Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Day 1)
5-46
Gotowy
Ricky Pachon
Gracie Barra Oceania
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:30
Michael Csomore Gracie Chatswood Vt1
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Day 1)
3-46
Gotowy
Guy Vaccaro
Team Perosh Mixed Martial Arts
Wygrana na punkty - 05:00
Unknown User Mybjj Team
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Day 1)
2-37
Gotowy
Chris Casaceli
Gracie Humaita Australia
Chee Chan Chew Immersion Mixed Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:26
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(Day 1)
1-47
Gotowy
Dylan Chresby
Gracie Barra Oceania
Pedro Salgado Gracie Barra Oceania Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
4-43
Gotowy
Breno Moreira
Gracie Humaita Hq Alexandria
Pavlos Giannoukos Roots Bjj Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 / 85KG
(Day 1)
1-49
Gotowy
Nicholas Allan Chiew
SJJA Australia
Wygrana na punkty - 05:00
Eliki Sagoa Gracie Barra Oceania
Male Gi / Purple / Master 1 / 94KG
(Day 1)
2-40
Gotowy
Nicolas Guignard
ULTIMATE BRAZILIAN JIU JITSU
George Miller ABSOLUTE MMA AUSTRALIA Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 69KG
(Day 1)
5-43
Gotowy
Peter Seabrook
Mybjj Team
Parminder Randhawa Giant Team Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Day 1)
3-47
Gotowy
Mark Scott
Garage Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Mikai Allan Gracie Chatswood Vt1
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Day 1)
5-47
Gotowy
Liam Martin
Nova União International
Clay Lyne ABSOLUTE MMA AUSTRALIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Female Gi / Blue / Adult / 70KG
(Day 1)
4-40
Gotowy
Chiara Hildenbrand
Gracie Barra Oceania
Ruby Matic Gracie Barra Oceania Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Day 1)
1-50
Gotowy
Thomas Strembickyj
Bjj Globetrotters Oceania
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:37
Sajjad Ali Gracie Humaita Australia
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Day 1)
2-38
Gotowy
Vincent Rogato
ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:09
Chris Casaceli Gracie Humaita Australia
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Day 1)
5-48
Gotowy
Felippe Martins
Galeb Brothers Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Jack Martin SJJA Australia
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(Day 1)
1-48
Gotowy
SERGIO SUGARAVA DA SILVA JUNiOR
Legacy
Mauricio Cobra Siqueira Legacy Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 / 94KG
(Day 1)
2-41
Gotowy
Fabricio Correa
Giant Team Australia
Nicolas Guignard ULTIMATE BRAZILIAN JIU JITSU Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Day 1)
5-49
Gotowy
Diego Oportot
Garage Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Liam Jeffares Igor Mma Sydney
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
4-44
Gotowy
Tama Hiquily
Vanderson Pires Jiu Jitsu Team
Rodrigo Battisti Giant Team Australia Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:21
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Day 1)
1-51
Gotowy
James Smith
Fletcher Davidson Gracie Barra Oceania Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
4-45
Gotowy
Layden Perish
Gracie Humaita Australia
Wygrana na punkty - 05:00
Christian Stones Giant Team Australia
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Day 1)
5-50
Gotowy
Ricky Pachon
Gracie Barra Oceania
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:27
Jameil Hazim Gracie Humaita Australia
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Day 1)
3-48
Gotowy
Marc Wilson-Sachs
Gracie Barra Oceania
William Bunn Team Perosh Mixed Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Day 1)
2-39
Gotowy
Siraj Soufi
Australian Elite Team
Chee Chan Chew Immersion Mixed Martial Arts Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Day 1)
1-52
Gotowy
Andrew Davis
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Kobe Gillard Gracie Barra Oceania
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Day 1)
1-53
Gotowy
Emmet Winter
ULTIMATE BRAZILIAN JIU JITSU
Jeffrey Musundire Gracie Barra Oceania Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:45
Female Gi / Blue / Adult / 70KG
(Day 1)
4-41
Gotowy
Veronica Dudderidge
Full Metal Jiu Jitsu / Mendes Bros Australia
Wygrana na punkty - 05:00
Chiara Hildenbrand Gracie Barra Oceania
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Day 1)
5-51
Gotowy
Clay Lyne
ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Wygrana na punkty - 05:00
Charles Rong The Dojo
Female Gi / Blue / Adult / 55KG
(Day 1)
2-43
Gotowy
Shenae McEwan
Gracie Barra Oceania
Paula Ferrero ULTIMATE BRAZILIAN JIU JITSU Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Day 1)
1-54
Gotowy
Thomas Strembickyj
Bjj Globetrotters Oceania
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Leo Nannetti Mybjj Team
Female Gi / Blue / Adult / 70KG
(Day 1)
4-42
Gotowy
Jessica Kristan
Gracie Barra Oceania
Ruby Matic Gracie Barra Oceania Wygrana na punkty - 04:52
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Day 1)
3-49
Gotowy
Guy Vaccaro
Team Perosh Mixed Martial Arts
Mark Scott Garage Jiu-Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Day 1)
5-52
Gotowy
Felippe Martins
Galeb Brothers Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Diego Oportot Garage Jiu-Jitsu