty - 06:00
Gabriel Souza Leao De Juda
Male / Master 1 / Black / 110KG
(Sunday)
2-13
Gotowy
FILIPE CABRAL
Nova União International
Bernardo Lopes Gracie Barra Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Male / Master 1 / Black / 110KG
(Sunday)
Gotowy
Leonardo Cunha
JESUS AO EXTREMO
Wygrana walkowerem
RAPHAEL QUINTANILHA Gfteam
Boys Gi / Infant / Grey / 38KG
(Sunday)
1-30
Gotowy
Joao Oliveira
GA Fight
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Yago Mendes Alliance
Male / Adult / Blue / 110KG
(Sunday)
5-21
Gotowy
Luis Silva
Nova União International
Matheus Menezes ATOS Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:34
Male / Adult / Brown / 69KG
(Sunday)
2-18
Gotowy
Wallace Costa
STRIKER JIU JITSU
Lucas Morte Nova União International Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:36
Boys Gi / Infant / Orange / 38KG
(Sunday)
1-31
Gotowy
Joao Soares
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Henzo Barcellos Gracie Barra
Male / Adult / Blue / 77KG
(Sunday)
4-17
Gotowy
Paulo Almeida
Simetria fight
Wygrana na punkty - 05:00
Evaldo Oliveira Vinicius Prudêncio JJ
Male / Adult / Brown / 85KG
(Sunday)
3 (TV)-15
Gotowy
Jeremias Pereira
Alliance
Raone Santos STRIKER JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Male / Adult / Blue / 94KG
(Sunday)
5-18
Gotowy
Ronniel Oliveira
CASSAO TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Roberto Moura Nova União International
Boys Gi / Infant / Yellow / 46KG
(Sunday)
1-28
Gotowy
Davi Silva
ATOS
Wygrana na punkty - 03:00
Rafael Souza Andrade Brazilian Jiu Jitsu
Male / Adult / Brown / 69KG
(Sunday)
2-19
Gotowy
Wellington Mozer
Striker Jj
Wygrana na punkty - 06:00
Matheus Almeda Gfteam
Male / Master 1 / Black / 77KG
(Sunday)
3 (TV)-12
Gotowy
Alysson Oliveira
GA Fight
Raphael Chiecon Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:41
Boys Gi / Infant / Yellow / 34KG
(Sunday)
1-32
Gotowy
Davy Rocha
Nova União International
John Silva Leonardo Sousa Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Male / Adult / Blue / 110KG
(Sunday)
5-22
Gotowy
Raphael Cardoso
Nova União International
Victor Costa Gracie Barra Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / Blue / 69KG
(Sunday)
4-21
Gotowy
Higor Paiva
Gracie Humaita
Douglas Barros STRIKER JIU JITSU Wygrana na punkty - 03:30
Girls Gi / Infant / Yellow / 60KG
(Sunday)
1-33
Gotowy
LARA COSTA
JSBJJ
Karen Dalgobo Vinicius Prudêncio JJ Wygrana na punkty - 03:00
Male / Adult / Brown / 62KG
(Sunday)
2-15
Gotowy
Darik Baiense
STRIKER JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Vinicius Rocha Carlson Gracie Team
Male / Adult / Brown / 94KG
(Sunday)
3 (TV)-19
Gotowy
Eudes Ribeiro
GA Fight
Luan Lima Pslpb Cicero Costha Wygrana na punkty - 06:00
Girls Gi / Infant / Yellow / 32KG
(Sunday)
1-36
Gotowy
Emilly Carmo
Team Balloutta
Rebeca Sales Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Male / Adult / Blue / 94KG
(Sunday)
5-19
Gotowy
Marcell Oliveira
Caveirinha Jiu Jitsu Family
Lucas Ribeiro pro fight Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Male / Adult / Blue / 62KG
(Sunday)
4-8
Gotowy
Gabriel Oliveira
CASSAO TEAM
Joao Martins RELSON GRACIE BRASIL Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / Brown / 77KG
(Sunday)
2-24
Gotowy
Cleone Inacio
Manchinha Brazilian Jiu Jitsu
Ricardo Cruz Brazilian Top Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:15
Boys Gi / Junior / Yellow / 34KG
(Sunday)
1-37
Gotowy
Gabriel Souza
Alliance
Pedro Covre ATOS Wygrana na punkty - 03:00
Male / Adult / Blue / 85KG
(Sunday)
5-14
Gotowy
Ruan Nascimento
ATOS
Wygrana na punkty - 05:00
Israel Mariano CAIO TERRA ASSOCIATION
Male / Adult / Brown / 85KG
(Sunday)
3 (TV)-16
Gotowy
Carlos Andrade
Pslpb Cicero Costha
Gabriel Lima CASSAO TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:13
Boys Gi / Junior / Yellow / 34KG
(Sunday)
1-38
Gotowy
Israel Miranda
Andrade Brazilian Jiu Jitsu
Joao Queiroz STRIKER JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Male / Adult / Blue / 62KG
(Sunday)
4-9
Gotowy
MARLON SOUZA
CLUB CONDOR
Gabriel Almeida CASSAO TEAM Wygrana na punkty - 05:00
Male / Adult / Brown / 77KG
(Sunday)
2-26
Gotowy
Gustavo Henrique Vieira Borchardt
Tiao Gomes
GABRIEL FERREIRA Gfteam Wygrana na punkty - 06:00
Girls Gi / Infant / Yellow / 60KG
(Sunday)
1-34
Gotowy
Sthefany Vieira
ATOS
Wygrana na punkty - 03:00
LARA COSTA JSBJJ